O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

+16
siq29
magnificat
p2rnakas
mannu03
mercaa
Bibi
mary
Soulshaker
imeline
minake
Monique
armsake
tirtzzz
Cat
pariisitar
janee
20 posters

Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  janee Teis 15 Dets 2009, 17:46

Inimest võib võrrelda auto või loomaga. Siin on aga kirjeldatud, millise šokolaaditüübiga ühe või teise tähemärgi esindaja sarnaneb. (Leidsin selle artikli Naisteka kodulehelt)

JÄÄR — kirssidega mõru šokolaad, mille pealispind ilmestab Jäära tulisust ja sees peituvad kirsid üllatavad oma värskusega.SÕNN — tumedad trühvlid täidetud kastanikreemiga, kombinatsioon luksusest ja sensuaalsusest

KAKSIKUD — valged trühvlid rohelise tee täidisega ilmestavad selle tähemärgi vastuolu ja erinevaid valikuid

VÄHK — piimašokolaad apelsinitäidisega, mis on ühteaegu mahe ja sulnis nagu selle tähemärgi esindajadki

LÕVI — mõru šokolaad sidrunikreemiga, kus tume šokolaad rahuldab esmast luksusejanu ja sidrunikreem avab lõvide rõõmsa loomuse

NEITSI — tumedad šokolaaditrühvlid, klassika, mis kinnitab reeglit, et lihtsuses peitub võlu

KAALUD — musta ja valge šokolaadiga kommid rahuldavad Kaalude janu harmoonia järele

SKORPION — mahedad trühvlid rummirosinatäidisega pakuvad oma sisuga Skorpionile metsikut elamust, kuid samas leevendavad ka isu millegi hea järele

AMBUR — mõru šokolaad ingverikreemiga sobib Amburi reisi- ja eksootikalembusega ning huviga kontrastide vastu

KALJUKITS — viie vürtsiga šokolaad on ühteaegu konservatiivne ja üllatav maius, mis nagu Kaljukits peidab endas mitmeid saladusi

VEEVALAJA — valge šokolaad piparmündiga, värske ja lõbus ning veidi ekstsentriline elamus igaühele, kes sellega kokku puutub

KALAD — šokolaadiga kaetud vahukommid pakuvad selle maitsjale mõnusalt uneleva ja maheda elamuse
Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 159230t9h5c35
janee
janee
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2650
Age : 38
Asukoht : viljandi mk.
Registration date : 07/10/2009

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  pariisitar Teis 15 Dets 2009, 17:50

Olen t2itsa n8us! Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 147380
pariisitar
pariisitar
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Tiitli23
Postituste arv : 2146
Age : 40
Asukoht : Pariis
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  Cat Teis 15 Dets 2009, 18:00

Môru kirsishokolaad Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 617475
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  tirtzzz Teis 15 Dets 2009, 18:02

Mina ei ole nõus, vale puha Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 53344
tirtzzz
tirtzzz
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 802
Age : 40
Asukoht : Tallinn
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  armsake Teis 15 Dets 2009, 19:20

Ma ka protesteerin Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 572564 Mulle ei maitse tumedad šokolaaditrühvlid (üldse trühvlid) üldse Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 63341
armsake
armsake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Tiitli23
Postituste arv : 3632
Age : 37
Asukoht : Viljandi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  Monique Teis 15 Dets 2009, 19:53

Ma lugesin teema pealkirja, mõtlesin, et pean hakkama mõtlema, milline šokolaad ma tahaks olla:D Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 296785 Kui antaks valida, siis mõnus pähkline:D
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  minake Teis 15 Dets 2009, 20:31

Mul ka vale varjant, lihtne piimasoks tahaks hetkel olla.
minake
minake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2383
Age : 43
Asukoht : Suure-Jaani
Registration date : 04/12/2009

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  imeline Teis 15 Dets 2009, 21:07

Mul on ka vale. Mulle maitseb mõru tume shokolaad. :p6der:
imeline
imeline
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Tiitli23
Postituste arv : 1318
Age : 43
Asukoht : Viimsi
Registration date : 17/02/2009

http://mugulalugu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  Soulshaker Teis 15 Dets 2009, 21:09

Mulle maitseb ka hoopis mõru šoks kuigi piimašoks apelsiiniga võib päris huvitav olla.
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  tirtzzz Teis 15 Dets 2009, 21:12

Soulshaker kirjutas:Mulle maitseb ka hoopis mõru šoks kuigi piimašoks apelsiiniga võib päris huvitav olla.

Mul täpselt sama!
tirtzzz
tirtzzz
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 802
Age : 40
Asukoht : Tallinn
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  Külaline Teis 15 Dets 2009, 21:13

Mul ka vale vastus Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 572564
Mulle maitseb tegelikult hoopis piimašokolaad pähklitega.
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  mary Teis 15 Dets 2009, 21:15

Mul on õige, ma armastan valget shokolaadi. :hyron:
mary
mary

Postituste arv : 283
Asukoht : Tallinn
Registration date : 22/05/2009

http://bertu.beebiveeb.ee

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  pariisitar Teis 15 Dets 2009, 21:16

hoopis m8ru shoks apelsinikoorega on Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 617475 Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 547149 Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 617475
pariisitar
pariisitar
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Tiitli23
Postituste arv : 2146
Age : 40
Asukoht : Pariis
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  Bibi Teis 15 Dets 2009, 21:31

Mul on ka vale Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 756483 Maitseb hoopis tumešokolaad Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 394294
Bibi
Bibi
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Tiitli23
Postituste arv : 900
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  mercaa Teis 15 Dets 2009, 22:05

Mul ka vale, mulle üldse trühvlid ei meeldi. Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 233253
mercaa
mercaa
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Detsember 2008 abimode
Postituste arv : 699
Age : 40
Asukoht : Stockholm
Registration date : 30/04/2009

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  mannu03 Kolm 16 Dets 2009, 00:20

Ei kujutaks just ette kastanikreemiga. Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 173454
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 33
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  Külaline Kolm 16 Dets 2009, 08:46

Minu kohta on kirjas :
tumedad šokolaaditrühvlid, klassika, mis kinnitab reeglit, et lihtsuses peitub võlu,
aga mulle meeldib ülekõige piparmündi ja pähkli šokolaad Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 547149
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  p2rnakas Kolm 16 Dets 2009, 09:02

Musta ja valge šokolaadiga kommid peaksid siis minu harmoonia janu kustutama Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 824600 Ütleme nii, et see pole ei päris õige ega vale, mul kustutab pea igasugune magus seda harmoonia janu, tume šokolaad, isetehtud küpsetised, kodujuust moosiga jne Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 824600
p2rnakas
p2rnakas

Postituste arv : 234
Age : 35
Asukoht : Pärnu
Registration date : 13/08/2009

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  magnificat Püh 13 Juun 2010, 14:03

Kahjuks pean ütlema ,et ei vasta ka minul ,sest kuigi mulle on kirjutatud valge shokolaad siis minu vaieldamatu lemmik on mõru shokolaad hoopiski "Lindh'i"oma meresoolaga Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 68116
magnificat
magnificat

Postituste arv : 175
Age : 40
Asukoht : Kuressaare
Registration date : 12/06/2010

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  siq29 Püh 13 Juun 2010, 16:17

Minu maitse-eelistus peaks selle järgi olema šokolaadiga kaetud vahukommid, aga tegelikult on ainus šokolaad, mida ma tunnistan, tume mõru šokolaad. Piimašokolaad on minu jaoks liiga läila, ühe tüki võin võtta, aga rohkem mitte. Aga miks mitte need vahukommid ära proovida! Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 173454
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  lemming Püh 13 Juun 2010, 18:08

trühvlid maitsevad küll, aga eelistustes siiski alles teisel kohal. kõige lemmikum on tume šokolaad piparmündiga või siis kommid piparmünditäidisega, nt After eight või Fazermintid. njämm. Tavaline mõru šokolaad läheb ka üpris hästi. ohh, tegelt on kõik šokolaadid head, vb v.a. kamašokolaad ainult
lemming
lemming
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 930
Age : 46
Asukoht : Tallinn/Nõmme
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  Tupsu003 Kolm 25 Jan 2012, 19:31

mõru šokolaad sidrunikreemiga.. Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 809569 valge šokolaad on minu lemmar!! Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 547149
Tupsu003
Tupsu003
abimoderaator

Postituste arv : 2114
Age : 30
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 10/01/2012

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001811496966

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  e4 Reede 14 Dets 2012, 23:04


KALAD — šokolaadiga kaetud vahukommid pakuvad selle maitsjale mõnusalt uneleva ja maheda elamuse

Täiesti nõus Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 866508
e4
e4

Postituste arv : 54
Age : 36
Asukoht : Tallinn/pelgulinn
Registration date : 05/12/2012

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  tsunaami Nelj 03 Okt 2013, 11:07

Vürtsist toitu armastan, järelikult läheb ka vürtsine shokolaad täppi. Kusjuures alati leidub mu kapist tume shokolaad chilli pipraga... Mmm, keegi mainis meresoolaga shokolaadi Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? 662237
tsunaami
tsunaami
Administraator

Postituste arv : 733
Age : 42
Asukoht : Soome
Registration date : 15/05/2012

Tagasi üles Go down

Kui sa oleksid šokolaad, siis milline? Empty Re: Kui sa oleksid šokolaad, siis milline?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele