O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Millega tegelete

+21
sussidegahobune
Marianne
armsake
naxy
mitike
siq29
erlex
Lote35
Mammi
anukas
deelia
kaktus18
LaanteLaps
lemming
Mirhel
accra
Gettukas
kats
Iirlane
Kaja
Cat
25 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Millega tegelete - Page 2 Empty Re: Millega tegelete

Postitamine  Lote35 Kolm 09 Märts 2011, 15:41

Mnjah....mul oleks küll vaja kaalu maha saada, aga tegelikult polegi see peamine. Kolm sünnitust suht järjestikku on tervisele ka mõjunud st selg annab ikka väga tunda. Kui trennis käisin, siis enesetunne läks suht kiiresti ülesmäge ja rüht paranes ja sellega seotud vaevused taandusid. Viimast last kandes mul selg peaaegu probleeme ei tekitanudki, aga nüüd kui rinda lapsele annan, siis juba annab tunda jälle...sundasend...
Aga jah, kaalulangus on vaid boonus, mitte eesmärk omaette Millega tegelete - Page 2 824600
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Millega tegelete - Page 2 Empty Re: Millega tegelete

Postitamine  Marianne Laup 23 Apr 2011, 22:07

anukas kirjutas:Tegelesin 8 aastat ratsaspordiga, mis hoidis supervormis. Eelmisel sügisel avastasin enda jaoks rulluisutamise. Ootan pikisilmi lumesulamist, et saaks jälle rulluisud alla panna Millega tegelete - Page 2 633777

Mul on just vastupidi. Läksin viis päeva tagasi rulluisu radasid üle vaatama ja märkamatult sai tänaseks 140km kirja rattaga. Millega tegelete - Page 2 824600
Nüüd mõtlen siin, et ratas polegi nii halb mõte.
Treenin hetkel rulluisumaratonideks, keegi läheb veel?

Muidu ujun ka.. valesti kusjuures Millega tegelete - Page 2 633777 siiski aga ujun! Vesiaeroobika meeldib ka kui on hea õpetaja. Ja Zumba on ka lahe.
Tantsimine on üldse väga mõnus tegevus. Vaim puhkab ja keha naudib.

Mul vanaisa oli tugev trennimees ja tänu sellele olid ta elukvaliteet ning vanus kõvasti üle keskmise. Tahan ka kaua mõnusalt elada. Keha ei tohi unarusse jätta. Millega tegelete - Page 2 866508




Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Millega tegelete - Page 2 Empty Re: Millega tegelete

Postitamine  sussidegahobune Esm 25 Apr 2011, 12:00

Minul on pohiliselt koertega tegelemine. Rattakorvale ja paneme ajama. Lisaks jalutamine nendega ja treenimine/koolitamine.eks votab vohmale kyll.Lisaks sellele kodused toimetused ja loomulikult lapsed. Tahaks rohkem teha kuid ei ole seda aega kuskil juurde näpistada.Aga peale korralikku koertega trenni on enesetunne yli hea ja energia tuleb kuskilt juurde.Hobused hoidsid jah, kunagi ka min suureparases vormis kuid nyyd ei luba selg enam ratsutada.
sussidegahobune
sussidegahobune
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 441
Age : 41
Asukoht : Kehra külje all metsa sees.
Registration date : 22/09/2009

Tagasi üles Go down

Millega tegelete - Page 2 Empty Re: Millega tegelete

Postitamine  Külaline Reede 29 Apr 2011, 16:30

Minu trenn on praegu käruga jalutamine Millega tegelete - Page 2 662237
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Millega tegelete - Page 2 Empty Re: Millega tegelete

Postitamine  Monique Laup 30 Apr 2011, 14:11

armsake kirjutas:Ma ka ei tee mitte midagi juba aastaid Millega tegelete - Page 2 142980 Kaalu üle ka ei kurda, polegi kunagi nii vähe kaalunud (hetkel 43-44kg juures). Arvatavasti siis imetamisest ja lastega mässamisest, isu on muidugi hea (eriti läheb magus, kommid šokolaadid). Kevadel on siiski plaanis minna õe trenni (ta mul muidu Tallinnas Meritonis ja Arigatos jne treener, aga Viljandis teeb ka Maerobic´us trenne ja peab ju ikka minema vaatama).

Kõht oleks küll vaja trimmi saada, kahjuks jäävad naba juurde mõned venitusarmid poisist Millega tegelete - Page 2 232488

Mul enam-vähem sama teema Millega tegelete - Page 2 866508 Pole ka kunagi nii vähe kaalunud, kui praegu. Pärast sünnitust, ilmselt imetamisega ja sellest, et lapsega väga palju ringi liikusin, langes kaal iseenesest. Söön kõike, mille järele isu on Millega tegelete - Page 2 866508

Mul seisavad kapis juba mitu aastat kepikõnni kepid, kuid olen neid vist korra katsetanud ainult Millega tegelete - Page 2 232488 Olen mõelnud ka zumbasse kaema minna, aga siiani pole jõudnud Millega tegelete - Page 2 142980 Nii et eleri, anna teada kui trenniga alustad, ühinen sinuga Millega tegelete - Page 2 824600 Mul oleks ka vaja kõhtu trimmi saada Millega tegelete - Page 2 866508
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

Millega tegelete - Page 2 Empty Re: Millega tegelete

Postitamine  Ketu-katu Teis 23 Aug 2011, 00:24

Kõnnin 2-3x nädalas Tartusse ja tagasi. Lisaks Youtubi kaudu treenin erinevaid lihasliike. Nüüd viimase paari nädalaga vist on paar kilo taas maas, sest seelik keerleb seljas.
Ketu-katu
Ketu-katu

Postituste arv : 110
Age : 45
Asukoht : Tartu
Registration date : 01/07/2011

Tagasi üles Go down

Millega tegelete - Page 2 Empty Re: Millega tegelete

Postitamine  Marianne Nelj 25 Aug 2011, 10:24

Kui rase olin siis sattusin Youtube-is lahedate reggae muusika videote peale kus õpetati tantsima aga et mul viimane trimester oli siis ei saanud kaasa keksid. Nüüd peaks need jälle üles otsima! Millega tegelete - Page 2 866508

Keegi nüüd septembris Tartu rattamaratonile ka läheb?
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Millega tegelete - Page 2 Empty Re: Millega tegelete

Postitamine  Ketu-katu Nelj 25 Aug 2011, 15:17

Ei lähe, kuna ratas on katki.... Millega tegelete - Page 2 173634
Ketu-katu
Ketu-katu

Postituste arv : 110
Age : 45
Asukoht : Tartu
Registration date : 01/07/2011

Tagasi üles Go down

Millega tegelete - Page 2 Empty Re: Millega tegelete

Postitamine  Lote35 Kolm 31 Aug 2011, 10:29

Juhhuuu!! Lõpuks hakkavad siin ka trennid pihta. Olen seda nii kaua oodanud. Kevadel treener veel ei lubanud mul trenni minna, sünnitusest oli vähe möödas. Olen seda tüüpi, kes ise ei julge väga oma peaga trenni teha, sest suutsin korra ennast väga haigeks võimelda... Millega tegelete - Page 2 296785 Tegelikult see polnud eriti naljakas, aga nüüd olen targem ja kuulan neid, kes oskavad ja teavad, mida tohib ja kuidas tohib. Millega tegelete - Page 2 662237
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Millega tegelete - Page 2 Empty Re: Millega tegelete

Postitamine  Lote35 Teis 06 Sept 2011, 11:56

Nonii! Esimene trenn tehtud ja enesetunne kohe parem Millega tegelete - Page 2 824600 Astusin eile ka kaalu peale ja oioioi...20 kg oleks vaja maha saada Millega tegelete - Page 2 908934 Aga pole viga! Treener on meil super ja nõus kahe trenni asemel nädalas kolm trenni tegema ja mina olen valmis! Millega tegelete - Page 2 227557
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Millega tegelete - Page 2 Empty Re: Millega tegelete

Postitamine  Ketu-katu Teis 06 Sept 2011, 12:51

Meie käime 2x nädala lapsega ujumas. Enne seda vehin 6.5km kõndimist. Ja tagasi tee sama. Ning esmaspäeviti on vahemaa pikem km jagu üks ots.
Ketu-katu
Ketu-katu

Postituste arv : 110
Age : 45
Asukoht : Tartu
Registration date : 01/07/2011

Tagasi üles Go down

Millega tegelete - Page 2 Empty Re: Millega tegelete

Postitamine  Marianne Teis 20 Sept 2011, 20:02

Nüüd läksingi dancehall tantsu trenni. Ja maratonidel käin ka, ratta ja rulluisutrennide vahepeal. Millega tegelete - Page 2 866508
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Millega tegelete - Page 2 Empty Re: Millega tegelete

Postitamine  conundrum Reede 21 Dets 2012, 11:55

Sel suvel hakkasin vabatahtlikult jooksmas käima, korraga 3-7km, hetkel teen paar korda nädalas aeroobikat ja Pilatest.
Tahaks suve tagasi, jooksuradade järgi on igatsus.
conundrum
conundrum

Postituste arv : 5
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/12/2012

Tagasi üles Go down

Millega tegelete - Page 2 Empty Re: Millega tegelete

Postitamine  Marianne Laup 22 Dets 2012, 13:30

Ma proovisin ka see sügis jooksmise ära.
Juhtus lihtsalt nii, et poole rulluiustrenniajal hakkas vihma sadama ja et ma laagreid puhastama ei viitsi hakata liivast siis panin aga botased jalga. Andsin rulluisud mehe kätte (ta oli ratta ja lapsega kaasas) ning proovisin siis kuidas koju joosta oleks.
Oli üllatavalt nauditav!!!
Järgmine kord aga kahjuks keelas ämmaemand mul kõik trennid peale ujumise ja nüüd siis ma olengi ootel, et pärast sünnitust keha valmis jälle oleks.

Siis hakkan jooksma ka!! Millega tegelete - Page 2 662237

Mis botaseid te jooksmiseks kasutate?
Mul mees vana maratoonlane, kasutab ainult Asics jooksmisjalatseid.
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Millega tegelete - Page 2 Empty Re: Millega tegelete

Postitamine  conundrum Laup 22 Dets 2012, 16:43

Olen ka kuulnud pikamaajooksjatelt, et Asics pidi väga hea jooksujalats olema. Ise jooksen Adidastega, sest need olid (mul kaks paari) soodsamad osta. Millega tegelete - Page 2 866508
conundrum
conundrum

Postituste arv : 5
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/12/2012

Tagasi üles Go down

Millega tegelete - Page 2 Empty Re: Millega tegelete

Postitamine  Marianne Püh 23 Dets 2012, 02:50

conundrum, plaan ka maratonil ära käia? Millega tegelete - Page 2 173454
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Millega tegelete - Page 2 Empty Re: Millega tegelete

Postitamine  kikuke499 Reede 07 Veeb 2014, 10:25

Minule meeldib aeroobika - zumba on üks lemmikutest. Kuna kahe väikese lapse kõrvalt on siiski väga raske leida aega regulaarseks trennis käimiseks, siis hakkasin kodus trenni tegema. Päris mõnus. Sain tuttavalt Cindy Crawfordi DVD Millega tegelete - Page 2 824600 

Rattasõit meeldib ka, ootan juba kevadet, et saaks ratta keldrist üles kaevata. Millega tegelete - Page 2 824600 
kikuke499
kikuke499

Postituste arv : 6
Asukoht : Tallinn
Registration date : 19/01/2014

Tagasi üles Go down

Millega tegelete - Page 2 Empty Re: Millega tegelete

Postitamine  Cat Reede 07 Veeb 2014, 10:47

Cindy Crawfordi dvd järgi olen ma ka teinud  Millega tegelete - Page 2 400796 

Ja mul on sama asi, et laste kôrvalt ei jää aega trennis käimiseks ja teen kodus, ainuke mure on, et ei suuda ennast kodus motiveerida. Tervelt nädal aega luban igapäev, et tâna hakkan aga laiskus on peal  Millega tegelete - Page 2 329369 
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Millega tegelete - Page 2 Empty Re: Millega tegelete

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele