O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

+35
helq
saby
Maria
enny
accra
mary
mitike
ˇmiio23
minake
kiisumari
maszke
Monique
kaktus18
Elen
p2rnakas
siiipel
muffyns28
Soulshaker
tirtzzz
Iirlane
lumemari
HoneyMoon
VäikeTama
Ivika25
reelukas
zoe
tixit
armsake
imeline
Kaja
Cat
pariisitar
Mõrumantsik
kristiina
babyapple
39 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  babyapple Nelj 25 Juun 2009, 00:46

Siin kurdame muret ja jagame infot ning kogemusi kõige kohta, mis puudutab lapse tervist!
Olgu selleks nohu, köha või mõni tõsisem tervisehäda, ühes koos leiame võimaluse kuidas lapse olukorda kergendada!

Siin veel infot lugemiseks: Lapse areng ja tervis ( nipid ja nopped ).
babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  kristiina Nelj 02 Juul 2009, 10:23

Babyapple- palun nõu!
kas on võimalik, et lapsel on kõrvapõletik ilma palavikuta? kui viimane kord perearstil käisime, siis ta vaatas kõrvu ja ütles, et on palju vaiku, aga põletikus pole. aga Andu pidevalt tirib oma kõrvu, vahest ka magamise ajal ja mul on tunne, et kas see vaik või midagi muud häirib teda. nüüd on meil nohu ka. perearsti ma eriti ei usu enam. kas peaksin minema nt lastehaiglasse? päeval pole lapsel midagi viga (kui v.a. lühikesed nutuga lõppevad uinakud). mul lihtsalt ei saa enam aru, mis teda vaevab. pidasin seda ennem hammastega seotuks, kuid nüüd olen hakanud selles kahtlema.
ma ei tea, kas siit üldse midagi aru on saada, mis mure mul on :hmmm: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 66281 .
avatar
kristiina
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 932
Age : 41
Asukoht : Tallinn
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  babyapple Reede 03 Juul 2009, 00:54

kristiina, nii palju kui mina tean siis nii pisikestel lastel kõrvapõletik ilma palavikuta enamasti ei esine. Laps võib kõrvu katsuda ka avastamise-uudistamise eesmärgil, minu Erik teeb praegu seda tihti. Kuid jah, kõrvade nühkimine on ka sage põletiku tunnus. Kahtlust lisab ka nohu. Väheste kogemustega arst ei pruugi kõrvapõletikku näha ja muide kui laps nutab , ka siis muutub kuulmekäik punetavaks ja selline olukord võib perearstile segadust tekitada.
Mina soovitaks last näidata LOR-arstile! Lastehaiglas on täiesti olemas valve LOR, kelle juurde pole vaja registreerida ega saatekirja! Edu! KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 894987
babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  kristiina Reede 03 Juul 2009, 09:12

Tänud! KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 966544
Katsun seal LORi juures ära käia. Saan siis mingigi selguse asja.
avatar
kristiina
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 932
Age : 41
Asukoht : Tallinn
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  Mõrumantsik Laup 04 Juul 2009, 17:24

Meil muideks kõrvadega sama lugu. Pidevalt tiritakse. Arstile näitasin ja olid korras. Vaiku pidi ka olema palju. Samas olen ma aru saanud, et lapsel kõrvad sügelevad. Kui vanni teen ja kõrvu pesen, siis kohe arusaadavalt naudib protseduuri. Sama lugu kui väliskõrva vatitikuga puhastan...laps vist ei hinga ka sel ajal KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 662237 Huvitav, kas see kõrvade sügelemine on normaalne :hmmm: Ma olen kuulnud, et kuulmekäigus võivad elada mingid bakterid (või äkki lestad), kes seda sügelust tekitavad.

Kristiina anna teada, mis arstijuues räägiti selle kõrvateema kohta :01:
Mõrumantsik
Mõrumantsik
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 747
Age : 44
Asukoht : Soome, Kangasala
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  pariisitar Laup 04 Juul 2009, 17:57

Meil k2ib see parema k8rva n2ppimine juba umbes 2.5 kuud ja nyyd viimane kord kohe konkreetselt kysisin arstilt, et kas k8ik on OK. P8letikku polnud ja samuti oli palju vaiku, seega ma enam ei muretse :01: Olivia n2ppis k8rva ka arsti juuresolekul ja arst arvas, et asi pigem uudishimus v8i selles, et laps on v2sinud. kristiina, loodan, et tegu sama asjaga ja mitte p8letikuga :661:
pariisitar
pariisitar
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Tiitli23
Postituste arv : 2146
Age : 40
Asukoht : Pariis
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  Cat Laup 04 Juul 2009, 20:56

Jaa, minu poiss ka koguaeg nàpib ja tirib kôrvu olgugi, et lastearsti jàrgi on kôrvad korras. Ju siis normaalne, kui kôigi lapsed nii teevad
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  Kaja Laup 04 Juul 2009, 21:52

Ma kuskilt lugesin, et kõrvades pidi olema mingi punkt, et kui seda katsuda, siis see leevendab hammaste tuleku valu. Et seepärast, lapsed teavad kõrva sakutada. Ei tea nüüd, kas see jutt on tõsi..

Mul ka Grete tirib kõrva ja praegu on hambad ka tulekul..


Viimati muutis seda Kaja (Püh 05 Juul 2009, 08:43). Kokku muudetud 1 kord
Kaja
Kaja
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1292
Age : 36
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  babyapple Laup 04 Juul 2009, 22:47

Kõrvade sügelust võib tekitada seen (oli juttu, et mingi bakter võib sügelust tekitada) aga imikutel ja väikelastel kõrvas seent ei tohiks olla.
Veel võib kõrvade sügelemine olla seotud allergiaga. Ja muidugi tekitab sügelust ka kõrvavaik.
Kõrvavaigu eesmärk on kaitsta sisekõrva viiruste ja bakterite eest (kõrvavaik on bakteritsiidse toimega). Ilmselt selle pärast toodetaksegi pisikestel seda vaikku eriti palju.
Ka Erik laseb oma kõrvu vatitikuga rahulikult puhastada ja lausa naudib seda. KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 173454

Kristiinalt ootan ka mina tagasisidet! KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 888847
babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  kristiina Teis 07 Juul 2009, 09:49

Käisime kontrollis ja põletikku pole. Arst arvas, et ju ikka hambad teevad sellist valu, et kandub ka kõrva.
vaene laps! ma ei saa ju küünalt pidevalt kasutada. nii meil ongi nüüd ööd juba terve kuu nuturohked ja peab pidevalt kussutama. aga hea ikka, et põletikku pole. vähemalt praegu.

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 537301
avatar
kristiina
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 932
Age : 41
Asukoht : Tallinn
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  babyapple Teis 07 Juul 2009, 09:57

kristiina kirjutas:Käisime kontrollis ja põletikku pole. Arst arvas, et ju ikka hambad teevad sellist valu, et kandub ka kõrva.
vaene laps! ma ei saa ju küünalt pidevalt kasutada. nii meil ongi nüüd ööd juba terve kuu nuturohked ja peab pidevalt kussutama. aga hea ikka, et põletikku pole. vähemalt praegu.

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 537301

Küll on hea kuulda, et põletikku pole! :muie: :smaili:

Kahju, et see hamba lõikumine nii palju vaeva põhjustab. Ma arvan, et kui laps ikka väga nutab, siis ööseks võid paratsetamooli anda aga päeval proovi Kamistad geeli ja jahedaid närimisrõngaid.
Ehk ei lähe enam kaua ja kohe-kohe ongi hammas väljas ja valu läinud!
Olge tublid! KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 27425
babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  imeline Kolm 09 Sept 2009, 23:35

Ma täna sõitsin autoga palju ja mõte uitas ringi. Hakkasin mõtlema, et kuidas see ikka on nii, et kõik perearstid nii erinevalt mõtlevad? Siin on läbi käinud, et nohu korral lubatakse Sudafedi ja köha korral lubati Prospaani juba ammu. Minu perearst nt väidab, et alla kahe aasta ta ei annaks üldse mingit rohtu. Ja ennem aastat kindlasti mitte midagi. Loomulikult on erandjuhtum see kui laps vajab antibiootikume. Siis see nohu nakkamine on ka päris mitmeti mõistetav. Babyapple seletas asja minu arvates väga selgelt ja minu jaoks mõistetavalt lahti. Samas paljud väidavad, et nohu nakkab ainult 3 esimest päeva ja minu perearsti õde väidab, et ainult esimene päev.
imeline
imeline
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Tiitli23
Postituste arv : 1318
Age : 43
Asukoht : Viimsi
Registration date : 17/02/2009

http://mugulalugu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  babyapple Kolm 09 Sept 2009, 23:46

Sudafedi kohe kindlasti alla 2-aastasele anda ei tohi! Selles sisalduv toimeaine on üledoseerimisel eluohtlik ja näiteks Ameerikas on selle toimeaine mõjul surnud palju väikelapsi.
Kohe otsin artikli ka.
Millest vastuoluline infio? Vot olen isegi selle peale palju mõelnud. KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 756483
Palju oleneb inimesest (arstist) endast ja tema huvist uuenenud info järgi. Nähtud ju küll perearste, kes kohupiima alla aastasele soovitab jne jne
Meditsiin areneb tohutu kiirusega ja sama kiiresti arenevad patoloogiad ning mikrobioloogiline maailm. Mitte just kõik arstid/õed ei arene sama kiiresti kaasa. Seda viimast näen suuresti nii patsiendi kui meedikuna. Arstil ja arstil võib olla tohutu vahe.
babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  babyapple Kolm 09 Sept 2009, 23:50

babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  kristiina Nelj 10 Sept 2009, 10:28

Ma ei tea, keda tänama peab..õnne?Jumalat?... aga see on ikka suur õnne, et babyapple meiega on!
avatar
kristiina
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 932
Age : 41
Asukoht : Tallinn
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  imeline Nelj 10 Sept 2009, 10:33

Ja jaaaa ... Kristiina. Ma tänan õnne ja saatust (ma jumalat ei usu). Ma just kiitsin oma sõbrannale telefonis Babyapplit. Ta leidis ka meie foorumi üles ja kohe oli köha ja nohu teema tal käsil.

Nii hea on ikka kui sul on BABYAPPLE olemas! KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 27425
imeline
imeline
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Tiitli23
Postituste arv : 1318
Age : 43
Asukoht : Viimsi
Registration date : 17/02/2009

http://mugulalugu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  armsake Nelj 10 Sept 2009, 10:36

Ma ei saa aru, miks arstid siis ei räägi et need ravimid nii eluohtlikud on ja neid välja kirjutavad??? KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 441331
Lisandra on saanud nii prospani kui sudafedi (viimast küll tänu mulle mõned korrad, sest ma unustasin anda). Pidime andma 3 korda päevas veerand teelusikatäit. Ma vist andsin isegi vähem kui veerand ja kaks päeva vist 2 korda ja 1 päeva 1 kord KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 441331 No ja kui mu laps sureb olen ju mina süüdi, sest mina andsin rohtu KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 441331 KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 595792

Arst ütles, et selle andmine takistab kõrvapõletiku tekkimist??? Mina ei tahtnud kõrvapõletikku ja andsin...
armsake
armsake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Tiitli23
Postituste arv : 3632
Age : 37
Asukoht : Viljandi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  babyapple Nelj 10 Sept 2009, 13:41

Tegelikult on meil tervise all palju ka teiste klubikate riputatud infot.
Minu nime all on see selle pärast, et ma tõstsin siin mõned asjad ümber.
Seega tuleb tänada kõiki meie aktiviste, kes on aidanud sellise tervise teema kokku panna!
Aitäh teile! KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 597892
babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  tixit Esm 14 Sept 2009, 18:19

Siin on üks väga hea õpetus lapse palaviku alandamiseks. Kui see link siin juba kusagil olema peaks, siis palun lahkesti see postitus kustutada. KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 83899
tixit
tixit
abiAdministraator
abiAdministraator

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Tiitli23
Postituste arv : 2243
Age : 47
Asukoht : Saue
Registration date : 16/02/2009

http://minumaailm-tixit.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  babyapple Esm 21 Sept 2009, 08:49

tixit, sinu antud lingil on palju head infot aga mulle ei meeldi see paratsetamoli jutt. Kõikide ravimitega on nii, et neid ei tohi kuritarvitada. Kui doosid on õiged ja ravimit kasutatkse põhjendatult, siis päris nii hull see asi ka pole, et kohe maksakahjustus tekkib. See on kõvasti ülepaisutatud. Kordan ennast, et kõikide ravimitega tuleb jälgida , et doosid oleks õiged!
Ja siis see lina jutt - et märg lina avab poorid ja viirused väljuvad.
Oh, oleks see vaid nii lihtne. KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 173454
Kuid märg lina on kindlasti hea palavikualandaja ja see selle artikli mõte ju ongi! KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 547149
babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  zoe Esm 21 Sept 2009, 13:26

Ma kuskilt sain selle lingi, loodan et mitte siit foorumist :P
http://wiki.zzz.ee/index.php/Nohu
zoe
zoe

Postituste arv : 13
Registration date : 15/09/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  reelukas Esm 21 Sept 2009, 15:37

Terekest.


Minu 4 kuune preili on nohus ja köha ka. Täitsa kurb on. KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 173634 Hingates kõik ragiseb. Kuidas nii pisikest ravida, et nohust ja köhast lahti saada? Hetkel panen talle humerit ninna. Uurisin ka siin eelnevaid postitusi ja neid linke aga ei leidnud midagi mis ütleks et kas neid ravi meetoteid võib ka 4 kuuse lapsega rakendada?? Oskab keegi ehk head nõu mulle anda?
reelukas
reelukas
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 828
Age : 39
Asukoht : viljandi
Registration date : 11/08/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  zoe Esm 21 Sept 2009, 15:46

Meil on suureks abiks olnud aurumasin, mida kasutab terve pere. Lastele mõjub see väga kiirelt ja hästi, kui mitu korda päevas teha KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 866508
zoe
zoe

Postituste arv : 13
Registration date : 15/09/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  babyapple Esm 21 Sept 2009, 15:53

4-kuusele peaks sobima Hummer (kinnise nina korral punane, sest see on isotooniline ja alandab turset ninas). Ka rinnapiima võib ninna tilgutada. Küüslaugud tuppa haisema panna.
Hea ja rahustav oleks nina limaskestadele aur. Sobib ka aroomiteraapias kasutatv eukalüptiõli (aroomilampi panna).
Kindlasti mitte kasutada tärpentiinisalvi, seda tänapäevale ei soovitata (koormab neere).
Köha on ilmselt nohust . Sellest saad aru, kas köha tundub sügav ja rägisev või pigem kurgust (ehk siis neelu valgunud ninasekreet). Kui on ragisev sügav köha, lase arstil kopse kuulata.
Nohu paranemine võtab aega.
Kiiret paranemist väiksele preilile! KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! 894987
babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  reelukas Esm 21 Sept 2009, 16:09

Ta ragiseb nohust, ninast tuleb ragin, tatt on kuskil ees nagu mulle tundub ja pumbaga seda kätte ei saa aga kuidas auru teha, kas lihtsalt kuuma vee aur või kuidagi teisiti??
reelukas
reelukas
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 828
Age : 39
Asukoht : viljandi
Registration date : 11/08/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele