O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kui vanalt võrekast välja?

+15
mannu03
moniquela
naxy
LiisuK
Tipu
babyapple
Señora Maro
kats
Iirlane
lumemari
kristiina
HoneyMoon
Bibi
Cat
Soulshaker
19 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Kui vanalt võrekast välja? - Page 2 Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  mannu03 Püh 04 Juul 2010, 23:54

Mul ei maga Mia ammu enam pulgavoodis.Ta lihtsalt keeldus "puuris" magamast.Nii sai algul üks külg alla lastud,aga see jäi ka segama ning siis sai Mia endale pikendatava voodi,aga kuna mu vend selle puruks istus olen sunnitud ta omale kaissu võtma.mul suur 2 inimese voodi ja mahume ilusti kahekesi Miaga sinna ära Kui vanalt võrekast välja? - Page 2 824600
Aga kui võimalus tekib ja saan talle lubada eraldi voodi siis selle kohe ka soetan.
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 34
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? - Page 2 Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  siq29 Esm 05 Juul 2010, 01:36

Kui vanem tütar sündis, oli võrevoodi enda magamistoas suure voodi kõrval, kuid öösiti magas ta beebina päris palju enda kaisus. Kui piiga oli umbes poolteise aastane, kolis ta võrevoodiga koos eraldi tuppa. Suure voodi sai piiga väikevenna sündides ehk siis 3-aastaselt.

Poja oli oma võrevoodiga samuti suure voodi kõrval, kuid veetis palju öid minu kaisus. Kui lastele sai nari muretsetud, siis kolis poiss piigaga ühte tuppa ja võrevoodi läks üldse käigust ära. Poja oli siis ehk umbes 3-aastane, täpselt ei mäletagi.

Pisem piiga magas kaks esimest elukuud üldse korvis. Kui vanalt võrekast välja? - Page 2 824600 Selline laiadest laaastudest korv, kus minagi kolm aastakümmet tagasi oma esimesed elukuud tudusin. Mu ema oli alles hoidnud isegi pisikese madratsi ja roosad küljepehmendused koos sitside-satsidega, mis ta oli tollal, kui mina sündisin, selle korvi jaoks oli õmmelnud. Et madrats oli juba ära vajunud ja vana, siis minu piiga sai uue madratsi, aga need kolmkümmend aastat tagasi tehtud küljepehmendused läksid käiku. Küll nägi mu pesamuna selles korvis tudides armas välja! Kui vanalt võrekast välja? - Page 2 61639 Kui korv jäi väikeseks, kolis pisipiiga võrevoodisse, mis leidis koha meie suure voodi kõrval. Praegu on piiga 1a,3k ja ta jääb sinna võrekasse veel jupiks ajaks. Et piiga on suur kaisus magaja, siis võtsin võrevoodil ühe külje üldse ära ja see lahtine külg on vastu suurt voodit. Tahan ta harjutada enamuse ööst ikkagi võrekas magama.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kui vanalt võrekast välja? - Page 2 Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? - Page 2 Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  accra Reede 13 Aug 2010, 11:07

Paksu sai nüüd 1aasta 10 kuuselt omale suurte poiste voodi (ise aitas kokku panna).
Laiust oma 80cm ja pikkust hetkel 145cm (saab kuni 185 cm vms).
Kohe leppis oma uue voodiga ja et karusell läks karpi tagasi.
Nüüd läheb ISE magama ja hommikuti siis tullakse alles mind äratama musidega.
Pea juurés on väiksed kõrgendused aga muidu nagu ikka voodi.

Võreka kruvisime koos lahti ja saatsime ta pidulikult mo voodi alla õde ootama.
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Kui vanalt võrekast välja? - Page 2 Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? - Page 2 Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  Monique Reede 13 Aug 2010, 13:57

Soulshaker kirjutas:Minu arust on see täiesti aksepteerimatu, et laps keeldub oma voodis magamast.
Mehe ja naise voodi on ikkagi ainult kahele.

Hommikused kaissu pugemised on teine teema aga lapsel sedasi pähe istuda ma ei laseks.
Siis ei puhka keegi välja ja olgem ausad tahaks mehega ka olla Kui vanalt võrekast välja? - Page 2 173454

Kui ma rase olin, olin veendunud, et minu laps hakkab oma voodis magama, aga võta näpust. Nüüd on preili 10-kuune ja magab ikka kaisus. Juba sünnist saadik ta lihtsalt ei maganud võrevoodis. Lasin tal isegi röökida, kui väiksem oli, aga ta võis pool tundi kuni tund ja kindlasti isegi kauem röökida, aga magama sinna ikka ei jäänud. Mu süda murdus, kui kuulsin, kuids ta paaniliselt nuttis. Algul oli eriti raske, kui ta meie kõrval magas, sest endal oli nii halb uni. Nüüd olen harjunud, aga igatsen ikkagi oma voodis laiutamise järele. Nüüd ta magab õnnes päeval ja ka öösel paar tundi oma voodis. Meil on ka üks võre eest ära võetud ja oma voodiga kokku lükatud.
Üritasin kuid teda enda voodisse magama saada, aga tulutult. Kui vanalt võrekast välja? - Page 2 412917
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? - Page 2 Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  maszke Püh 15 Aug 2010, 10:17

Mul suurem kolis võrekast välja nati enne kaheseks saamist.

Aga kaisus magamisest. Suurem ei maganud kordagi kaisus. Aga pisemaga olen ise vanem ning ei arva, et see nüüf nii jube asi oleks. Enamus aega magab oma voodis, kuid satub ka kaisuöid sekka. Aga kuna magame väga kõrges voodis, siis häirekell tööl. Samal ajal ei arva ma ka , et see oleks miskit hullu, kui laps magabki ema isa voodis. Igale oma. Kui vanalt võrekast välja? - Page 2 400796
maszke
maszke
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 384
Asukoht : Tallinn
Registration date : 23/11/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt võrekast välja? - Page 2 Empty Re: Kui vanalt võrekast välja?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele