O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

+36
Lote35
erlex
Marianne
anka
Aivar375
mannu03
Dior
minake
siq29
imeline
sebra23
kristiina
keivi
lemming
magnificat
bostonyx
Pärlike
anukas
gerli08
armsake
kaktus18
saby
Monique
mercaa
HoneyMoon
kats
Kaja
Kadi20
Paradiisilind
maszke
kertu009
elefant
Cat
kiisumari
Soulshaker
naxy
40 posters

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? - Page 3 Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  kristi0310 Reede 20 Apr 2012, 08:57

Enne rasedust kaalusin 59kg, raseduse lõpus kaalusin juba 74kg Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? - Page 3 824600 Haiglasse jätsin sünnitusega 10 kg, millest 3080g oli laps Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? - Page 3 866508 Nüüd paar aastat hiljem olen sünnituseelses kaalus tagasi ja rohkemgi veel, olen oma ideaalkaalus 52kg Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? - Page 3 866508
kristi0310
kristi0310
abimoderaator

Postituste arv : 463
Age : 35
Asukoht : VILJANDI
Registration date : 15/10/2010

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? - Page 3 Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  Mustlasplika Reede 20 Apr 2012, 10:31

Neiuga võtsin juurde 18,5 kilo ja haiglasse jäi umbes 4. Algkaalu tagasi läksin 1,5 kuuga, ei teinud selleks midagi ja kaalusin 48 kilo. Kahjuks langes kaal mühinal edasi ja umbes 9 kuud hiljem kaalusin 43,5 kilo. Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? - Page 3 232488
avatar
Mustlasplika
abimoderaator

Postituste arv : 1654
Age : 37
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 12/08/2010

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? - Page 3 Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  minake Reede 20 Apr 2012, 10:59

Mustlasplika kirjutas: Kahjuks langes kaal mühinal edasi ja umbes 9 kuud hiljem kaalusin 43,5 kilo. Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? - Page 3 232488

Jessukene Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? - Page 3 427127

Ma plikaga võtsin juurde 20 kilo, haiglasse jäi sellest oma kümnekas ja ülejäänud kaaluga elasin rõõmsalt plika 11 elukuuni kuni lõpetasin imetamise siis hakkas kaal kukkuma ja lõpetas 50 kilo peal, nüüd olen saavutanud 53kg aga tahaks oma 3 kilo veel juudre võtta.
minake
minake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2383
Age : 43
Asukoht : Suure-Jaani
Registration date : 04/12/2009

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? - Page 3 Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  Lote35 Reede 20 Apr 2012, 11:46

Esimeste laste sünni järel polnud üldse kaalu tagasi saamisega probleeme, viimaste lastega aga küll. Eks ole vanust kah juba Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? - Page 3 633777 20 lisakilo polnud ainult esteetiline probleem, vaid ka tervis hakkas jukerdama (vererõhk oli kõrgem, igapäevaseid kodutöid oli niiiiiii raske teha, muudkui ähkat-puhkat, jalgades olid krambid jne jne) Õnneks on pingutused toitumise muutmise osas vilja kandnud. Hea on tõdeda, et mulle meeldib selline toitumine nii väga, et ilmselt jäängi nii sööma Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? - Page 3 394294 Oluliselt allapoole kaalu enam langetada ei tahaks, vb 2-3 kg, aga rohkem küll mitte. No neid pehmeid kohti, mida timmida ja trimmida oleks nagu siin ja seal, aga ilmselt see ei ole enam kaalulangetamises kinni, pigem olen mõnest kohast laste kandmiste ja vanusega "välja veninud" Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? - Page 3 296785
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? - Page 3 Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  Triibuliine Reede 19 Juul 2013, 07:37

Esimese rasedusega võtsin juurde 17 kilo. Alla võtmine oli oioi kui raske aga siis ma sõin kah. Šokolaadid kadusid kui muti auku. Mulle sobivas kaalus olin alles siis kui tibin oli 2 aastane.

Teise rasedusega võtsin juurde 21 kilo. Praegu 6 kuud hiljem olen peenem kui enne rasedaks jäämist. Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? - Page 3 824600 Pole ammu nii kiitsakas olnud Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? - Page 3 296785 Vähemalt saab uusi riideid siis soetada, vanad teksad on kõik suuured Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? - Page 3 908934 
Triibuliine
Triibuliine
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2870
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/07/2012

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? - Page 3 Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  Marianne Reede 19 Juul 2013, 08:39

Tüdrukuga 5 kuuga tagasi oma esialgses kaalus.
Selle rasedusega võtsin vähem juurde ka.
Muidugi allavõtmisel olid abiks 10-14 kilomeetrised jalutuskäigud nii kuiva ilmaga kui ka suure lumetuisuga! Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? - Page 3 147380
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi? - Page 3 Empty Re: Kas olete pärast lapse sündi oma vanas kaalus tagasi?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele