O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kui vanalt õpetasite lapse potil käima?

+7
erlex
siq29
Mustlasplika
Merike T
Monique
mannu03
enny
11 posters

Go down

Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? Empty Kui vanalt õpetasite lapse potil käima?

Postitamine  enny Esm 05 Juul 2010, 22:12

Et küsimus siis pealkirjas või õigemini, kunas hakkasite harjutama ja mismoodi? Vanasti hakkasid lapsed päris ruttu potil käima, sest siis ei viitsinud ju neid marlisi koguaeg pesta. Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 824600
enny
enny

Postituste arv : 239
Age : 37
Asukoht : Viljandi, Soome
Registration date : 10/11/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? Empty Re: Kui vanalt õpetasite lapse potil käima?

Postitamine  mannu03 Teis 06 Juul 2010, 00:23

Minul hakkas tasapisi Mia potil käima 9kuuselt vist kui õigesti mäletan,aga aastaseks sai siis hakkas selle vastu rohkem huvi tundma.Nüüd juba käib ise potil ja oleme päeval mähkmetest vabad Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 61899
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 34
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? Empty Re: Kui vanalt õpetasite lapse potil käima?

Postitamine  Monique Nelj 05 Aug 2010, 21:35

Meie alustasime siis kui Nele oli u 9,5 kuune ehk siis oleme harjutanud u pool kuud. Enamasti käime potil pärast ärkamist ja söömist. Algul istus ilusti potil, aga nüüd ei taha vahepeal kaua istuda. Selleks puhuks on hea talle mõni huvitav mänguasi kätte anda. Enamasti teeb kaka ka hommikuti potti, mis on väga hea Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 824600
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? Empty Re: Kui vanalt õpetasite lapse potil käima?

Postitamine  Merike T Nelj 05 Aug 2010, 21:53

Mina hakkasin last potile panema kohe, kui istuma hakkas. Pisipiiga hakkas istuma õige varakult 5 kuuselt, siis hakkasin teda vaikselt potiga harjutama. Nüüd on meil rutiiniks, peale igat ärkamist ja söömist potile. Vahel panen ka suvalisel ajal Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 866508 Mina olen küll kindel, et laps veel ei jaga seda värki, kuid mees väidab, et piiga saab juba aru ja teeb potti häda seetõttu, et teab, et sinna see teha tuleb Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 824600 kuid viimasel ajal ta tõesti teeb potti pea iga kord kui ta potile panna ja seda olenemata sellest, et kas panen kohe peale ärkamist või 5-10 min hiljem Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 756483 hakka või tõesti uskuma, et jagab värki. Aga olen kindel, et esimene tagasilöök tuleb käima hakkamisega, sest siin on vaba voli potilt tõusmiseks ja minema kõndimiseks. Eks siis peab teised nipid kasutusele võtma.
Ja veel, kui laps ikka esimese 2-3 minuti jooksul potti midagi ei tee, siis pole mõtet teda rohkem potil hoida. Sest sellest pole kasu. Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 662237
Merike T
Merike T
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 344
Asukoht : Tallinn
Registration date : 29/07/2010

http://merike-tiivits.cetera-desunt.com/

Tagasi üles Go down

Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? Empty Re: Kui vanalt õpetasite lapse potil käima?

Postitamine  Külaline Teis 04 Jan 2011, 14:35

Mina hakkasin potile last harjutama 1 aasta ja 8 kuuselt.
Päris hilja, aga nüüd ta vähemalt tunneb huvi poti vastu. Varemalt polnud ta nõus potil istuma, vahel harva, kui istuski, siis ikka riietega.
Nüüd oleme kaks päeva ilusti pissid potti saanud, kakadega nii hästi pole läinud. Need jäetakse kõik põrandale. Eile oli päev läbi mässudeta ja ainult kaks pissi tulid sukapükstesse. Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 894987
Lõuna- ja ööuned teeb mässudega. Tänase päevaune tegi täiesti kuiva mässuga.
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? Empty Re: Kui vanalt õpetasite lapse potil käima?

Postitamine  Mustlasplika Teis 26 Apr 2011, 19:51

Neiu 1.aasta 4. kuune ning 11. päeva veel lisaks vana. Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 824600 Eile õhtu alustasin potitreeninguga. Õhtul soristas igale poole, aga mitte potti. Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 296785 Täna on terve päeva olnud püksikutega ja vahelduva eduga ka marlimähe kasutuses. Õhtuks olen nii kaugele saanud, et on nõus potil pikemalt istuma, kui lego klotsidega koos mängime. Klotsid ongi nüüd potil olle ainult mängida. 2 korda olen osa pissi jõudnud potti püüda. Esimese täis pika päeva kohta vist päris hästi. Lõuna uneaegne mähe oli praktiliselt kuiv. Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 866508
avatar
Mustlasplika
abimoderaator

Postituste arv : 1654
Age : 37
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 12/08/2010

Tagasi üles Go down

Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? Empty Re: Kui vanalt õpetasite lapse potil käima?

Postitamine  siq29 Teis 26 Apr 2011, 20:24

Kaks vanemat last hakkasid potil käima 2a,5k vanuselt. Varem ei õnnestunud, kuna nad lihtsalt keeldusid seda omaks võtmast, ükski nipp ei mõjunud.
Vanem tütar märgas mitu nädalat rõõmsalt sukapükse, keeldudes potile midagi tegemast ja nii ta mul marlis ringi lippas, kui mul sukapükste ja põranda märgamisest villand sai, kuni 2a,5k vanuselt äkki ja päevapealt potile tegema hakkas, nagu oleks tal peas mingi klikk käinud.
Poeg oli samuti nõus ainult mähkmesse tegema. 2a,5k vanuselt ta nädalajagu tegi potti ainult siis, kui ta palja pepuga ringi lippas (nagu püksid jalga talle panin, siis tegi püksi) ja seejärel võeti päevapealt pott lõplikult omaks.
Noorem tütar hakkas potil käima 1a,9k vanuselt peale paaripäevast sukapükste märgamist, põhjuseks äkki tekkinud mähkmeallergia, ta ei kannatanud ühegi tootja pabermähet, ka marlit mitte, ja ma olin sunnitud ta mähkmeta jätma, sest lapse pepu läks kohe punaseks, kui mähe oli kasvõi veerand tundi all olnud (ka kuiv mähe tekitas punetuse). Kaks päeva märgas ta sukapükse, sest ta keeldus potile tegemast, kuid kolmandal päeval siiski hakkas potti tegema. Nüüd 2a,1k vanusena on tal mähe all ainult öösiti ja pikematel reisidel, kuid mähkmesse teeb ta üliharva, peaaegu kõik mähkmed viskan ära sellepärast, et kummid ja krõpsud venivad välja, sisu läheb tompi ja mähe ise määrdub.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? Empty Re: Kui vanalt õpetasite lapse potil käima?

Postitamine  erlex Kolm 27 Apr 2011, 09:53

Mina hakkasin oma last poltile harjutama 10-11 kuuselt vist Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 633777 Algul harjutasin peale tõusmist kohe potile ja siis juba laps istus ise potile.Vahest ei saanud laps aru kuhu ta pissima peab sest kui kuskile läksime panin ikka mähkme alla.Ja nüüd käib laps ilusti potil vahest juhtub ka õnnetusi aga ööseks panen ikka mähkme Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 400796 Pühapäeval käisime pärnus ja laps küsis autos potut siis pissisime teeäärde ära ja sõit läks edasi Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 866508
Aga kui on võõrad inimesed külas või oleme ise külas siis vahest häbeneb pissida läheb peitu kuskile ja siis pissib Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 866508
Ise olen rahul lapsel parem olla pepu ei haudu ja mähkmeid läheb ka vähem Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 824600
erlex
erlex
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? Tiitli23
Postituste arv : 5078
Asukoht : Mulgimaa
Registration date : 15/12/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? Empty Re: Kui vanalt õpetasite lapse potil käima?

Postitamine  minake Kolm 27 Apr 2011, 10:16

Te kõik nii tublid potitajad Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 400796
Minu poiss hakkas potil käima 1,8 aastaselt, esmalt jäid lõunaune ja ööune mähkmed kuivaks edasi läks kuidagi lihtsalt ja päris mähkmevaba oli peaaegu kahe aastaselt.
Plikaga pole potti veel harjutama hakanud, laisk olen vot Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 142980 aga varsti plaanis oma laiskusest jagu saada Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 908934
minake
minake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2383
Age : 43
Asukoht : Suure-Jaani
Registration date : 04/12/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? Empty Re: Kui vanalt õpetasite lapse potil käima?

Postitamine  saby Kolm 27 Apr 2011, 12:02

Miiale tutvustasin potti kuskil 9-kuuselt. Siis sain mingi aja peale ärkamist ja söömist ka pissi potti püütud. Edasi jäi asi soiku... 1,5 a. proovisime jälle, aga hakkas streikima, jäi jälle seisma. Enne 2 a. saamist vahelduva eduga panin potile, aga sinna ta midagi ei teinud, kuigi teadis küll, mis piss ja kaka tähendab. Olin vahepeal juba lootust kaotamas, et ei saagi mähkmetest lahti, sest kui ütlesin, et teeme nüüd pissi, siis pani laps jooksu ja keeldus sinna istumast. Aga siis mingi hetk lambist enne 2 a 2 k hakkas ise pissile käima. Kui lapsed tavaliselt küsivad potile, siis Miia läheb ise. Ja kiitusega ei tohi kade olla, see talle hullult meeldib. Tahab ise pissi ära ka kallata - võtame siis koos poti, Miia samal ajal räägib:"Oi, kui tubli!", endal suu kõrvuni. Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 824600 Aga kakamisega on iseasi, selle tegemist harrastab ta hilja õhtul, kui mähe ööseks alla pannakse. Enne magama ka ei jää, kui häda tehtud ja pärast seda kohe ka uinub (pepu muidugi puhtaks pestuna). Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 824600 Eks näis siis, millal täitsa mähkmevabaks saab, esialgu veel väljas ja magades on mähe all...
saby
saby
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 485
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 08/06/2009

http://www.tiptheauthors.com

Tagasi üles Go down

Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? Empty Re: Kui vanalt õpetasite lapse potil käima?

Postitamine  erlex Kolm 27 Apr 2011, 12:03

Mina olen ka nii palju kuulnud et mida hiljem õpetada seda paremini võtab õppust.Mina ikka olen kaua jamanud Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 296785
erlex
erlex
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? Tiitli23
Postituste arv : 5078
Asukoht : Mulgimaa
Registration date : 15/12/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? Empty Re: Kui vanalt õpetasite lapse potil käima?

Postitamine  Tupsu003 Nelj 03 Mai 2012, 19:21

Enne aastat hakkasin harjutama aga kuna me kolisime vahepeale siis jäi pooleli, aga lõpuks hakkas potil käima 1,6a.. ja sellest ajast läheb ainult 1 mähku päevas Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 547149
Tupsu003
Tupsu003
abimoderaator

Postituste arv : 2114
Age : 30
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 10/01/2012

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001811496966

Tagasi üles Go down

Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? Empty Re: Kui vanalt õpetasite lapse potil käima?

Postitamine  mannu03 Nelj 03 Mai 2012, 19:50

Meie Lisettega harjutame nüüd ilusti potil käimist,aga enamasti lihtsalt harjutame.Mõned hädad on ka poti tehtud Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 866508
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 34
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? Empty Re: Kui vanalt õpetasite lapse potil käima?

Postitamine  Lote35 Nelj 03 Mai 2012, 20:49

Mõtlesin, et suvepoole peaks hakama Robit ka potile õpetama...Praegu ta 1 aasta 5-kuune, tsipa vara vb, aga ikkagi suvel oleks päris hää, saab ka püksata ringi lipata Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? 824600
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Kui vanalt õpetasite lapse potil käima? Empty Re: Kui vanalt õpetasite lapse potil käima?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele