O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"?

+5
imeline
Cat
armsake
Monique
Pärlike
9 posters

Go down

Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? Empty Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"?

Postitamine  Pärlike Teis 15 Juun 2010, 23:36

Millise toidu valmistamises oled kõige osavam?

Mehele meeldivad enim minu praetud munad Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? 296785 Ise naudin eriliselt küpsetamata magusroogade ning eri kissellide (piima baasil) valmistamist ja söömist. Laine-Liisele meeldivad minu pudrud (teen enamasti putru selliselt, et endale ka maitseks, nt. karamelli, kakao vms. lisandiga).
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? Empty Re: Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"?

Postitamine  Monique Kolm 16 Juun 2010, 08:35

Mulle meeldib ka erinevaid kooke küpsetada, mida alati kiidetakse. Mees ütles, et kõige paremini teen ma ühepajatoitu Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? 866508
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? Empty Re: Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"?

Postitamine  armsake Kolm 16 Juun 2010, 09:54

Ei teagi ausalt öeldes, kui teen siis tavaliselt kukub kõik välja, aga ega ma tihe küpsetaja/kokkaja pole Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? 142980 Lasanje vast tuleb kõige parem Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? 394294
armsake
armsake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? Tiitli23
Postituste arv : 3632
Age : 37
Asukoht : Viljandi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? Empty Re: Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"?

Postitamine  Cat Kolm 16 Juun 2010, 09:56

Môned ahjupraed ja magusad kùpsetised ilmselt
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? Empty Re: Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"?

Postitamine  imeline Kolm 16 Juun 2010, 10:06

Mina teen pidevalt süüa ja väga hea meelega kostitan ka külalisi. Toitudest tuleb mul enamasti kõik välja ja suurt nurinat ei ole kuulda olnud. Eriti hästi kõiksugu lihatoidud ja kastmed ning magusroad.
Asi mis vajaks lihvimist on pasta kasmed...need tulevad kuidagi kuivad, aga mulle meeldib just koorene pasta. Ja ma ei oska absoluutselt pannkooke teha. Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? 142980 Ma võin küpsetada lambakareed ja sada muut hiina imet, aga pannkoogid on meie peres siiani pulbrist. Noh sööme neid ka vb 3 korda aastas ainult.
imeline
imeline
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? Tiitli23
Postituste arv : 1318
Age : 43
Asukoht : Viimsi
Registration date : 17/02/2009

http://mugulalugu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? Empty Re: Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"?

Postitamine  siq29 Kolm 16 Juun 2010, 11:08

Keedukartul ja hakklihakaste... Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? 329369

Mees on palju parem kokkaja ja küpsetaja kui mina.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? Empty Re: Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"?

Postitamine  Lote35 Teis 28 Veeb 2012, 20:09

Suuri äpardusi pole ette tulnud, aga meil on nii, et ühele meeldivad ühed toidud rohkem, teisele teised toidud, aga ahjukana süüakse meelsasti, supid lähevad väiksemetaele hästi peale, mulle endale meedib igasugune roheline kraam. Vanem tütar peab minu trumbiks borši suppi, mees ja suurem poiss jällegi ahukartuleid lihaga, teine tüdruk fännab mo kana koorekastmes+riis...No nagu ütlesin, et igaühel omad lemmikudMis toit sul kõige paremini "välja kukub"? 824600
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? Empty Re: Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"?

Postitamine  kristi0310 Teis 28 Veeb 2012, 21:28

Mul õnnestuvad enamasti kõik soolased söögid, magusate kookide-saiakeste küpsetamises olen väga koba Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? 824600
Mehe ja väga paljude teiste arvates on minu parimaks roaks kapsarullid koorekastmes Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? 394294
kristi0310
kristi0310
abimoderaator

Postituste arv : 463
Age : 35
Asukoht : VILJANDI
Registration date : 15/10/2010

Tagasi üles Go down

Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? Empty Re: Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"?

Postitamine  Tupsu003 Teis 28 Veeb 2012, 23:08

Mul tulevad ka soolased söögid paremini välja.. ühte kindlat ei oska praegu välja tuua Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? 633777
Tupsu003
Tupsu003
abimoderaator

Postituste arv : 2114
Age : 30
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 10/01/2012

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001811496966

Tagasi üles Go down

Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"? Empty Re: Mis toit sul kõige paremini "välja kukub"?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele