O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ?

+2
krissu787
accra
6 posters

Go down

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Empty Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ?

Postitamine  accra Püh 18 Sept 2011, 09:41

Mul nüüd tekkind sihuke probleem päevakorda.Poiss 3 aastane kurdab ,et jalad valutavad.
Õhtuti kohe eriti hullult,siis pean ta jalgu (jalalaba) mudima ja kreemitama.Öösiti on nüüd magand mo kaisus ,et vahel kui hakkab valutama siis ajab mo üles ja ma siis mudin.

Lähen küll täna apteeki uurima ,et kas rohtu on selle vastu,leevendust.

Eila õhtul tal lõi lausa väikse palaviku ja ma ei suut teda nii vaadata ja sai küünla (kodus aint küünlad järgi).
Igatahes üpris rahulik öö oli .
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Empty Re: Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ?

Postitamine  accra Püh 18 Sept 2011, 09:47

Plaan siis magneesiumi pulbri pakke(Diasporal) osta,muud ma ei usalada ,st need mõjusid mul päevapealt.
Samas kuidas ta suhtub sellesse pulbrisse aga küll ma talle selle sisse pigistan.

Nagu ma nüüd ise googeldasin siis nagu otsest rohtu ei olegi Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? 232488 .
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Empty Re: Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ?

Postitamine  krissu787 Püh 18 Sept 2011, 10:25

Accra äkki sellest oleks abi? Googeldamine tõi sellise välja. http://web.icepower.net/kasvuvalude/
avatar
krissu787

Postituste arv : 246
Asukoht : Lõuna-Eesti
Registration date : 07/07/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Empty Re: Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ?

Postitamine  accra Püh 18 Sept 2011, 14:43

krissu787 aitähh.Kohe kui mul preila tõuseb paneme riide ja lähme Viru keskuse apteeki.
Seal õnneks seda olemas ja ka teenidajad on asised,kuigi seal on mõnus hind aga nuh lapse heaolu on olulisem kui mingi raha.
Ennist käisin siin kodujuures mingis aga no need olid nii omasmullis venelased.Nuh ja egas valik oli kah kesine.
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Empty Re: Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ?

Postitamine  accra Püh 18 Sept 2011, 18:30

Nii ostsin siis Diasporali pulbri kujul ja Ice power roll-on geeli.Hetkel sundisin teda alla neelama seda pulbrit ja suure surmaga see isegi õnnestus,jalad määrisin kokku selle geeliga ja pehmed sokid surusin jalga.
Nüüd enne magama minekut uuesti jalad kokku ja eks ole näha siis milline me öö täna tuleb.

Igatahes näpud ristis ,et see möjuks.
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Empty Re: Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ?

Postitamine  Tipu Püh 18 Sept 2011, 23:35

Mu 3a poisil on need ka juba pikemat aega Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? 232488 Vahepeal võtsime Calcigrani, siis tõmbasid valud nagu veidi tagasi. Nüüd pole tükk aega seda võtnud ja jälle tugevad valud tagasi jalgades... Üks arst soovitas veel mingit spordikreemi. Aga kuna see on selline, mis kuumaks teeb ja tulitama paneb, siis ei hakanud seda ostma. Mudimine ja masseerimine aitab ka alati hästi. Vahest peame öö jooksul seda ikka korduvalt tegema. Ma mäletan, et mul endal valutasid ka kohe jubedalt need jalad kui väike olin ja vahest valutavad veel praegugi. Jube valu! Lapsest nii kahju kui jälle öösel röögib valudes või ütleb, et ei jõua trepist kõndida ja tahab sülle Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? 173634 No on ikka kiire neil selle kasvamisega Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? 809569
Aga selle IcePoweri katsetame ka kindlasti ära, tänud soovituse eest! Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? 547149


Viimati muutis seda Tipu (Nelj 22 Sept 2011, 22:48). Kokku muudetud 1 kord
Tipu
Tipu
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1115
Age : 43
Asukoht : Tallinn
Registration date : 16/02/2009

http://armuluna.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Empty Re: Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ?

Postitamine  Tipu Nelj 22 Sept 2011, 22:46

Meil nüüd ka Ice Power varutud igaksjuhuks ja lisaks ka Osteocare liquid (seal on kaltsium, magneesium, tsink ja D3 vitamiin). D vitamiin soodustab kaltsiumi imendumist luudesse. Võtsime seda vedelikku ka kevadel ja siis aitas küll päris hästi. Võtamegi nüüd jälle korralikult seda sisse Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? 662237
Tipu
Tipu
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1115
Age : 43
Asukoht : Tallinn
Registration date : 16/02/2009

http://armuluna.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Empty Re: Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ?

Postitamine  Pärlike Reede 23 Sept 2011, 12:10

Vanemal tüdrukul ka kasvuvalud tuttav asi. Varem oli üksvahe ja seejärel kadus ära ning nüüd on jälle tagasi. Viimasel nädalal on iga öö ärganud jalavalu pärast nuttes, täna öösel koguni viis korda Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? 173634 Seni olen hullematel juhtudel andnud paratsetamooli ja siis on laps magama jäädes pikemalt maganud ka, aga ilmselt peaks ka IcePowerit proovima, kodus täitsa olemas.

Endal ka olid need valud lapsena ja on tõesti piinavalt vastikud teised Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? 54242
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Empty Re: Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ?

Postitamine  accra Reede 23 Sept 2011, 14:37

Me käisime nüüd arstil aga ta suunas meid edasi.Nüüd esmaspäeval uuesti arst ja eks vaatab mis siis räägitakse.
Muidu meil see Ice power geel ja Diasporali pulbri pakid aitavad.Nüüd kui tal korraks kasvõi on valus sisi kohe tuleb ja nõuab selle geeli määrimist.
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Empty Re: Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ?

Postitamine  accra Kolm 29 Aug 2012, 10:24

Kirjutan siis kuidas meil asi lõppes.
Tuli välja ,et põhjus oli vitamiini puudus ja laps hakkas saama Osteocare siirupit.
Alguses nädal sai veel Diasporali pulbrit pakike ja äkk valu korral määrisin Ice Power geeliga.
Igatahes jagu saime ja siiani pole uuesti kurtnud.
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Empty Re: Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ?

Postitamine  Marianne Kolm 29 Aug 2012, 20:20

Ma mäletan, et lapsena oli minul retsid kasvuvalud jalgades. Ei lasknud magada.
Nüüd vähemalt tean mida teha kui Ernstil tulema peaksid!
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Empty Re: Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ?

Postitamine  Triibuliine Esm 22 Okt 2012, 20:10

Meil oli raske öö. Minu kolme aastane preili valutas öösel oma jalgu. 5 tundi vahelduva eduga siis masserisin, et ta natukenegi magada saaks. Käisin nüüd siis apteegis ja ostsin ära: Ice Power roll-on ja Osteocare liquid. Eks nüüd siis katsetame ja vaatame kas aitab.
Triibuliine
Triibuliine
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2870
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/07/2012

Tagasi üles Go down

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Empty Re: Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ?

Postitamine  accra Esm 22 Okt 2012, 21:22

Ohh Triibuliine ma siiralt loodan ,et saate sama kiirelt jagu kui me.
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Empty Re: Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ?

Postitamine  Triibuliine Teis 23 Okt 2012, 08:38

Loodan kah, esimene öö oli küll rahulik. Andsin kaks lusikatäit vitamiini ja määrisin jalad selle geeliga ka kokku ja sokid jalga. Ega preilile see geel ei meeldinud. Eks see alguses harjumatu, endalgi oli kätel imelik tunne, kui seda geeli talle masseerisin.
Triibuliine
Triibuliine
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2870
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/07/2012

Tagasi üles Go down

Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ? Empty Re: Kuidas olete jagu saand kasvuvalust ?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele