O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

6 asja, mille üle sa ei peaks esimesel kohtingul muretsema.

Go down

6 asja, mille üle sa ei peaks esimesel kohtingul muretsema. Empty 6 asja, mille üle sa ei peaks esimesel kohtingul muretsema.

Postitamine  Külaline Esm 06 Juun 2011, 19:18

Iga naine on enne esimest kohtingut elevil.. kas mu riietus sobib, kas ma meeldin talle, ega ma ennast lolliks ei tee. Ajakiri Glamour toob aga välja kuus asja, mille üle sa ei peaks enne esimest kohtingut muretsema.

Ära muretse õigete teksade kandmise pärast. Mood läheb enamikest kuttidest mööda. Kui mehed vaatavad allapoole, siis imetlevad nad sinu tagumikku, mitte teksapükse.

Ära muretse selle üle, kas kohting "tähendab" midagi. Vahepeal on sigar lihtsalt sigar ja kohting lihtsalt kohting. Naudi sööki. Lõbutse. Flirdi. Iga hetk, mil sa muretsed selle üle, kas ta helistab sulle hiljem, läheb raisku. Ja temagi tunnetab, et midagi on valesti.

Ära muretse push-up rinnahoidja pärast. Te olete esimesel kohtingul ja sina mõtled juba, mida ta arvab, kui saab kunagi teada, et sinu rinnad teeb kaunimaks just rinnahoidja. Kutid ei hooli sellest, tõesti!

Ära muretse, kas ta tahab peret. Loomulikult on oluline, et sul on elus sellised sihid, kuid sa ei tohi selle peale juba esimesel kohtamisel mõelda.

Ära muretse selle üle, kes arve maksab. Üldjoontes on nii, et kui tema sind välja kutsub, maksab tema. Ta tahab sulle muljet avaldada. Kui arve tuleb, peaks kutt selle rabama. Kuid viisakuse mõttes võid võtta enda rahakoti välja... see on kena žest.

Ära muretse selle üle, kas ta tahab su pükstesse pääseda. Võimalik, et tahabki. Kuid see ei tähenda, et sa peaksid tundma end sunnitult seda tegema. Kui ta kohe üldse ei taha sinuga seksida, siis pole ta sinust lihtsalt huvitatud.

Allikas: Õhtuleht

Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele