O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Räägime vankritest ja jagame kogemusi

+18
kristiina15
kristi0310
DiDi
heleriin
niitse
enny
imeline
armsake
maszke
liisuu
muffyns28
accra
neltzik
elefant
tixit
kats
saby
Pärlike
22 posters

Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  Pärlike Laup 06 Veeb 2010, 13:18

Millise firma vanker teil kasutuses on olnud või millist osta plaanite? Millised on plussid-miinused erinevatel vankritel? Loodetavasti saab siia üksjagu kogemusi, siis ka teistel lihtsam otsustada või nõu küsida Räägime vankritest ja jagame kogemusi 662237

Meie peres siis senini olnud ainult üks vanker. Mulle oli tähtis, et see ei oleks liiga kallis, et ta poleks liiga modernse välimusega ning et sellel oleks kindlasti neli suurt ratast ja et seda saaks ka istuva lapsega kasutada. Ostsime 4600 krooni eest Jedo Bartatina vankri ( www.dety-shop.ru/catalog.php?tovar_id=650 - täpselt sellistes toonides, mis suurelt välja toodud, siis meil ka). Üldiselt olin rahul, eriti hea oli see, et talvel oli selle vankri ratastega võimalik isegi üle jäävallide sõita, nii et manööverdamisprobleeme polnud kunagi. Miinus oli kindlasti, et kaasas polnud kookonit ning seega polnud magamisosa ka turvarihmadega (istumisosal olid loomulikult need olemas). Mingeid kaskadöörsõite me siiski ei harrastanudki, nii et tegelikult ei teinud see midagi halvemaks, lihtsalt nõrganärvilisele emmele on kindlasti turvarihmadega lapse kinnitamine kergendustunnet lisavaks asjaoluks. Kui ma päris hindma peaksin, siis enda kogemusest, mis pole eriti laialdane, annaksin viiest punktist neli ehk siis puudujääk ongi selles kookonsüsteemis.
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  saby Laup 06 Veeb 2010, 13:54

Kui laps sündis, siis saime vankri laenuks, ei mäletagi, mis firma oma see oli. Aga nagu ikka, nelja rattaga, sees oli kookon, vankrikorv sangadega ja hiljem oleks saanud käruna kasutada. Talvel oli hea manööverdada. Miinuseks oli see, et vihmakile ei olnud kaasas.
Kuna meil väike auto, siis ostsime uue käru - Chicco Multiway http://www.postikaubamaja.ee/detailid.php?204.
Palju lisasid, aga miinusteks on rataste kolisemine künklikul teel (kuigi see vist paljude kergkärude puhul nii) ja ei ole see lume sees manööverdamine midagi nii kerge. Lahtise lumega täiesti võimatu lükata. Selline tunne oli ükspäev, et käru laguneb käes ära, kui lumehunnikust üle oli vaja saada. Aga muidu ilusa välimusega ja lihtne kasutada.
saby
saby
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 485
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 08/06/2009

http://www.tiptheauthors.com

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  kats Laup 06 Veeb 2010, 14:49

Sandriga oli meil kasutusel kõigepealt Play kolmerattaline vanker-käru millega polnud absoluutselt rahul ja müüsin suht ruttu maha. Lumega oli võimatu liigelda, korv oli liiga pisike ja suht kobakas oli ka. Räägime vankritest ja jagame kogemusi 441331
Järgmiseks ostsime pojale Mutsy Urban Rideri http://www.beebicenter.ee/pood/index.php/mutsy-urban-rider.html . Selle vankri juures jäin kõigega rahule, hea kerge,väga lihtne kokku panna, hea manööverdada, suured rattad jne. Räägime vankritest ja jagame kogemusi 547149

Markusele ostsime Brio Kombi http://www.beebicenter.ee/pood/index.php/brio-kombi-1.html. Lootsin rohkemat sellelt vankrilt, minu jaoks on mitmeid puudujääke ja 10 punktist annaksin 6. Kui kookon oli kasutusel siis jäin kõigega rahule aga istumisosaga pole rahul. Seljatuge on suht võimatu reguleerida kui laps vankris on, samuti 5punkti rihmasi. Räägime vankritest ja jagame kogemusi 678174
kats
kats
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Tiitli23
Postituste arv : 2780
Age : 42
Asukoht : Keila
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  Külaline Laup 06 Veeb 2010, 16:12

Meil on CasualPlay S4 käru.
Räägime vankritest ja jagame kogemusi 2iw7itk
Vankrikorv on ainult teistsugune.

Mina täitsa rahul sellega Räägime vankritest ja jagame kogemusi 547149 Kuna tahtsime ilusat kolmerattalist käru (keerava esirattaga), siis oli see ainukene, mis meile meeldis. Erilisi suuri puudujääke pole ma sellelt kärult leidnud. Teed meil lumest puhtaks lükatud, nii et talvel käruga sõitmine ka erilist peavalu ei valmista. Istumisosa juurde kuulub ka soe jalakate. Kaarvarju on ka võimalik niimoodi käru peale panna, et laps on täiesti peidus. Väga mõnus külma ja tugeva tuule puhul.
Räägime vankritest ja jagame kogemusi 2rmv0ip

Korvi mahtus piiga ka ilusti ära. Keerava esiratta tõttu on poes väga hea manööverdada. Väga hea käru rulluiskudega sõitmiseks, (käepidemel on käsipidur). Kergesti kokkupandav. Rattad käivad ühe nupuvajutusega alt ära. Kui ma peaks hindama oma käru, siis panen talle 9/10. Pole pidanud veel kordagi kahetsema, et selle käru endale ostsin Räägime vankritest ja jagame kogemusi 400796

Arvan, et kärutan sellega teise lapse ka ära Räägime vankritest ja jagame kogemusi 824600


Viimati muutis seda Patty (Esm 08 Veeb 2010, 16:33). Kokku muudetud 1 kord
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  Külaline Laup 06 Veeb 2010, 16:29

Ma ostsin esimesele lapsele Hauck Ontario:

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Bild_anzeigen

Kõige rohkem heidan ette seda, et see on raske. Kui pead seda trepist vedama, siis jäta heaga ostmata. Kasutasin seda põhiliselt "vanaema juures maal" ja seal teenis see küll mind hästi. Kõik, mis vaja, oli olemas - ruumikas, sai kasutada kookoniga lamavale lapsele ja ilma kookonita istuvale lapsele. Suured õhkkummidega rattad, millega sõidab igasugusest lumest läbi. Käib üsna lihtsalt kokku (kahjuks igasuguse sedaani pakiruumi ei mahu), lükkesang on üleviidav. Pole kallis ka.

Disainilt ta mulle eriti ei meeldi, aga "vanaema juures maal" kärab kah. Kui peaks uuesti vankrit ostma hakkama, siis võtaks muidugi midagi edevamat ja kindlasti kergemat.
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  tixit Laup 06 Veeb 2010, 17:56

Karlile ostsime, peale pikka-pikka uurimistööd I'Coo Peak 4 http://www.beebimaailm.ee/?2587. Kookoniga variant siis. Üldiselt olen ma sellega rahul.
Hästi hea manööverdamisega vanker. Ma olen päris paljusid teisi ka proovinud ja ükski pole veel minu omale vastu saanud.
Mulle meeldis, et kookon oli suur ja poiss oleks sinna veel kaua mahtunud. Ta ise polnud nõus pikali asendis ringi kärutama. Praegu mahub koos talveriietega vabalt kärus istuma.
Rattad on suured ja siiani pole olnud probleemi kusagil kärutamisega.

Mõned miinused tal siiski on. Korv, käru all, on mõttetult pisike. Sinna ei mahu midagi peale veepudeli ja küpsisepaki. Aga ega ma ei peagi olema koorma eesel Räägime vankritest ja jagame kogemusi 824600 . Teine miinus on see, et minu variandil puudus katuseaknal kate. Päike kippus sealt aeg-ajalt sisse paistma.

Kokkuvõttes saab see käru minult 10 palli süsteemis 8.
tixit
tixit
abiAdministraator
abiAdministraator

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Tiitli23
Postituste arv : 2243
Age : 47
Asukoht : Saue
Registration date : 16/02/2009

http://minumaailm-tixit.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  elefant Laup 06 Veeb 2010, 18:10

Minu esmane vankerdus kogemus Roan Kortinaga: Räägime vankritest ja jagame kogemusi Rgxv1k

Seda värvitooni enam polegi vist, erkoranžiga helesinine osa ja muu ilus peeneruuduline. Ise ei ostnud, kasutasime tuttava seisvat. Tollel mudelil oli miinuseks istumisosal puuduolevad traksid (uuematel vist on nüüd). Korv oli liiga lahtine minu jaoks- poes käies pidi alati kilekotil sülm peal olema ja kui sattus olema vihmane ilma..... äkane kandam seal all võre peal ... Muidu jäin täitsa rahule Räägime vankritest ja jagame kogemusi 547149 Eriti meeldis kerge manööverdamine. Käru oleks nagu ise sõitnud, ei mingit punnimist... Tuttaval oli Bebetto Tiger.... sain tõsise jahmatuse, millist musklit sinna vaja oli Räägime vankritest ja jagame kogemusi 441331 Tohutult raske ja olematu manööverdus võimalikkus. Räägime vankritest ja jagame kogemusi 1h4ehv





Tese poisiga uurisin ise ka põhjalikumalt. Lemmikud olid X-lander (4 rattaline) ja Traxx Jaguar Räägime vankritest ja jagame kogemusi Dxhg2c. Suur korviosa, pöörlevad esirattad ja üleviidav sang.... Asjalood kujunesid hoopis nii, et ei saanud neist kumbagi.

Meie uueks tõllaks sai Jedo Bartatina Räägime vankritest ja jagame kogemusi Vfz6eh Norm hind, kerge manööverdada... See on nagu täiustatud Roan- poolkinnine pakikorv, katuseluuk ja istumisosale 5-puntki rihmad. Vankriga komplektis oli beebiasjade kott ka.
Meie omal on punase asemel erkoranž Räägime vankritest ja jagame kogemusi 888847 Ma pole vist eriline uuendustega kaasamineja.... Täitsa rahul olen. Pisike miinus on ehk see, et kokku võiks veidi pisemaks käia. Meie pagassi saamiseks peab vankri rattad alt ära võtma aga muidu on super. Üleviidav sang võiks olla aga ... siis oleks arvatavast mõni olemasolev mugavus läind nagu viuhti. Kookoni järele meil suvelapsega vajadust polnud. Olulisem oli suur korv. Kortermajas treppi mööda pole just kõige kergem kandam (17kg oli vist) aga muidu igati rahul.


Viimati muutis seda elefant (Püh 07 Veeb 2010, 22:34). Kokku muudetud 1 kord
elefant
elefant
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 406
Asukoht : enda varjust samm eespool
Registration date : 10/03/2009

http://www.ehted.webnode.com

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  neltzik Laup 06 Veeb 2010, 20:12

Meil on kasutusel Räägime vankritest ja jagame kogemusi Moz-screenshotBebecar Stylo. http://www.beebitarbed.ee/products/details/938/124 . Hetkel olen rahul sellega. Olen saanud kasutada ainult turvahäll ja korvi osa. Jalutusosani on meil veel natukene aega. Otsustasin just selle vankri osta kuna välimus on kena ja sain 3 in 1 osta. (meil pole muidugi täpselt selline nagu sel lehel näha. Värvid ja raam teised) Hetkel päris karm talv ning lumest läbi sõita on hea kerge. Poes on suureks plussiks keeratavad rattad, mida saab vajadusel kinni panna. Hea on ka see, et turvahällile ei olnud vaja juurde osta autosse kinnituse vidinat kuna sellel on ise see küljes. (Autost otse raamile). Hea on ka see, et raamil on küljes ka vedrud, mis ei raputa last ülesse kui on natukene künklik tee. Miinuseks võib olla on see, et vanker on päris raske. Raam ise kaalub 12kg ja korv 7kg + lapse kaal. Korrusmajas on see halb ja tülikas. 10 palli süsteemis annaksin 9 palli.
neltzik
neltzik
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 496
Age : 38
Asukoht : Tallinn
Registration date : 20/05/2009

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  accra Laup 06 Veeb 2010, 20:27

Kasutasin I´coo Peak 4 ja jäin mega rahule.
Ostsin käru koos korviga aga kuna mo härraste otsustas päev enne 4 kuud hakata istuma ,kolis korv kiirelt voodi alla tolmu koguma Räägime vankritest ja jagame kogemusi 824600 .

Tixiti väljatoodud miinus mind ei segand kuna ostsin käruga kokku sobiva suure koti ja sain kõik meie varanduse sinna paigutatud.

Nüüd mo käru juba teisel ringil ja teenib uut väänikut auga Räägime vankritest ja jagame kogemusi 866508 .
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  muffyns28 Püh 07 Veeb 2010, 01:53

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Zestaw%203w1
Minul oli lastega selline täis kompl. "maxi-cosilt" kasutusel.Väga mugav igat pidi.
muffyns28
muffyns28
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

OMAklubi sõltlane
Postituste arv : 1364
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/06/2009

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  liisuu Püh 07 Veeb 2010, 15:57

http://www.autoteile-shop.de/images/Chicco_09/Trio_S3_Top_Black/Mittel/Wallstreet.jpg
Chicco Trio S3, täiskomplekt. Olen väga rahul. Hind hea (tellisin Itaaliast, sain ca 4000 eeki odavamalt, kui oleks siit ostes saanud), kõik vajalik kohe olemas (va kile korvile, aga seda on võimalik eraldi tellida), korv, isteosa ja turvahäll käivad ühele raamile ilma adapteriteta. Ainus miinus on ehk see, et isteosa päris lamavasse ei käi, aga mind see ei häiri, sest lapse kolisin isteosasse ümber 4-kuuselt ja siis oli lambanahk all ja ei olnud seda kallet väga tundagi. Soe jalakott on muidugi super. Never ei osta ma linna 4-rattalist käru, sest ma ei oska sellega lihtsalt sõita. Maale ehk veel, sest see käru pole päris offroader (saab hakkama küll metsas ja rannaliival).
liisuu
liisuu
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1224
Age : 39
Asukoht : Kuressaare
Registration date : 12/08/2009

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  maszke Püh 07 Veeb 2010, 16:15

Poisiga mul vankrit polnudki, tema oli sooja ilma laps ning sündis teistes oludes, ühesõnaga oli algusest peale kergkärus.
Pliko p3, mina olen rahul. hetkelgi veel alles ning pliks saab ka kasutada.
Räägime vankritest ja jagame kogemusi AAAAAqTZ3aoAAAAAAHZ4IwRäägime vankritest ja jagame kogemusi Keir4_107.sized


Pliksiga on meil ka emmaljunga ning see on ideaalne praegust ilmadega.

Räägime vankritest ja jagame kogemusi E586799c59255d817e419173d3db4745.image.497x600
maszke
maszke
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 384
Asukoht : Tallinn
Registration date : 23/11/2009

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  armsake Püh 07 Veeb 2010, 20:37

Meil on Britton Husky4 ja oleme väga rahul http://www.kinder.ee/index.php?nodeID=234&productID=668
Esiteks on head suured kummist rattad, elame kohas kus on põhimõtteliselt konarlik kruusatee ja see teeb need eriti tänuväärseteks. Samuti on väga hea, et ta on kaalult kerge. Meeldib see, et meil on kandekookon, sest Lisandra puhul tegime nii, et jalutasime ta beebina kookonis magama ja siis tõstsime ta koos kookoniga tuppa (meil üks tühi tuba, mis seisis kütmata). Õue poleks külmaga tahtnud jätta ja meil siin suht palju külakasse kellede pärast tahtsin ka lapse tuppa tuua. Kandekorvi kasutasime kuskil 6-7 kuuseks saamiseni, oleks ka hiljem sinna mahtunud ja mahub ka praegu, aga ta tahtis juba istuma ja ilma uurima. Väga hea on see, et on olemas 5-punktised turvarihmad, sest meil on selline sahmerdis, et kinnitan ta ka praegu rihmadega. Kõige tähtsam oli see, et käiks kergesti kokku (laps oli pidevalt vanaema hoida kui ma koolis olin) ja rattad käisid ühe nupuvajutusega alt ära ja vanker kergesti kokku. Kuna kaalult ka kerge, siis polnud mulle mingi probleem seda tassida. Kaasa saime ka tasuta vihmakile, sääsevõrgu (suvel asendamatu meil, sest külas peetakse paar maja edasi mitmetes tarudes mesilasi) ja rattapumba (mida polegi veel vaja olnud siiani).
Liisule ostsime nüüd kergkäru ka septembris- Jeep`i oma. Sellega oleme ka rahul- kerge, lihtne manööverdada jne. Venna saab nüüd Brittoni endale ja Liisu hakkab Jeep`iga sõitma Räägime vankritest ja jagame kogemusi 824600
armsake
armsake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Tiitli23
Postituste arv : 3632
Age : 37
Asukoht : Viljandi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  imeline Püh 07 Veeb 2010, 21:30

Väga huvitav teema. Ma polnud poltest kärudest millest siin juba juttu on olnud kuulnudki. Mina olen kõik vanri ja käru ostud teinud peale pikka valimist ja võrdlemist ja olen kõigega väga rahul.
Mul oli pojaga Mutsy Urban Rider. Väga rahul olin kõigega.
Räägime vankritest ja jagame kogemusi Img3369xv
Kergkäruks ja turvahälli alla oli Maxi Taxi Tico. Ka väga korralik.
Räägime vankritest ja jagame kogemusi 8738959maxiticoblack

Tütar kasutas ka alguses seda poisi komplekti, aga ma ikka ei saanud oma kiiksust üle ja pidin talle ostma valge Emmaljunga. Selle vankri kohta ma ausõna isegi püssi ähvardusel ei oska midagi halba öelda.
Räägime vankritest ja jagame kogemusi 22082009046
Kergkäruks on tal Gesslein Swift. Ka väga rahul.
Räägime vankritest ja jagame kogemusi Gesslein20swift20melni2

Kahelapse käru on meil Carena Double Swing. Ideaalne hinna ja kvaliteedi suhe!
Alguses nii: Räägime vankritest ja jagame kogemusi 5148210
pärast nii: Räägime vankritest ja jagame kogemusi Doubleswing09musta

Rohkem ma hetkel vankreis osta ei plaani! Räägime vankritest ja jagame kogemusi 368528
imeline
imeline
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Tiitli23
Postituste arv : 1318
Age : 43
Asukoht : Viimsi
Registration date : 17/02/2009

http://mugulalugu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  enny Püh 14 Veeb 2010, 17:49

Minu vankri nõuded olid järgmised: 4-rattaline, rattad peavad olema suured ja täiskummist (mitte õhuga), hea vedrustus, üleviidav lükkesang, vankri riidest osad peavad olema lahtiühendatavad (et saaks neid ka pesta), vankriraamile peab saama kinnitada ka turvahälli. Muidugi pidi see olema nii-öelda põhjamaine vanker, kuna meie tibu sündis nende suurte külmade keskel ja tahan teda tulevikus ka õue magama jätta. Paljud soovitasid Emmaljungat, aga mulle ei meeldinud selle disain. Ja internetist uurides leidsin firma Teutonia. Väidetavalt on see üks väga popp vanker põhjamaades peale Emmaljunga. Seega eelneva põhjal osutus meie väljavalituks Teutonia Mistral P (pilti saab näha SIIN, aga meil on musta ja halliga, millist seal hetkel näha pole). Praegu olen sellega ülimalt rahul. Vastab 100% minu vajadustele. Räägime vankritest ja jagame kogemusi 943116
enny
enny

Postituste arv : 239
Age : 37
Asukoht : Viljandi, Soome
Registration date : 10/11/2009

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty RE: Vankritest

Postitamine  niitse Nelj 10 Nov 2011, 16:33

Mina otsisin ka oma esimesele lapsele pikka aega nö. õiget vankrit. Lõpuks valisin 2 tükki välja ja võtsin mehe kaasa vaatama, kumba tema eelistaks. Tema arvates oli huvitavama välimusega Mustika keskuse Beebicenteris Tuttis Zippy. Olemas nii korv, istumisosa kui ka häll.
Vanker on muidu väga hea, suurimad plussid tema kergus ja väga hea manööverdamisvõime. Saab ka tõmmata katet täiesti üle lapse, nt väikese vihma korral ei ole vaja kohe vihmakile välja otsida, samas jääb kilest aken katuse sees siis täpselt nii et laps näeb ikka välja. Miinusteks aga natuke liiga väike rataste vahe, ehk siis esimesed ja tagumised on üksteisega nii lähedal et nt kõrgematest äärekividest on väga tülikas alla minna. All oleva korvi ees on ka nõme toru, segab asjade sisse panemist. Ja siis need õhkkummid. Paljud kiidavad, meie enam ei kiida. No on küll vaiksed ja kergelt saab liikuda, kuid nüüd mitmeid kordi katki läinud nii õhkkumm kui ka üks väliskumm on mõrane, pumbata on nende väikeste pilude tõttu ka äärmiselt tülikas, mis seal ratta katte sees on. Mees on nüüd arvamusel, et igal juhul oleks täiskumm parem. No mine võta siis kinni.... Kui need kummid välja arvata, siis on vanker aga päris hea, mingi 8 punkti 10-st. Keegi ütles, kui laps juba istumisosas oli, et teil on nii seksikas vanker Räägime vankritest ja jagame kogemusi 824600 !
niitse
niitse

Postituste arv : 2
Asukoht : Tallinn
Registration date : 10/11/2011

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  heleriin Reede 25 Nov 2011, 12:55

Mul I'Coo Peak 4. Väga hea käru. See vedrustus võlus mind ära Räägime vankritest ja jagame kogemusi 866508 Ja siiani ei ole midagi kahtsema pidanud.
heleriin
heleriin

Postituste arv : 2
Asukoht : Viljandi
Registration date : 21/07/2010

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  DiDi Teis 28 Veeb 2012, 10:02

Meil EJ City cross. No ei oska ühtegi halba sõna hetkel öelda. Piisavalt ruumi, liigub nagu tank, samas kaalu vast nii 13kg Räägime vankritest ja jagame kogemusi 756483 Seega mitte väga raske. Istumisosa käib täislamavasse, seda kergelt ja kiirelt.
Ainuke asi, millest puudust tunnen on topsihoidja Räägime vankritest ja jagame kogemusi 785785
DiDi
DiDi

Postituste arv : 106
Asukoht : Magistrali juures
Registration date : 23/02/2012

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  kristi0310 Teis 28 Veeb 2012, 10:27

Esimene vanker, mille ostsime oli Jedo Bartatina, hinna ja kvaliteedi suhe on totaalselt paigas Väga 5+ vanker Räägime vankritest ja jagame kogemusi 547149
Räägime vankritest ja jagame kogemusi Dd0d03245402492_1
Kerkäruna kasutan Chicco Multiwayd
Räägime vankritest ja jagame kogemusi C55e835eb0742ce80db8b374934cf5c8
Kasutanud olen seda juba 1,5 aastat, iga ilmaga väljas käinud,läbi suurte hangede pusinud, palju-palju kilomeetreid läbi kärutanud, nüüdseks raam kriuksub ja logiseb pisut, aga mina olen selle käruga ülimalt rahul. Olgem ausad, kergkärud pole mõeldud iga ilmaga ja igal maastikul sõitmiseks Räägime vankritest ja jagame kogemusi 400796 Aga just seda olen mina 1,5aastat teinud Räägime vankritest ja jagame kogemusi 824600 Lisaks on seda käru väga lihtne kokku-lahti võtta ja kerge on ta ka Räägime vankritest ja jagame kogemusi 866508
kristi0310
kristi0310
abimoderaator

Postituste arv : 463
Age : 35
Asukoht : VILJANDI
Registration date : 15/10/2010

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  kristiina15 Püh 21 Okt 2012, 23:30

mul olnud palju erinevaid vankreid kasutusel
1. quinny speedy
2. i'coo pocco country
3. roan kortina
4. quinny freestyle
5. i'coo peak 3
kergkäruks oli emma bmx.
uue beebiga tuleb kasutusee i'coo peak 4 ja quinny zapp.
kristiina15
kristiina15

Postituste arv : 70
Age : 37
Asukoht : Soome Harjavalta
Registration date : 15/09/2009

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  siq29 Esm 22 Okt 2012, 12:21

Panen kirja ka omad kogemused vankrite-kärudega.
Kui mu kaks vanemat last sündisid (peaaegu 14 ja peaaegu 11 aastat tagasi), siis sain kummalegi kasutatult vankrid, mis olid üsna algelised, meenutasid neid nõukaaegseid. Kuid oli olemas vankrikorv ja sai teha ka käruks. Rattad olid suured, kuid täiskummist ehk siis mitte pumbatavad. Minul need vankrid täitisd oma eesmärgi ilusti. Vajadusel sai nendega ka läbi lume ja pakase rügatud ja polnud häda kedagist. Eraldi käru ma ei ostnud kummalegi lapsele, sest polnud ka autot, kuhu oleks olnud vaja vanker kokkupanduna toppida.
Nooremale lapsele ostsin ka kasutatult, kuid kaasaegsema variandi. Miski New Baby Collection ja poolakeelne sõna oli ka vankril. Ma ei ajanud taga mingit firma nime ega muud sellist. Oluline oli sõitmismugavus ja seda sellel vankril oli! Igatepidi polsterdatud, olemas kookon ja käruosal olid 5-punkti rihmad. Suured pumbatavad rattad, reguleeritav lükkesang (üles ja alla kui ka sõidusuuna muutmine) ja mahukas ostukorv olid suurteks plussideks. Ainus miinus oli see, et ka kokkupanduna oli vanker suur ja täitis terve universaal-tüüpi auto pagasniku. Lisaks ei olnud võimalik vankrit mahutada maakondliku bussiliini väikesesse bussi, kus puudus pagasiruum, nagu on suurtel bussidel. Kui laps õppis istuma, ostsin Baby Design Allroad kergkäru, millel olid mõnusalt suured rattad ja jalakate (kasutasin käru aastaringselt nii kruusateedel kui ka lumes). Suur vanker jäi peale käru ostmist kasutusse kodus ja maapiirkonnas, kus ma elasin, oli see vanker ülimugav kasutada nii mulle kui ka lapsele.
Nüüdseks on mu pesamuna vankrist ja kärust välja kasvanud ja on tubli jalgsikäija. Vankri andsin tasuta oma parima sõbranna tütrele, kes tegi mu sõbrannast vanaema. Räägime vankritest ja jagame kogemusi 824600 Ja noor ema kiidab seda vankrit taevani! Käru müüsin maha, sest ostsin ta ise uuena ja päris tasuta ära anda ei tahtnud.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  Marianne Esm 22 Okt 2012, 18:55

Ma piilusin enne Ernsti sündi Emmaljungasid aga siis ei jõudnudki midagi ostma hakata kui mu isa ükspäev teatas, et tõi mulle vankri. Ma ei osanud midagi asjast arvata ja siis kui ta selle tõi siis lõi silma särama küll. Räägime vankritest ja jagame kogemusi 824600
Aasta 2000 Emmaljunga! "Ohhoo, väga retro vanker!" nagu mulle beebipoest öeldi kui ma sellele kookonit (eelistan uusi asju nii pisikesele kodanikule) ostma läksin.
Räägime vankritest ja jagame kogemusi 215972350a357a_m

Räägime vankritest ja jagame kogemusi 2159723726e2a4_m
Siis hiljem ostsime ka retro võre sellele alla.

Emmaljungale tuleb tõesti au anda sest isegi pärast kümmet aastat (ja ei tea ise ka mitut last) on sellel super juhitavus! Nii maastikul kui ka lumes.
Järgmine beebi läheb ka sellesse. Oleksin seda kasvõi 5 aastat pööningul hoidnud kui teine poleks varem otsustanud tulla.
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  kristiina15 Esm 22 Okt 2012, 19:15

kas kellelgi ka päris retro vankrit on ?
mul oli vahepeal vanker aastast 70-80, aga me ei kasutanud seda ja müüsin maha. mõtlesin et ei hakka säilitama, nüüd aga nats kahju.
kristiina15
kristiina15

Postituste arv : 70
Age : 37
Asukoht : Soome Harjavalta
Registration date : 15/09/2009

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  www.emamaailm.ee Esm 13 Jan 2014, 23:02

kristiina15 kirjutas:kas kellelgi ka päris retro vankrit on ?
mul oli vahepeal vanker aastast 70-80, aga me ei kasutanud seda ja müüsin maha. mõtlesin et ei hakka säilitama, nüüd aga nats kahju.

Roan Marita on suht retro vanker.
 Räägime vankritest ja jagame kogemusi 496804 
www.emamaailm.ee
www.emamaailm.ee

Postituste arv : 1
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/12/2013

http://www.emamaailm.ee

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  mannu03 Esm 13 Jan 2014, 23:16

Mul sarnane vanker sinine Räägime vankritest ja jagame kogemusi 824600 ja ma olin sellega väga rahul ja iste osa kasutan siiani.Väga mugav.
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 33
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

Räägime vankritest ja jagame kogemusi Empty Re: Räägime vankritest ja jagame kogemusi

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele