O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kui vanalt võrekast välja?

+15
mannu03
moniquela
naxy
LiisuK
Tipu
babyapple
Señora Maro
kats
Iirlane
lumemari
kristiina
HoneyMoon
Bibi
Cat
Soulshaker
19 posters

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  Soulshaker Kolm 14 Okt 2009, 12:16

Mis vanuses olete mõelnud last "suurte laste" voodiga harjutama hakata?
Kas olete juba välja ka valinud, milline see voodi olema saab?
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  Cat Kolm 14 Okt 2009, 12:25

Vanem poiss sai suurde voodi umbes kahe aastasena ja siis ka oli voodi ùhelt poolt piirdega, et ta maha ei kukuks. Vàiksema puhul ilmselt aasta pàrast ostame narivoodi poiste tuppa.
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  Bibi Kolm 14 Okt 2009, 12:32

Ma mõtlesin,et proovin kuskil poole aasta pärast.Plaanis osta pikendatav voodi ja kus on külgede peale madalad piirded. Kui vanalt võrekast välja? 329369 kas õnnestub ka Kui vanalt võrekast välja? 824600
Bibi
Bibi
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Kui vanalt võrekast välja? Tiitli23
Postituste arv : 900
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  HoneyMoon Kolm 14 Okt 2009, 13:28

Suurem sai oma voodi kahe-kolme vahel. Siis sai valmis tema tuba. Läks kohe üle "suurtevoodile"- mittepikendatav, mitteäärtega, ilus väljalõigatud tähekestega Pesapuu voodi. Roosa Kui vanalt võrekast välja? 824600 (ülitähtis ju). Voodi ette käib meil öösiti kott-tool. See on hiiglaslikult suur ja kui laps selle peale vajub, krõbisevad need graanulid nii kõvasti, et kuulen. Ja pole eriti kukkunud ka. Kogu ajaloo jooksul ehk 3 korda. Alguses plaanisin ikk apikendatavat aga need olid...näotud.
Poja saab võrekast välja ka alles peale 2. Eks vaatab lapse ja uneharjumuste järgi kuna täpsemalt. Iseenesest kannatab ju võrekas veel kolmesel magada.
Praegu kolm pulka eest ära- käib ise sisse ja välja ja väga hea. Kui vanalt võrekast välja? 547149
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Kui vanalt võrekast välja? Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  Soulshaker Kolm 14 Okt 2009, 16:06

Ma võtsin ka täna kaks pulka eest ära ja harjutame ise voodist välja tulemist ja minemist.
Sisse saab päris edukalt aga välja tahab HÜPATA Kui vanalt võrekast välja? 441331
Ja magamise ajaks panen ühe pulga tagasi ette.

Eks ma vaikselt harjutan ja vaatab, mis saab.
Beebil on esialgu häll olemas kus magada aga no ülemõistuse raske on Freyat üle võrede sülle võtta, eriti kui hommikuti peal nii hullusti ringi käib seepärast ka see suure lapse voodi jutt päevakajal.
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  kristiina Kolm 14 Okt 2009, 16:21

huvitav, kas kõigil võrekatel käivad pulgad eest? Kui vanalt võrekast välja? 756483
seda peaks kohe uurima
avatar
kristiina
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 932
Age : 41
Asukoht : Tallinn
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  Külaline Kolm 14 Okt 2009, 16:32

kristiina kirjutas:huvitav, kas kõigil võrekatel käivad pulgad eest? Kui vanalt võrekast välja? 756483
seda peaks kohe uurima

Meil ei käi pulgad ära Kui vanalt võrekast välja? 296223
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  Bibi Kolm 14 Okt 2009, 16:33

kristiina kirjutas:huvitav, kas kõigil võrekatel käivad pulgad eest? Kui vanalt võrekast välja? 756483
Meil ei käi ära. Kui vanalt võrekast välja? 809569
Bibi
Bibi
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Kui vanalt võrekast välja? Tiitli23
Postituste arv : 900
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  HoneyMoon Kolm 14 Okt 2009, 16:41

Käivad ikka- mees peab lakist/liimist pulga tangidega lahti keerama ja siis saab juba kätte (isegi pulgad jäid terveks). Tehase poolt ei käi ühelgi vist ära aga väikese sundusega saab kätte kõigil. Kui vanalt võrekast välja? 547149 Mul mõlema lapsega 3 pulka eest olnud kui liikuma õpivad- ja kõigil tuttavatel ka Kui vanalt võrekast välja? 547149
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Kui vanalt võrekast välja? Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  lumemari Kolm 14 Okt 2009, 17:09

HoneyMoon kirjutas:Käivad ikka- mees peab lakist/liimist pulga tangidega lahti keerama ja siis saab juba kätte (isegi pulgad jäid terveks). Tehase poolt ei käi ühelgi vist ära aga väikese sundusega saab kätte kõigil. Kui vanalt võrekast välja? 547149 Mul mõlema lapsega 3 pulka eest olnud kui liikuma õpivad- ja kõigil tuttavatel ka Kui vanalt võrekast välja? 547149
.

Meil siiski oli lapsel võrekas, millel ka tehase poolt oli ette nähtud 2 pulka, mis ära käisid, aga ei kasutanud neid. Keegi tarkpea oli arvanud, et hästi mõistlik on need pulgad võrede keskele panna, mis ära käivad. Nõudasin samuti mehelt, et ta hoopis jalutsist 3 pulka lahti keerutaks ja ära võtaks. Pulgad jäi terveks ja nüüd kui võreka maha müüsime, sai need kenasti tagasi panna.
Minu laps magab väikeses suure lapse voodis nüüd. Väikeses selle pärast, et mõõtmetelt on ta 70x140 cm, aga välimuslet näeb päris voodi moodi välja. Mahakukkumise turvamiseks oleme voodi ette põrandale madratsi pannud.
avatar
lumemari

Postituste arv : 219
Age : 42
Asukoht : Pirita jõe ääres
Registration date : 05/06/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  Iirlane Kolm 14 Okt 2009, 19:53

Ma ostsin kohe arav6etavate kylgedega v6revoodi.
Et kui vanust piisavalt siis eemaldame esikylje.
Pulkade eemaldamiseks ei tunne vajadust,kuna hommiku kui arkab, t6stan ta valja ja 6htu panen magamiseks sisse ning ei tahagi, et ta ise seal valja saaks. Kui vanalt võrekast välja? 633777

Tytar hakkas suurte voodis magama 3-selt. Ilma mingi kaitseta ja pole ka kordagi valja kukkumud.
Iirlane
Iirlane
Meeskonna liige
Meeskonna liige

(tegelt naiskonna)
Postituste arv : 4902
Asukoht : Lõuna Iirimaa
Registration date : 16/02/2009

http://lillysmuul.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  HoneyMoon Kolm 14 Okt 2009, 20:42

Jaa meil käib ikka ka külg ära. Aga seda kasutasin siis kui ta nii pisi oli, et ei keeranud veel Kui vanalt võrekast välja? 547149
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Kui vanalt võrekast välja? Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  kats Kolm 14 Okt 2009, 21:27

kristiina kirjutas:huvitav, kas kõigil võrekatel käivad pulgad eest? Kui vanalt võrekast välja? 756483
seda peaks kohe uurima

meil ka ei käi võrekal pulgad ära Kui vanalt võrekast välja? 809569

Vanem poiss kolis võrekast tavalisse voodisse 2 aastaselt. Tal on küll pikendav voodi(poppy oma) kuid mingeid kõrgemaid piirdeid seal äärtes ei ole ja siiani pole õnneks öösel maha kukkunud.
kats
kats
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kui vanalt võrekast välja? Tiitli23
Postituste arv : 2780
Age : 42
Asukoht : Keila
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  Señora Maro Püh 18 Okt 2009, 23:29

Kuna minu poja ei leppinud võrekas magamisega siis magas kuni 1a2k saamiseni meie kõrval.Siis ostsime pikendatava voodi ja sai ka omale eraldi toa Kui vanalt võrekast välja? 866508
Señora Maro
Señora Maro

Postituste arv : 10
Age : 36
Registration date : 18/10/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  babyapple Püh 18 Okt 2009, 23:44

Lapsed on voodist väljakukkumise osas ikka väga erinevad.
Mõni on veel suure lapsenagi jube sahkerdaja unes ja hommikul võib teda leida hoopis asendis , kus jalad padjal.

Oliver läks pulkvoodist poolkõrgesse ja kõrgete äärtega voodissse kohe kui sai 3-aastaseks.


Viimati muutis seda babyapple (Esm 19 Okt 2009, 10:46). Kokku muudetud 2 korda
babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  HoneyMoon Esm 19 Okt 2009, 10:07

Señora Maro kirjutas:Kuna minu poja ei leppinud võrekas magamisega siis magas kuni 1a2k saamiseni meie kõrval.Siis ostsime pikendatava voodi ja sai ka omale eraldi toa Kui vanalt võrekast välja? 866508
Ma olen eluaeg pidanud supperemadeks neid, kellel laps enda kõrval pidevalt magab.... Müstika. Mina nimelt ei saa siis magada (kohe üldse- uni tuleb aga ehmatan ennast kohe üles) kui laps kõrval on.
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Kui vanalt võrekast välja? Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  Soulshaker Esm 19 Okt 2009, 10:12

Minu arust on see täiesti aksepteerimatu, et laps keeldub oma voodis magamast.
Mehe ja naise voodi on ikkagi ainult kahele.

Hommikused kaissu pugemised on teine teema aga lapsel sedasi pähe istuda ma ei laseks.
Siis ei puhka keegi välja ja olgem ausad tahaks mehega ka olla Kui vanalt võrekast välja? 173454
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  Bibi Esm 19 Okt 2009, 10:30

Soulshaker,ma olen sinuga 100% nõus.Mul poiss on ainult ühe korra meie kõrval maganud olude sunnil ja ma ei ole elus nii halvasti vist maganud.Keerata ei julgenud ega liigutada.Eii mitte kunagi enam ei võta last enda kõrvale magama. Kui vanalt võrekast välja? 809569 Õnneks ta ei tahagi,sünnist saadik on oma voodis maganud ja läheb sinna heameelega.
Bibi
Bibi
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Kui vanalt võrekast välja? Tiitli23
Postituste arv : 900
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  Señora Maro Esm 19 Okt 2009, 12:19

Soulshaker-Jah,eks ta nii on aga mis teha,kui laps ei lepi.. mul neid magamata öid esimese lapsega nii palju.. vandusin,et ei anna alla kuni lapse oma voodisse magama saan-kuid näe.. Ei saanud! See oli minu jaoks raske aeg.. eriti veel see,et lapsel hakkasid al. 7 päevast meeletud gaasid mis kestsid 2elukuuni.Laps lihtsalt röökis ööd läbi oma võrekas oksendamiseni.. Üritasime kuude kaupa aga lõpuks olime mehega mõelmadad nii läbi ja lootsime,et kasvab suuremaks siis lepib ja leppiski.. ta meil oli esimene laps ka ja vbolla ei osanud piisavalt. Nüüd olen juba targem ja teine laps üleüldse rahulik võrreldes esimesega ning magab ilusasti oma võrekas Kui vanalt võrekast välja? 866508
Señora Maro
Señora Maro

Postituste arv : 10
Age : 36
Registration date : 18/10/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  Cat Esm 19 Okt 2009, 12:35

teemast vàlja aga Señora Maro sul on nii armas pilt avataril!

Teemasse - esimene laps magas esimesed pool aastat minu kôrval, teine jài kohe omas voodis ilusti magama ja ei olnud ka öiseid ärkamisi.
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  Tipu Esm 19 Okt 2009, 14:42

Minul magavad mõlemad sünnist saadik võrekas ja nii pea sealt välja võtmist vajalikuks ei pea Kui vanalt võrekast välja? 329369 Ruumi küll ja veel. Meil käib üks külg vooditel ära kah, eks näis millal ja kas need ära võtab.
Ma ei kujuta ettegi kui peaksin lastega ühes voodis magama..hullumaja ju Kui vanalt võrekast välja? 17527 Kui nad veel pisid olid, siis oli öösiti jooksmist oi-oi kui palju, aga ma jäin endale kindlaks, et lapsed magavad oma voodis ja mitte meie juures. Meie voodisse enda kõhule tudule võtsin ainult vahest kui gaasivaludega mitte kuidagi kuss ei jäänud ja mina enam ringi tatsata ei jõudnud. Õnneks pole lastel olnud kunagi probleemi oma voodis magamisega Kui vanalt võrekast välja? 301712 Pigem on probleem see, et nad kuskil mujal kui oma voodis ei taha magama jääda (nt kärus) :hahaha:
Tipu
Tipu
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1115
Age : 43
Asukoht : Tallinn
Registration date : 16/02/2009

http://armuluna.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  LiisuK Laup 07 Nov 2009, 01:20

Meie just soetasime poiskale oma voodi - umbes nädalakese on seal tudunud , vahepeal teeb häält siis näitan ennast ära ja magab edasi Kui vanalt võrekast välja? 547149 Esialgu on see küll veel meie toas teises nurgas - aga täitsa ilusti saab hakkama . Õnneks siiamaani veel kukkunud ei ole - ptui ptui ptui Kui vanalt võrekast välja? 446776
Mulle isiklikult ei meeldi üldse kui poiss kaisus on (nt küla peal) , siis ikka ajab natsa tigedaks see poisi laiamine - täiesti kohutav ikka küll Kui vanalt võrekast välja? 998953
Kui vanalt võrekast välja? 226662 Siis on täitsa unetud ööd Kui vanalt võrekast välja? 256643 Kui vanalt võrekast välja? 725301
LiisuK
LiisuK

Postituste arv : 136
Age : 41
Asukoht : Tallinn
Registration date : 06/11/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  naxy Reede 27 Nov 2009, 11:41

Meie tütreke sünnist saati oma voodis tudinud. Kuid hommikul tudib meelsasti ka tunnikese emme kaisus.

Pean ka uurima kuidas võrekalt pulgad lahti saada Kui vanalt võrekast välja? 866508
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  moniquela Reede 27 Nov 2009, 12:34

Meie tips magab algusest peale oma voodis, meie voodis ei taha üldse magada. Oma voodi kõige armsam. Teine voodi tuleb arvatavasti alles paari aasta pärast, võrekas ruumi laialt Kui vanalt võrekast välja? 23832
moniquela
moniquela

Postituste arv : 76
Age : 46
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 26/10/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  LiisuK Reede 27 Nov 2009, 12:54

Aaaaaa , tahtsin veel seda ka mainida , et meil poisske juba 1,6 seega see voodi mille soetasime on juba suurte laste voodi Kui vanalt võrekast välja? 824600 Enne seda oli ka ikka võrekas aga mitte sünnist saati . Esimestel elukuudel oli kaisus . . . siis oli mul ju tuttuus tita ja üldse ei tahtnud teda käest ära anda Kui vanalt võrekast välja? 61639


Seega teemale vastates - meie poiss vabanes võrekast pooleteise aastaselt .
LiisuK
LiisuK

Postituste arv : 136
Age : 41
Asukoht : Tallinn
Registration date : 06/11/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele