O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hanerasv köha vastu!?!

+2
mannu03
Väike tips
6 posters

Go down

hanerasv köha vastu!?! Empty hanerasv köha vastu!?!

Postitamine  Väike tips Nelj 08 Märts 2012, 18:07

Eile öösel/hommikul märkasin, et minu 4,5 kuune poiss köhib hanerasv köha vastu!?! 173634 mitte pidevalt, kuid aeg ajalt ... Ostsin apteegist siis hanerasva ja määrin seda...
Kellel on kogemusi, kas hanerasv tõesti aitab? Ei tea kas nüüd peaks mõned päevad kodus püsima?
Väike tips
Väike tips

Postituste arv : 6
Asukoht : tallinn
Registration date : 17/02/2012

Tagasi üles Go down

hanerasv köha vastu!?! Empty Re: hanerasv köha vastu!?!

Postitamine  mannu03 Nelj 08 Märts 2012, 19:35

Olen määrinud esimesel lapsel köhaga ja meil aitas hanerasv köha vastu!?! 866508
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 33
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

hanerasv köha vastu!?! Empty Re: hanerasv köha vastu!?!

Postitamine  Marianne Laup 10 Märts 2012, 15:53

Ma arvan, et parem oleks mõned päevad siiski kodus olla. Et midagi hullemat külge ei nakkaks.
Hanerasva määrime meie ka kui köha vahest peale tuleb. Rinnale ja jalataldadele. Ja siis villased sokid ka jalga. hanerasv köha vastu!?! 866508

Jõudu teile!
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

hanerasv köha vastu!?! Empty Re: hanerasv köha vastu!?!

Postitamine  Monique Püh 11 Märts 2012, 13:48

Meie oleme ka kasutanud beebieast peale hanerasva- talla alla, rinnale, ja seljale määrimiseks. Mina olen see emme, kes peab ütlema, et siiani ma selle võlutoimet ei ole küll näinud. Vb sellep et ma määrisin seda külmalt. Nüüd olen teises pisikeses topsikeses selle natukene soojaks lasknud ja peale määrinud.
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

hanerasv köha vastu!?! Empty Re: hanerasv köha vastu!?!

Postitamine  Tupsu003 Esm 23 Apr 2012, 21:56

Mina seda oma lapsele määrida ei saa, hakkab jubedalt kraapima seda kohta, aga tärpentini salvi olen määrinud..see aitab küll hanerasv köha vastu!?! 866508 hanerasv köha vastu!?! 547149
Tupsu003
Tupsu003
abimoderaator

Postituste arv : 2114
Age : 30
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 10/01/2012

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001811496966

Tagasi üles Go down

hanerasv köha vastu!?! Empty Re: hanerasv köha vastu!?!

Postitamine  jaanikas Kolm 06 Nov 2013, 14:00

Hanerasva olen määrinud 5 elukuust ( praegu 3,5a) iga kord talvisel ajal. Et nii kui tunnen, et laps on külma saanud, teen kohe puhta hanerasva protseduuri. Kindlasti tuleb  hanerasva eelnevalt soojendada, siis koheselt kergelt masserides kanda jalataldadele. See on n.ö. profülaktika. Ja on aidanud. Ei ole kordagi tõsiselt põdenud viiruseid ja külmetusi.  Aga tahan rõhutada, et puhast hanerasva, mitte salvi
Jaanika
Anonymous
jaanikas
Külaline


Tagasi üles Go down

hanerasv köha vastu!?! Empty Re: hanerasv köha vastu!?!

Postitamine  allieke Püh 11 Mai 2014, 20:09

Olen ka alates lapse sünnist puhast hanerasva kasutanud ehk siis nüüdseks juba üle 6a. Varasemalt soojendasin rasva kausis mikrouunis, nüüd teen nii et võtan väikese koguse ja hõõrun peopesade vahel soojaks ja siis kohe määrin tallalused kokku ja soojad sokid või mitu kihti sokke. Seejärel taas võtan koguse rasva, hõõrun taas peopesade vahel soojaks ja seejärel kõri korralikult kokku jne rindkerega ja vajadusel selja ka. Puhas rasv on kasutuses meie peres rohkem, kuna teen aegajalt rasvast ka toitu.
Olen cherrist hanerasvasalvi ostnud ja pean ülema et see mugav lahendus kui ainult ravi eesmärgil rasva kasutada. hanerasv köha vastu!?! 400796
allieke
allieke

Postituste arv : 1
Asukoht : Tallinn
Registration date : 11/05/2014

Tagasi üles Go down

hanerasv köha vastu!?! Empty Re: hanerasv köha vastu!?!

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele