O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse?

+6
siq29
babyapple
imeline
Heleen
Soulshaker
naxy
10 posters

Go down

Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? Empty Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse?

Postitamine  naxy Teis 05 Jan 2010, 11:24

Kuidas teie pere suhtub uutesse ja põnevatesse toidukatsetustesse? Millal tunnete et peaks midagi uut katsetama?
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? Empty Re: Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse?

Postitamine  Soulshaker Teis 05 Jan 2010, 11:34

Me katsetame koos erinevaid uusi retsepte. Tavaliselt nädalavahetuseti.
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? Empty Re: Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse?

Postitamine  Külaline Teis 05 Jan 2010, 11:44

Meile meeldib ka uusi asju katsetada. Nooo tuleb selline tuju, et tahaks midagi uut ja teistsugust.
Pühapäeval proovisime just Hiina toitu teha. Mulle päris maitses.
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? Empty Re: Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse?

Postitamine  Heleen Kolm 06 Jan 2010, 22:30

Ma peamiselt katsetamisega tegelengi Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? 824600. Igaks juhuks on kodus alati varuks mõned käepärased ained juhuks, kui katsetus peaks untsu minema. Seda õnneks väga tihti ei juhtu.
Heleen
Heleen
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 421
Age : 45
Asukoht : Tallinn
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? Empty Re: Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse?

Postitamine  imeline Kolm 06 Jan 2010, 22:48

Mina isiklikult olen hingelt suur katsetaja, aga mul mees on suht koht stabiilne tüüp ja ei taha väga "üllitisi" Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? 824600 Saan neid nö stabiilseid asju vahest täiustada... asi seegi. Aga ma just nüüd jõululauas tegin ettepaneku, et järgmised jõulud võiks olla laual kõik nö uued ja "popid" toidud. Vahelduse mõttes nagu. Mul mees ja isa teatasid, et nad siis selles lauas ei istu Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? 824600

Heleen...seal Õismäe "Rucolas" töötab üks Helen kes on täpselt sinu koopia. Oledki sina või? Ma oleks eile äärepealt teema seal üles võtnud... Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? 28787
imeline
imeline
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? Tiitli23
Postituste arv : 1318
Age : 43
Asukoht : Viimsi
Registration date : 17/02/2009

http://mugulalugu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? Empty Re: Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse?

Postitamine  babyapple Nelj 07 Jan 2010, 01:11

Minu mees on väga aldis uusi toite proovima ja ise tegema. Mulle endale meeldib uusi toite teha.
Häid ja usaldusväärseid ideid tuleb otsida, siis on tulemus ka hää. Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? 61899
babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? Empty Re: Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse?

Postitamine  siq29 Nelj 07 Jan 2010, 02:15

Mina olen laisk söögitegija, teen sellepärast, et on vaja teha ja ikka kartul-kaste-makaron-kapsahautis-hernesupp. Ühesõnaga, need kõige tavalisemad toidud. Aga vot mees on mul selline kullatükk, kes kaifib kokkamist ja alailma katsetab midagi uut või tuunib juba proovitud retsepte. Liha pole ma ise ammu saanud teha, sest kui seda kodus on, siis mind lihatüki lähedale ei lasta. Ja eriti oskuslik on mu mees magusate asjade tegemisel ja katsetamisel. Kõik need kringlid, saiakesed, koogid, küpsised ja muu selline imehää kraam... Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? 68116 No lihtsalt jumalik! Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? 149785
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? Empty Re: Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse?

Postitamine  Iirlane Nelj 07 Jan 2010, 03:20

Ma katsetan harva ,nyyd p6hiliselt meie kokkamise nädala raames. Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? 547149

Mu mees sööb kõike mis ette antakse ja ise ta ei oska midagi köögis teha.
Isegi mitte nõusid pesta. Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? 441331
Iirlane
Iirlane
Meeskonna liige
Meeskonna liige

(tegelt naiskonna)
Postituste arv : 4902
Asukoht : Lõuna Iirimaa
Registration date : 16/02/2009

http://lillysmuul.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? Empty Re: Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse?

Postitamine  Pärlike Nelj 07 Jan 2010, 19:22

Mul mees vahel ikka kirtsutab nina, kui uusi asju proovin teha. Eks see tihti ole see õigustatud ka, aga teinekord kukub asi nii hästi välja, et saab koha meie igapäevasemate põhiretseptide hulgas.
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? Empty Re: Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse?

Postitamine  janee Nelj 07 Jan 2010, 19:59

Mul meespool on rohkem see katsetaja.. Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? 824600 ma ka rohkem sellise tavalise söögi tegija Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? 824600
janee
janee
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2650
Age : 38
Asukoht : viljandi mk.
Registration date : 07/10/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? Empty Re: Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse?

Postitamine  Heleen Nelj 07 Jan 2010, 23:28

ehheehhee, imeline, see ei olnud mina Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? 824600 . Peaks minema ja üle vaatama, milline ma olen Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? 866508.
Heleen
Heleen
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 421
Age : 45
Asukoht : Tallinn
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? Empty Re: Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse?

Postitamine  naxy Reede 08 Jan 2010, 10:00

Uute katsetuste puhul just mees see kes ettepaneku teeb ... talle meeldivad uued asjad, mis siis et need alati hästi välja ei kuku. Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? 824600
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? Empty Re: Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse?

Postitamine  magnificat Reede 09 Juul 2010, 13:03

Minu mees jumaldab minu katsetusi köögis lapsed aga vahest krimpsutavad nina aga söövad samas ära ka. Ma saan tavaliselt mehelt hurjutada ,et ma nii vähe teen. Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? 433620
magnificat
magnificat

Postituste arv : 175
Age : 40
Asukoht : Kuressaare
Registration date : 12/06/2010

Tagasi üles Go down

Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse? Empty Re: Kuidas suhtub teie pere uutesse toidukatsetustesse?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele