O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

+35
helq
saby
Maria
enny
accra
mary
mitike
ˇmiio23
minake
kiisumari
maszke
Monique
kaktus18
Elen
p2rnakas
siiipel
muffyns28
Soulshaker
tirtzzz
Iirlane
lumemari
HoneyMoon
VäikeTama
Ivika25
reelukas
zoe
tixit
armsake
imeline
Kaja
Cat
pariisitar
Mõrumantsik
kristiina
babyapple
39 posters

Lehekülg 8, lehekülgi kokku 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 8 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  mitike Kolm 08 Juun 2011, 10:41

Aitäh Tixit!

Ei tea kas praegu on mõni palavikuga viirus ka liikvel. Pojal on juba 3 päev palavik. Vahelduva eduga kõrgem ja madalam. KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 8 232488
mitike
mitike
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1107
Age : 41
Asukoht : Linna lähedal maal
Registration date : 05/06/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 8 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  Mõrumantsik Kolm 08 Juun 2011, 23:56

On küll mingi viirus liikvel, mul päris mitu tuttavat on haiged ja kohe nii, et voodis pikali.
Mõrumantsik
Mõrumantsik
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 747
Age : 44
Asukoht : Soome, Kangasala
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 8 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  Mammi Püh 12 Juun 2011, 15:30

Tere!
Minu 3,5 aastasel poiskal ka teist päeva palavik, kõrgem pügal 38,5. Täna lisandusid ka jalalabadele ja rinnale imepisikesed punased täpikesed, ei ole nahast kõrgemad, ei sügele.Nagu nõelapisted oleks.Ja põskedele juba suuremad punased laigud, samuti ei sügele ja ei ole ka nahapinnast kõrgemal. Kahtlustan seda kolmepäevapalavikuroseooli aga ta ju vanuseliselt sellesse sihtgruppi ei tohiks kuuluda. Zyrtex ei aita, palavikku alandan Paracetamoliga.
Homme lähme arstile, mõtlen siin end muidu üle punetiste ja sarlakite ja muude tõbede koha pealt.

On´s kommentaare? KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 8 866508
Mammi
Mammi

Postituste arv : 254
Age : 51
Asukoht : Tartu
Registration date : 19/03/2010

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 8 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  tixit Püh 12 Juun 2011, 22:06

Kolmepäevapalavikuga peaks need täpikesed tulema vist päev või kaks peale palaviku möödumist. Sarlakitega peaks ka keel muutuma vaarikapunaseks. Need on minu teadmised, konsulteeri kindlasti arstiga saad südamerahu tagasi.
Mul omal on poiss juba mitmendat päeva täpiline aga ma kahtlustan hetkel seda kuumust ja suurt higistamist.
tixit
tixit
abiAdministraator
abiAdministraator

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 8 Tiitli23
Postituste arv : 2243
Age : 47
Asukoht : Saue
Registration date : 16/02/2009

http://minumaailm-tixit.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 8 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  mitike Esm 13 Juun 2011, 09:46

Mu pojal oli palavik siis esmaspäevast reedeni, vahelduva eduga 37,5- 38,4. Igemed läksid punaseks ja kui arstil käisime siis arst ütles et tal on stomatiit. Väiksed villikesed tulid suhu ja laps midagi süüa ei taha ja ei saa KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 8 232488 Ravi on ainult astelpajuõli ja calgeel.
mitike
mitike
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1107
Age : 41
Asukoht : Linna lähedal maal
Registration date : 05/06/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 8 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  Mõrumantsik Esm 13 Juun 2011, 12:25

tixit kirjutas:
Mul omal on poiss juba mitmendat päeva täpiline aga ma kahtlustan hetkel seda kuumust ja suurt higistamist.
Minu poja ka on täpiline, ise arvan sama, et higistamisest.
Mõrumantsik
Mõrumantsik
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 747
Age : 44
Asukoht : Soome, Kangasala
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 8 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  Mammi Esm 13 Juun 2011, 17:38

Käisime arstil, öeldi, et mandlid veidi suurenenud ja lümfisõlmed ka.Määrati CRV, mis oli natsa üle normi, mistõttu antibiootikumi hetkel veel ei kirjutatud aga perarst ütles, et tegu on viirusega, mis tekitab palavikku ja sellega kaasuvalt löövet.Kui lööve ei sügele, siis ei olegi midagi teha, tuleb oodata selle möödumist.Palavikku kästi alandada (täna õhtuks paistab, et on üle läinud)ja kui lööve jätkub, siis arstile tagasi.
Arsti jutu järgi siis ühesõnaga :"Viirus"
Mammi
Mammi

Postituste arv : 254
Age : 51
Asukoht : Tartu
Registration date : 19/03/2010

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 8 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  Kaja Esm 25 Juul 2011, 17:30

Nii, olen ka nüüd oma murega siin. Laps haige, ka kõrge palavik (just kraadisin ja oli 39 kraadi, eile õhtul oli 38,2). Ja laps kurdab, et suus on ai-ai ja muudkui nutab. Arstile ma mitte kuidagi täna ei saa, heal juhul homme, aga endal on nii paha last vaadata- mitte midagi ta ei söö, juua ka ei taha ja on jube loid ja muudkui magab. Öösel ma ise ka magada ei saanud, ainult valvasin teda. KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 8 232488 Mis seal suus siis valutada võib, et selline palavik tekib? Kusagilt lugesin, et vahepeal levis viiruslik kurguvalu.. võib see see olla?
Kaja
Kaja
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1292
Age : 36
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 8 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  mitike Esm 25 Juul 2011, 18:08

Meil oli selline lugu, et Mikul oli neli päeva kõrge palvik ja kui arstile saime ütles arst et tal on stomatiit. Suus olid villikesed. Palavik võib kesta 7 päeva ja ravi nagu ei olegi . Arst soovitas panna hambageeli ja astelpajuõli. Nii et proovi vaadata suhu ega ville ei ole!
mitike
mitike
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1107
Age : 41
Asukoht : Linna lähedal maal
Registration date : 05/06/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 8 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  Heily Reede 20 Apr 2012, 09:55

Andke nõu! 10-kuusel nii meeletu nohu, et ninast kogu aeg voolab. Sellest hoolimata, et kõik justkui tuleb välja, on siiski öösel nina nii kinni, et poja ei saa üldse magada. Olen lasknud talle ninna Quixx'i, äkki oskate veel midagi soovitada, millega saaks nohu veidi leevendada ja aidata lapsel ometi magada...
Heily
Heily

Postituste arv : 193
Age : 43
Asukoht : Tartu/Kuigatsi
Registration date : 15/09/2009

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 8 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  kristi0310 Reede 20 Apr 2012, 10:18

Minu lapsel on aidanud magamise ajal nina lahti hoida küüslauk, panen tema voodisse küüslauku. Samuti aitab ka teepuuõli, tilgutan lapikesele mõned tilgad ja panen lapsele magamise ajal voodisse.
kristi0310
kristi0310
abimoderaator

Postituste arv : 463
Age : 35
Asukoht : VILJANDI
Registration date : 15/10/2010

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 8 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  Monique Reede 15 Juun 2012, 13:35

Kahjuks ei tea, kas siit teemast on tuulerõugd läbi käinud, vabandan ette kui juba on, aga ei jõua kõiki lehekülgi läbi lugeda KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 8 866508
Meil tuulerõuged. Helistasin arstile et paari asja täpsustada aga nagu alati, midagi ununeb KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 8 866508 Kuna perearsti on võimatu kätte saada, küsin siin, äkki keegi oskab öelda.
Tupsutan punne briljantrohelisega. Hakkasin mõtlema, kas neid punne tuleb pidevalt uuesti üle tupsutada? Et kiiremini paraneks ja kuivaks. Ja kuidas selle veega lood on, väga vistei tohi vett saada?
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid! - Page 8 Empty Re: KUI LAPS ON HAIGE! Küsi ja jaga nõuandeid!

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 8, lehekülgi kokku 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele