O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mure nuuskamisega

2 posters

Go down

Mure nuuskamisega Empty Mure nuuskamisega

Postitamine  mannu03 Laup 18 Veeb 2012, 09:58

Peagi 4aastaseks saav laps ei taha nuusata.Ja kui talle ette näidata siis ta ütleb ainult,et ei oska ja ei taha.Tegemist ei ole minu lapsega vaid mehe lapsega ,kes meie juures on.Ta tõmbab pidevalt tatti ülesse .Loodan,et oskate keegi nõu anda ja saame preili kuidagi nuuskama.
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 34
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

Mure nuuskamisega Empty Re: Mure nuuskamisega

Postitamine  Pärlike Laup 18 Veeb 2012, 11:06

Minu lapsed on mõlemad enne teist eluaastat nuuskama õppinud, aga mõnedel lastel võtabki rohkem aega. Kui ta ei oska, siis on hea eeskuju näidata. Selle pärast ekstra muidugi endale nohu ei tasu hankida Mure nuuskamisega 866508 Muidu, mul tüdrukud õppisid mõlemad just eeskuju järgi ja eks alguses ise ka käisin paberiga järel ja pühkisin niisamagi.
Kui tal tõesti on nohu, aga ta ei nuuska, võib kasutada nt Quixx'i või Humerit - neid ninasse pihustades tuleb suur osa sekreeti väga lihtsalt välja ja piisabki pühkimisest.

Ma muidugi sinu jutu puhul mõtlen, et ta teie juures ajutiselt, eks? Kas ta emaga kodus olles muidu nuuskab? Siin võib ka asi olla psühholoogiline. Võib-olla tunneb ta, et saab niimoodi rohkem tähelepanu (ilmselt pole seda väga kerge leida, kui sinu kaks tüdrukut ka lisaks on...)... Lapsed võivad vahel teises situatsioonis tavapärasest hoopis erinevalt käituda, sest nad ei tunne end päris kindlalt.

Selles vanuses lapsega saab õnneks juba üsnagi rääkida. Äkki proovid talle ilusasti seletada, et ninaga luristamine on tegevus, mida täiskasvanud ja suuremad lapsed kunagi ei tee ja et sa võid aidata tal õppida. Võid proovida ise ette näidata, aga võite ka arsti mängida, nuusata loomadel nina jms. Veel parem, pane Mia taga sellist mängu mängima Mure nuuskamisega 866508

Proovige eri variante, aga ma arvan, et põhiline on, et te sellele liialt tähelepnu ei pööraks või stressis end ei näitaks. Siis võib ta seda ainult veiderdamise pärast jätkata ja polegi huvitatud korralikult nuuskamisest.

Ehk oli miskit abi ja anna teada, kuidas teil asi lahenes. Ehk tõesti keegi oskab ka midagi oma kogemusest veel lisada...
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Mure nuuskamisega Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Mure nuuskamisega Empty Re: Mure nuuskamisega

Postitamine  mannu03 Laup 18 Veeb 2012, 11:49

Jah ta on meil esimest korda ka veel .Emaga ta ka ei nuuska.No ta ema ei ole suutnud peaaegu 4 aastast last veel lutipudelist ja mähkmetest isegi võõrutada.Nii,et mis me nuuskamisest räägime veel.Aga üritame Mure nuuskamisega 866508 Tänan nõu eest.
Kui keegi oskab veel nõu anda võite julgelt kirjutada.
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 34
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

Mure nuuskamisega Empty Re: Mure nuuskamisega

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele