O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud?

+3
Soulshaker
Pärlike
naxy
7 posters

Go down

Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud? Empty Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud?

Postitamine  naxy Esm 18 Jan 2010, 23:06

Kas olete mõelnud sellele kelle iseloomujooned on pärinud teie laps?



Ise olen hakanud sellele viimasel ajal tihti mõtlema. Kuna ise olin rahulik laps, siis meie tütreke küll emme iseloomuga pole ... kogu aeg sebib ringi ja näitab oma iseloomu. Teab täpselt kuidas oma tahtmist saada.
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud? Empty Re: Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud?

Postitamine  Pärlike Esm 18 Jan 2010, 23:27

Mul laps alles nii pisike, et ei seda veel täpselt öelda oska, pealegi on vaieldav, kui palju iseloomust siis ikkagi on päritav ja kui palju väliskeskkonna kujundatav. Aga jah, vahel mõne käitumismustri puhul tekib küll äratundmine, et see nagu oleks ka mulle või mu abikaasale omane ja millegi pärast just negatiivsemates joontes. Jääb mulje, et halvad asjad päritakse emmelt-issilt, kõik hea tuleb iseenesest Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud? 824600
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud? Empty Re: Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud?

Postitamine  Soulshaker Esm 18 Jan 2010, 23:36

Mõlemilt on palju.
Mees oli mul paras nutulind aga plikad õnneks mitte.
Ja kui mulle meeldis teistega mängida siis Freya eelistab tihtipeale
nagu isa mängida rahva sees aga üksi.
Samas talle väga meeldib tähelepanu nagu minule.
Nii, et 50-50, mõlemi laps Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud? 866508
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud? Empty Re: Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud?

Postitamine  Cat Teis 19 Jan 2010, 00:02

Vanem laps on jonnakas nagu mina ja tagasihoidlik nagu issi. Nii, et segu meist môlemist. Nooremakohta ei oska veel öelda
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud? Empty Re: Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud?

Postitamine  naxy Teis 19 Jan 2010, 00:06

Pärlike kirjutas:Mul laps alles nii pisike, et ei seda veel täpselt öelda oska, pealegi on vaieldav, kui palju iseloomust siis ikkagi on päritav ja kui palju väliskeskkonna kujundatav. Aga jah, vahel mõne käitumismustri puhul tekib küll äratundmine, et see nagu oleks ka mulle või mu abikaasale omane ja millegi pärast just negatiivsemates joontes. Jääb mulje, et halvad asjad päritakse emmelt-issilt, kõik hea tuleb iseenesest Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud? 824600


Vahva mõte, et kõik halvad asjad päritakse ja hea tuleb iseenesest.
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud? Empty Re: Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud?

Postitamine  accra Teis 19 Jan 2010, 00:07

Mul vanaema ütles ,et Paksu on nagu mina teismelisena,st hull Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud? 824600 .
Olin õudsalt sõjakas ja mega kange iseloomuga.
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud? Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud? Empty Re: Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud?

Postitamine  muffyns28 Teis 19 Jan 2010, 17:58

50/50 Kuna kaks last siis neid hea võrrelda.Üks on kangekaelne nagu isa ja teine rahulik ja ootamatu nagu ema.. ühiseid jooni lastel on palju Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud? 400796
muffyns28
muffyns28
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

OMAklubi sõltlane
Postituste arv : 1364
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/06/2009

Tagasi üles Go down

Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud? Empty Re: Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud?

Postitamine  mannu03 Teis 19 Jan 2010, 18:11

Minu ema ütles,et Mia on täpselt nagu Mia issi ja mina kokku.Ühesõnaga jube kange kui oma tahtmist tahab siis teeb selleks kõik.
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 33
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud? Empty Re: Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud?

Postitamine  Külaline Teis 19 Jan 2010, 18:46

100% minult Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud? 824600
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud? Empty Re: Kelle iseloomujooned on teie laps pärinud?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele