O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad?

+8
Lehise
Triibuliine
Lote35
Marell2312
HoneyMoon
Soulshaker
armsake
elefant
12 posters

Go down

Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? Empty Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad?

Postitamine  elefant Teis 22 Sept 2009, 17:33

Missugused kodumasinad on teie peres kõige enam kasutust leidvad ja milliseid ei kasuta peaaegu üldse? Et siis- mida ja miks? Miski aja pärast on uude koju midagi funkavat vaja, sellepärast urgitsen..

Meil on suurematest asjadest tolmuimeja ja pesumasin hetkel. Tulevikus saab olema ka nõudepesumasin ja mingi veidi võimsam/kompaktsem kodupuhastusmasin ka. Tundub, et siiani on Lux poolehoiu saanud (Kirby poleks ka paha aga lärmab veidi palju ja välimus pole üldse kutsuv). Teleturu H2O aurumoppi olen ka saanud proovida- kui niisked vaipkatted välja jätta siis oleks ka püsiasukana päris hea abiline.


Viimati muutis seda elefant (Teis 22 Sept 2009, 17:50). Kokku muudetud 1 kord
elefant
elefant
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 406
Asukoht : enda varjust samm eespool
Registration date : 10/03/2009

http://www.ehted.webnode.com

Tagasi üles Go down

Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? Empty Re: Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad?

Postitamine  armsake Teis 22 Sept 2009, 17:44

Meil on tolmuimeja muidugi pea igapäevaselt kasutusel, siis muidugi pesumasin, saumiksrit http://www.arvutid24.ee/koogitehnika/saumikser-braun-mr4050rhc-410 kasutan ka suht tihti smuutide või kokteilide tegemiseks või Liisule toidu purustamiseks (ma sain kuskil 550 krooniga selle ja olen väga rahul). Veekeetja saab kõvasti vatti http://www.ekaubamaja.ee/product_info.php?products_id=1542 (Lisandrale vaja piima jaoks vett keeta, ise joome hommikul lahustuvat kohvi kuigi on olemas ka sama firma kohvimasin). Hetkel nagu rohkem ei meenu (mees kasutab suht palju ka rösterit http://www.ekaubamaja.ee/product_info.php?manufacturers_id=52&products_id=2807&osCsid=293567142145100f79d7503cad756f75 talle meeldib röstsaiu süüa hommikuti).
armsake
armsake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? Tiitli23
Postituste arv : 3632
Age : 37
Asukoht : Viljandi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? Empty Re: Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad?

Postitamine  Soulshaker Teis 22 Sept 2009, 20:58

Külmik Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 547149
Pesumasin Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 547149
Nõudepesumasin Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 547149 Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 547149
Veekeetja Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 547149 Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 547149
Tolmuimeja Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 547149

---------------

röster on harva kasutuses
blender on ainult suve ajal suur sõber meil
mikserit pole üldse ja ei tunne puudust ka

Rohkem ei meenu miskit
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? Empty Re: Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad?

Postitamine  HoneyMoon Kolm 04 Nov 2009, 11:08

Aga selliste erilisemate asjakestega pole kellelgi kogemusi? (kirbid, luxid, aurumasinad...kindlasti on veel palju asju mida ma ei tea nimetadagi). Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 756483
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? Empty Re: Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad?

Postitamine  Marell2312 Nelj 19 Jan 2012, 21:49

minu vaieldamatu lemmik on pesukuivati,nõudepesumasin on suur abiline aurumopp on ka hea asi ja tolmuimeja on igapäeva kasuruses,loomulikult ka pisemad abilised veekeetia,pesumasin jne Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 866508
Marell2312
Marell2312

Postituste arv : 19
Age : 43
Asukoht : Rapla
Registration date : 19/01/2012

Tagasi üles Go down

Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? Empty Re: Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad?

Postitamine  Lote35 Nelj 15 Märts 2012, 14:20

Vot pesukuivatist tunnen mina puudust küll, eriti praegu, kui õues saab pesu vaid tahedamaks kuivada. Aga ruumi pole, kuhu seda panna Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 232488
Pesumasin, elektriahi (just ahi, sest küpsetan palju), tolmuimeja, saumikser(väikse poisi toidud, smuutid), veekeetja, miksrid (jällegi küpsetiste valmistamisel abilised, neid on mul kohe mitu erinevat), röster (saab iga päev vatti), külmik...nendeta oleks päris keeruline hakkama saada. Köögikombaini olen viimasel ajal vähem kasutanud, aga tal on täiesti oma auväärne ülesanne täita, kui nt võileivatordile täidiseid teen või ka mingeid taignaid valmistan (liivataigen, pärmikas) ja borši supile riivin peedi ka kombainis. Mõelda vaid, millised suurepärased abilised meil tänapäeval on! Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 417561 Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 547149
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? Empty Re: Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad?

Postitamine  Triibuliine Esm 30 Sept 2013, 19:44

Pesumasin Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 547149 
Külmkapp Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 547149 
Veekeetja Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 547149 Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 547149 
Saumikser Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 547149 praegu eriti kuna pisemale valimistan püreesid.
Elektripliit Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 547149 
Tolmuimeja Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 547149
Triibuliine
Triibuliine
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2870
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/07/2012

Tagasi üles Go down

Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? Empty Re: Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad?

Postitamine  Lehise Püh 24 Nov 2013, 10:48

Külmkapp Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 4157502369 
Tolmuimeja Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 4157502369 
Pesumasin Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 4157502369 
Veekeetja Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 4157502369 
Saumikser Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 4157502369 
Köögikombain Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 4157502369 
Röster Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 4157502369 
Suur poja kasutab suhteliselt tihti neid nõuka-aegseid vahvliraudasid Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 547149 

Viimasel ajal on vähem kapist välja saanud blender, mikser ja võileivagrill.

Kunagi kingituseks saadud kohvimasin leidis omale uue kodu ämma juures. 2 aasta jooksul ei kasutanud me seda kordagi.
avatar
Lehise
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1157
Age : 44
Asukoht : Metsa servas...
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? Empty Re: Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad?

Postitamine  accra Püh 24 Nov 2013, 11:03

No ilma nõudepesumasinata vist enam ei sa,õpitud laiskus ja Saku läte vee masin-jubejube kuidas ma sellest puudust tunnen.
Muidu ikka
Külmik
Pesumasin
Tolmuimeja ja seda siis juhtmeta jälle õpitud laiskus Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 866508 .
Nõudepesumasin
Korralik ahi
Veekeetja
Mikser
Rõster
Mikro

Pesukuivatit puudust ei tunne,pesu restile ja sundvent uugama ja kuivab kah kiirelt.Võileivagrillist puudust ei tunne. Röster kah rohkem seisab.
Unistan vahvlimasinast ja kohvimasinast .Vahvlikast siis sellest stagna omas ja kohvimasinat tahaks mingit fänsit aga kuna ei suuda mitte otsustada millist kasutan presskannu rõõmsalt edsi.
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? Empty Re: Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad?

Postitamine  Cat Püh 24 Nov 2013, 13:49

Mina olen see kôige vastupidavam kodumasin, triigin, küpsetan, koristan ja pesen pesu Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 329369 

Ok, ma risustasin teemat Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? 908934 
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? Empty Re: Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad?

Postitamine  tsunaami Esm 25 Nov 2013, 10:13

MocaMasteri termoskannuga kohviaparaat on mul nr 1
Mikser on ka number 1
Nõudepesumasin on ka number 1

Unistan köögikombainist pensive 
tsunaami
tsunaami
Administraator

Postituste arv : 733
Age : 42
Asukoht : Soome
Registration date : 15/05/2012

Tagasi üles Go down

Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? Empty Re: Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad?

Postitamine  siq29 Nelj 03 Juul 2014, 17:30

Põhilises kasutuses on pesumasin, tolmuimeja, külmkapp, lauaelektripliit-ahi ja kohvimasin.
Vahel leiavad kasutust veekeetja ja mikser.
Kõige vähem kasutan mikrolaineahju.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad? Empty Re: Millised kodumasinad kõige kiiduväärsemad?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele