O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lapsehooldus puhkus ja sellega seonduv

2 posters

Go down

Lapsehooldus puhkus ja sellega seonduv Empty Lapsehooldus puhkus ja sellega seonduv

Postitamine  sussidegahobune Esm 24 Jan 2011, 09:28

Minul siis selline kysmus- kui mul eelmine laps on syndinud 2009 mais ja praegu avastaks et olen rase(on kahtlused) ning olen nyyd vahepeal peale VH tool kainud, siis kas see eelmise lapsega saadud VH sailib ka juhul et olen tool kainud vahepeal kuid laste vahe oleks vahem kui 2,5aastat?
Lisaks et sooviksin Lapsehoolduse uuesti valja votta kuid samas minneteisele kohale toole, kas see oleks kuidagimekasudega keeruline? meil vist ei ole keelatud omada erinevaid tookohti(aga huvitaks just see, kui ma yhest kohast olen LHP-l siis kas ma tohin teises kohas tood teha)???

Vot sellised mured mul, ehk on siin keegi kes sellel teemal pädev, oleksin väga tänulik vastuse eest.


Edit:Tõstsin teema õigesse kohta. tixit
sussidegahobune
sussidegahobune
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 441
Age : 41
Asukoht : Kehra külje all metsa sees.
Registration date : 22/09/2009

Tagasi üles Go down

Lapsehooldus puhkus ja sellega seonduv Empty Re: Lapsehooldus puhkus ja sellega seonduv

Postitamine  Soulshaker Esm 24 Jan 2011, 09:59

Kui Su sissetulek ei ületa lubatud määra siis võid küll.
Minu arust oli see 3000.- mis Sa võisid teenida.

Vanemahüvitist saad samas määras kui laste vahe jääb alla 2,6 aasta.
Kui Sa käisid vahepeal tööl ja teenitud summad annavad kokku suurema emapalga siis võetakse selle järgi. Muidu saad sama mis eelmise lapsega.

Mul on alles hommik, ehk said aru mis ma öelda tahtsin Lapsehooldus puhkus ja sellega seonduv 824600
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Lapsehooldus puhkus ja sellega seonduv Empty Re: Lapsehooldus puhkus ja sellega seonduv

Postitamine  sussidegahobune Esm 24 Jan 2011, 10:49

ma läksin tööle kohe peale VH loppemist. Nyyd kui mu kartused osutuvad toeks, tahan praeguselt kohalt minna tagasi LHP-le ning alustada uues kohas ning jaada sealt dekreeti ja teha seda tood edasi peale synnitust. Igaljuhul sain aru, et kui mul palk ei ole suurem olnud kui eelnev VH siis jatkub selle lapsega sama VH mis eelmisega.
sussidegahobune
sussidegahobune
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 441
Age : 41
Asukoht : Kehra külje all metsa sees.
Registration date : 22/09/2009

Tagasi üles Go down

Lapsehooldus puhkus ja sellega seonduv Empty Re: Lapsehooldus puhkus ja sellega seonduv

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele