O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te

5 posters

Go down

Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te Empty Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi teevad?

Postitamine  Pärlike Kolm 05 Aug 2009, 15:12

Meie seas leidub kindlasti neid, kes kirjasulel lennata lasevad ning mõtteid luuleridadeks, artikliteks, jutukesteks voolivad... Rääkige, mida (luuletused, novellid, arvamuslood vms.) ja millest teie kirjutate ning kas olete lihtsalt sahtlinurga täitjad või on ehk teie lood koguni kusagil avaldatud.
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te Empty Re: Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te

Postitamine  Cat Kolm 05 Aug 2009, 15:20

Mina! Aga valmis veel ei ole aga ilmselt saab kunagi avaldatud ka, tegemist siis lastele môeldud jutuga.
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te Empty Re: Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te

Postitamine  HoneyMoon Kolm 05 Aug 2009, 15:32

Mina tegin kunagi luuleridasid. Sahtlinurka, teismelisena (ja veidi hiljem ka). Praegu rakendub kogu mu loovenergia lastele töölehtede ja mängude joonistamisse/kirjutamisse. (tööl siis) Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te 848853
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te Empty Re: Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te

Postitamine  Pärlike Kolm 05 Aug 2009, 15:54

Ma unustasin mainida, et ka mina selles valdkonnas pisut kompan. Kunagi sai näidendeid kirjutatud ja niisama mõtteid ritta seatud. Kooliajal meeldis esseesid kirjutada - kaks korda võitsin isegi rahalise auhinna nende eest ja siis oli uhke tunne küll. Viimasel ajal piirdub mu loometöö peamiselt kõrgkoolis esitatud kohustuslike töödega. Pean aga ütlema, et need artiklihakatised, mis senini õppetöö käigus vorminud olen, on täielik rämps :01: Lihtsalt ma ei oska lapse kõrvalt kirjutada - tundub, nagu oleks rasedus mul platsi puhtaks löönud. Põhimõtteliselt ma siiski veel ennast maha ei kanna ja vabandan end pidevalt, kui tubli emme olla püüan, sellega, et inimene ei saagi mitmes asjas korraga hea olla Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te 662237
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te Empty Re: Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te

Postitamine  Monique Esm 21 Sept 2009, 16:54

Ka mina olen omal ajal (kooli ajal) palju luuletanud, paar tk isegi avaldati kusagil almanahhis vm. Põhiliselt panin luuletustesse omi tundeid ja mõtteid. Ei mäleta, et oleksin mõnel võistlusel osalenud. Kirjutasin rohkem endale. Kirjutada muidu väga meeldib. Kes teab, äkki ühel heal päeval saan ka mõne suurema asjaga hakkama. Mõtteid on igasuguseid peast läbi käinud. Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te 946527
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te Empty Re: Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te

Postitamine  Lote35 Esm 19 Märts 2012, 00:26

Hilises teismeeas sai kah luuletusi vorbitud Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te 824600 Praegu ma enam neist suurt midagi ei arva, aga mingi auhinnaline koht tuli ära, kuigi ma kohale minna ei saanud. Et siis nagu ei saanudki kunagi teada, mis auhinnaks oli Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te 633777
See luuletuste vorpimise tuhin on üle läinud, hätta just ei jääks, aga ei ole nagu seda õiget tunnet enam, et kangesti peaks midagi luulevormis ütlema. Mäletan, et lugesin oma värsid kokku ja mingi 700 tk oli neid Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te 908934 Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te 296785 Ohh seda noorust küll! Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te 824600
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te Empty Re: Kui palju on meie seas neid, kes kirjanduslikke katsetusi te

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele