O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

+35
helq
saby
Maria
enny
accra
mary
mitike
ˇmiio23
minake
kiisumari
maszke
Monique
kaktus18
Elen
p2rnakas
siiipel
muffyns28
Soulshaker
tirtzzz
Iirlane
lumemari
HoneyMoon
VäikeTama
Ivika25
reelukas
zoe
tixit
armsake
imeline
Kaja
Cat
pariisitar
Mõrumantsik
kristiina
babyapple
39 posters

Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  helq Nelj 01 Apr 2010, 18:17

Suured tänud. Seda mõtlesin minagi, et nagu peaks tohtima inhalaatoriga teha KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 633777 . Nüüd mul süda kohe rahulikum ja teen siis ikka edasi KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 547149 . Praegu tal oli palavik 38,6 ja tegin viinasokke ning määrisin viinaga(lahjendatud muidugi). Kui palavik edasi tõuseb ja selliste meetoditega alla ei saa siis pean küünla panema KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 173634 (siirup talle ei ole köhaga istunud kuna mõnikord köhib nii tugevalt et ajab oksendama ja eriti veel peale siirupi saamist ning siis see ei jõua mõjuma hakatagi KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 441331 ). Suured tänud veelkord. KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 633777
helq
helq

Postituste arv : 8
Age : 39
Asukoht : Tallinn
Registration date : 01/04/2010

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  babyapple Nelj 01 Apr 2010, 18:31

Rögalahtistid panevadki algul rohkem köhima.
Ilmselt selle pärast laps köhibki kuni oksendamiseni.
Aga kui sulle tundub, et oksendama ajab siirup ise, siis pole vajagi seda anda, seda enam et sa paned ka inhalatsiooni sisse Hedelexi.
Kindlasti tuleb jälgida, et päevane ravimdoos mahuks lubatud piiridesse.

Rögalahtistit ei sobi anda õhtusel ajal, sest veeldatud röga ajab pikali olles veelgi rohkem köhima ja laps ei saa rahulikult magada.
Mina olen sättinud nii, et viimane rögalahtisiti andmine toimub kella 4-5 ajal õhtul ja mitte hiljem kui ell 17

Inhalatsioon mõjub köhale väga hästi - rahustab ärritunud hingamisteid ja alandab sealset turset ning veeldab röga.
babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  helq Nelj 01 Apr 2010, 20:07

babyapple kirjutas:Rögalahtistid panevadki algul rohkem köhima.
Ilmselt selle pärast laps köhibki kuni oksendamiseni.
Aga kui sulle tundub, et oksendama ajab siirup ise, siis pole vajagi seda anda, seda enam et sa paned ka inhalatsiooni sisse Hedelexi.
Kindlasti tuleb jälgida, et päevane ravimdoos mahuks lubatud piiridesse.

Rögalahtistit ei sobi anda õhtusel ajal, sest veeldatud röga ajab pikali olles veelgi rohkem köhima ja laps ei saa rahulikult magada.
Mina olen sättinud nii, et viimane rögalahtisiti andmine toimub kella 4-5 ajal õhtul ja mitte hiljem kui ell 17

Inhalatsioon mõjub köhale väga hästi - rahustab ärritunud hingamisteid ja alandab sealset turset ning veeldab röga.

Ma tglt mõtlesin, et talle ei sobi palaviku alandamiseks siirup(Panadoli ei saa anda) KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 824600 ...Ei ole mõttessegi tulnud anda talle köhasiirupit ja "köhatilkade auru " korraga KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 633777
Ja veelkord suured tänud. Hea, et olemas oled siin. KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 547149
helq
helq

Postituste arv : 8
Age : 39
Asukoht : Tallinn
Registration date : 01/04/2010

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  babyapple Nelj 01 Apr 2010, 21:18

Selge, sain siis valesti aru! KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 147380

Kiiret paranemist teile! KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 894987
babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  enny Teis 01 Juun 2010, 11:26

Mul selline küsimus, et kui tihti võib kasutada Rihnomeri ninapumpa? Nimelt mul 4 kuune poiss on suures nohus..nina koguaeg löriseb. Kui tõmban pumbaga nina puhtaks, siis 5 min pärast on täpselt sama seis. KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 641223 Ja kui tihti võib kasutada neid merevee sprey-sid (Huumer, Sterimar jms)??
enny
enny

Postituste arv : 239
Age : 37
Asukoht : Viljandi, Soome
Registration date : 10/11/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  armsake Teis 01 Juun 2010, 15:08

Enny- Humeriga mulle öeldi seal 1220 Perearstiliinilt, et võib panna vajadusel ja et kasutamiskordade arv pole piiratud. See pole kahjulik, seega mina panen ikka mitu korda päevas (mul Raian ja Liisu mõlemad nohused). Rhinomeriga imen Raianil ka ikka mitu korda päevas, aga jah mingi aja pärast tuleb tatt tagasi. Ma väga palju ei julge tõmmata, nii kardan, et äkki tal valus vms, kuigi ta ei nuta sel ajal kui ma tõmban.
armsake
armsake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Tiitli23
Postituste arv : 3632
Age : 37
Asukoht : Viljandi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  Monique Teis 01 Juun 2010, 16:27

Minu arst ütles, et Humerit võib kasutada umbes 3-4 korda päevas. Ninapumba kohta ei oska öelda. Kas selle kasutuskorrad on üldse piiratud KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 866508 Mina olen kasutanud nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik, sest Nelele see üldse ei meeldi, kui tal sellega ninas surgin KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 824600 Umbes 4-5 korda päevas.
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  mitike Reede 08 Okt 2010, 18:08

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 603747
Mu pojale tehti eile 2a vaktsiini.Täna on tal see koht paistes ja punane ja katsudes kõva? Kas see võib nii olla või peame arstile minema? KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 888847
mitike
mitike
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1107
Age : 41
Asukoht : Linna lähedal maal
Registration date : 05/06/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  armsake Reede 08 Okt 2010, 18:30

mitike- ma arvan, et see on seesama süst, mida Raian sai nüüd 3 ja 4,5-kuuselt. Tal pärast neid olid mõlemad jalad tükk aega punansed ja suur kivikõva muna all. Mulle öeldi, et see on normaalne KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 756483
armsake
armsake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Tiitli23
Postituste arv : 3632
Age : 37
Asukoht : Viljandi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  mitike Reede 08 Okt 2010, 18:33

No ma tegelt ka arvasin et see vist väga hull ei ole sest laps roosa ja rõõmus. Ainult et nohu on tulnud, ennem süsti ei olnud.
mitike
mitike
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1107
Age : 41
Asukoht : Linna lähedal maal
Registration date : 05/06/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  mary Reede 08 Okt 2010, 20:14

mitike kirjutas: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 603747
Mu pojale tehti eile 2a vaktsiini.Täna on tal see koht paistes ja punane ja katsudes kõva? Kas see võib nii olla või peame arstile minema? KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 888847

Meie poisil oli ühe vaktsiinijärgselt täpselt samamoodi. Arst käskis kompressi süstikohale teha ja see aitas.
mary
mary

Postituste arv : 283
Asukoht : Tallinn
Registration date : 22/05/2009

http://bertu.beebiveeb.ee

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  babyapple Reede 08 Okt 2010, 23:31

Kompress (40% viin ja vesi 1:1)aitab tõesti.
Võib määrida ka Lioton geeliga, mis alandab turset ja leevendab valu.
babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  mitike Laup 09 Okt 2010, 09:50

Aitäh teile KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 866508
mitike
mitike
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1107
Age : 41
Asukoht : Linna lähedal maal
Registration date : 05/06/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  siq29 Esm 07 Veeb 2011, 15:42

Mul ka mure. Eile läksid pisemal lapsel silmavalged roosaks (laienenud silmakapillaarid). Helistasin sinna 1220 numbrile, kust öeldi kohe, kui rääkisin veel köhast ja nohust ka, et see on adenoviirus, mis on põhjustanud silmapõletiku. Minu jaoks on adenoviirus seni veel tundmatu haigus, sest vanemad lapsed pole seda põdenud kordagi. Ja täna pole meie perearstil vastuvõttu ka.

Laps on väga pahur ja joriseb palju, nohu on paksu kollase sekreediga. Köhahoog võib vahel viia lapse läkastamiseni. Palavikku ei tundu olevat, vähemalt mitte kõrget. Põsed on lapsel jahedad, kuid kintsu siseküljed on soojemad ja laps ise tundub ka justkui natuke soojem, kui ta süles on. Ilmselt selline 37-piirimail palavik on.

Homme saan perearstiga ühendust küll võtta, kuid lapsega vastuvõtule ma ei pääse kuidagi.

Ehk on kellelgi kogemusi selle haigusega?
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  babyapple Esm 07 Veeb 2011, 22:55

Siq29, adenoviiruse ravi on sümptomaatiline. Peaksid saama selle paksu sekreedi kuidagi vedelmakas ja liikuma - auruga (inhalatsioon), ka Hummer loputab. Oluline, et sekreet ei koguneks nina-kõrvalkoobastesse. Ravimtaimede baasil tehtud nohurohud on hääd (juhul kui laps pole allergilne) - minu vaieldamatu lemmik on Pinosol, sest õlibaasil tehtub preparaat ei riku limaskestada loomulikku niiskustasakaalu.
Silmapõletiku vastu osta apteegi käsimüügist Sulfa­metizoli või Ocuflashi silmatilkasid. Aitavad hästi! Seni võid puhastada kange kummeliteega.
Saage ruttu terveks!
babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  Mõrumantsik Kolm 09 Märts 2011, 11:32

Palun abi, Oscari jäi üleeile haigeks ja palavik tahtis pidevalt hüpata üle 38,5. Andsin palaviku alandajat ja täna juba täitsa ok. Nohu absoluutselt ei ole ja köha on minimaalselt, no et väga harva vahel köhatab. Aga silmavalged on roosad ja silmanurkades on väikesed veresooned täiesti punased. Mingit rähma või muud eritist pole ma märganud. Aga selline asi tuli küll meelde, et enne haigeks jäämist olid tal ühel hommikul silmad natukene paistes. Mul ei ole endal kunagi olnud silmapõletikku ja ausalt öeldes ei teagi kuidas see nagu välja näeb. Et kas Oscaril ka on siis nüüd silmapõletik? Et mida nüüd teha, kas helistada arstile või mis nende silmadega saab?
Mõrumantsik
Mõrumantsik
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 747
Age : 44
Asukoht : Soome, Kangasala
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  siq29 Kolm 09 Märts 2011, 13:01

Tundub olevat ka adenoviirusest põhjustatud silmapõletik. Minu pisemal oli üks silm peaaegu täielikult punane, teine vähem, tugevalt ajasid silmad rähma ja eritist välja, hommikuti olid silmad kokkukleepunud rähmast ja ma mitu korda päevas pesin silmi kummeliteega. Kohe ei hakanudki rähma välja ajama, see tuli nata hiljem. Kummelil on lisaks ka põletikuvastane toime. Pesin ikka nii, et teed läks talle silma ka. Müüakse ka silmatilku, aga meie perearst soovitras ka algul kummeliteega proovida, et lapsel endal parem, kui ravimiga mässamine ja samas on kummel üsnagi tõhus vahend. Kummeliteekompressi aga teha ei tohi, et jätta vatt teega silmadele, see ajab silmad paiste, ütles meile arst, aga pesta tohib ja ka nii, et tee silma läheb. Arsti juurde me ei läinudki, konsulteerisime telefoni teel.

Soovitan ikkagi arstile ka helistada ja üle uurida. KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 662237
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  Mõrumantsik Kolm 09 Märts 2011, 15:33

Jajah Siq29, tundub siis tõesti silmapõletik olevat. Kohe keedan kummeliteed ja puhastan silmi sellega. Mitu korda päevas sa muidu puhastasid ise ja kaua läks aega, et silmad korda said? Homme proovin igaks juhuks arstile ka helistada siis.
Mõrumantsik
Mõrumantsik
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 747
Age : 44
Asukoht : Soome, Kangasala
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  siq29 Kolm 09 Märts 2011, 17:37

No umbes kolm korda päevas puhastasin, olenes ka, kui palju rähma tuli. Paranemine võttis ikka aega, see ei möödunud mõne päevaga. Kui oli näha, et veresooned hakkasid normaalseks minema, siis ka läks ikka pikalt aega, aga ma siis enam ei pesnud kummeliteega. Arst ütles ka, et kui rähma enam ei tule, pole vaja pesta.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  Mõrumantsik Kolm 09 Märts 2011, 21:24

Tänx Siq29 KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 866508 Tundub, et see on nakkav...mul endal ka silmad hakkavad nagu kibedaks ja imelikuks muutuma KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 908934
Mõrumantsik
Mõrumantsik
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 747
Age : 44
Asukoht : Soome, Kangasala
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  accra Kolm 09 Märts 2011, 21:28

Mõrumantsik sa jah pese omal kah puhta veega silmi tihedamalt.
Paksul siin eelmine nädal hakkas silmapõletik aga me saime tilga,kummeli ja puhta veega jagu.Nüüd täna aga hmm 5 päeva hiljem lõi preilal silma rähmaseks.
Nüüd tal puhastan kummeli lahjema lahusega ja endalgi igaks juhuks tõmbasin silmad üle.
accra
accra
Moderaator
Moderaator

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  Mõrumantsik Laup 12 Märts 2011, 23:24

Kummel aitas super hästi meile mõlemale, kahe päevaga saime silmad korda KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 547149
Mõrumantsik
Mõrumantsik
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 747
Age : 44
Asukoht : Soome, Kangasala
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  Külaline Esm 09 Mai 2011, 09:49

Tere

Äkki keegi teab, kas bakteriaalne põletik on nakkav?
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  mitike Teis 07 Juun 2011, 09:49

Tere!

Kui lapsel on palavik ning toa ja õue temperatuuridel ei ole erilist vahet, kas siis võib laps õues olla?
mitike
mitike
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1107
Age : 41
Asukoht : Linna lähedal maal
Registration date : 05/06/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  tixit Teis 07 Juun 2011, 22:42

dr. Heli Grünberg on kliinik.ee lehel rääkinud sellist juttu:

Õueminekut ei soovitata haigele lapsele seljuhul, kui on külmetuse oht.
Kui õues on tuuline, jahe või koguni miinuskraadid. Kui laps on heas
seisundis, rõõmus ja väljas tuuletu ning soe ilm, ei ole põhjust toas
nukrutseda. Füüsilsit koormust reguleerib enamus lapsi oma enesetunde
järgi ise.

Praegu peaks vast jälgima ka seda, et kuumus liiga ei teeks ja kui palavik on kõrge siis pole see vist ka kõige parem mõte.
tixit
tixit
abiAdministraator
abiAdministraator

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Tiitli23
Postituste arv : 2243
Age : 47
Asukoht : Saue
Registration date : 16/02/2009

http://minumaailm-tixit.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 7 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele