O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teismelised emad :)

+5
Monique
Tea
AnnikaKl
mannu03
Marily
9 posters

Go down

Teismelised emad :) Empty Teismelised emad :)

Postitamine  Marily Reede 05 Juun 2009, 23:08

On siis emmesid kes alla 18 eluaasta. Ma ise olen küll nüüdseks 18 aastane, kuid sünnitasin 17. aastaselt.
Kuidas teie vanemad suhtusid sellesse, kui teada said kui rasedkas jäite või siis poiss? Minul õnneks hullu ei olnud, kuna olin siis juba mehega koos olnud 2 aastat. Vanemad olid väga rõõmsad, eriti ema. Isa ei usknud seni, kuni nägi mind suure kõhuga Teismelised emad :) 662237

Kuidas teil üldse möödunud rasedused ja lapse kasvatamine? Mina esialgu elasin telefoni küljes emaga suheldes, kuna ei osanud eriti just midagi teha :10:
Marily
Marily

Postituste arv : 18
Age : 33
Asukoht : Tallinn
Registration date : 21/05/2009

Tagasi üles Go down

Teismelised emad :) Empty Re: Teismelised emad :)

Postitamine  mannu03 Reede 05 Juun 2009, 23:15

Mina sünnitasin(keiser) 18 aastaselt ,aga rasedaks jäin 17aastaselt.Algus polnud just palju tõotav kuna kõik keerasid selja ja olid selle vastu nii kus said.Ei taha pikemalt rääkida kuna oli väga masendav ja nutsin päevad ning ööd.Isa sai mul alles siis teada kui olid viimased kuud tema suhtus sellesse õnnelikult.Alguses oli ikka raske kui käes oli laps kuid ämm õnneks jagas palju näpunäiteid ja alati oli koht kust midagi küsida.Oktoobrikad olid väga head abilised mis vahet ,et neti vahendusel. :smaili:
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 33
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

Teismelised emad :) Empty Re: Teismelised emad :)

Postitamine  AnnikaKl Laup 27 Juun 2009, 14:54

Mina synnitasin ka 17 aastaselt.5 kuud sain ema eest ära varjata(ema ei pooldanud seda yldse,et ma lapse saan)Kui teada sai ja synnitus lähenes,tegi ta pakkumise Soome elama minna,kuna lapseisaga polnud meil suhted korras(jöi ja laaberdas)
Löpukuudel hakkas ta juba leppima uue ilmakodanikuga.Synnitusele tuli ema kaasa ja peale seda absoluutselt köik muutus,ta kiindus Stennusse nii ära Teismelised emad :) 61639 Nyyd oleme me peaaegu aasta(31.juuli saab aasta)ära elanud ja ma ei kahetse yldse,et ma Soome elama tulin,sain omaette korteri ja köik on super..Olen emale surmatunnini tänulik,et ta mind ei hyljanud ja Soome vöttis.
AnnikaKl
AnnikaKl

Postituste arv : 62
Asukoht : Soome/Forssa
Registration date : 27/05/2009

http://www.orkut.com/Main#Home.aspx

Tagasi üles Go down

Teismelised emad :) Empty Re: Teismelised emad :)

Postitamine  Tea Kolm 07 Okt 2009, 10:37

mina sain lapse 18 aastaselt. Vanemad vastu ei olnud. Natuke aega võttis harjumine, kuid kõik on väga hea ja tore. Keegi selga ei pööranud kuid nüüd enam ei suhtle eriti sõpradega kuna neil oma elu(pidu ja pillerkaar) siis mul on pere ja kodu ja laps:) Ise olen õnnelik ja ei muudaks midagi. Laps saab see kuu aastaseks.
Tea
Tea

Postituste arv : 18
Asukoht : Tartu
Registration date : 07/10/2009

Tagasi üles Go down

Teismelised emad :) Empty Re: Teismelised emad :)

Postitamine  Monique Püh 15 Nov 2009, 14:34

mannu03 kahju, et sul nii läks, et kõik selja pöörasid. Tõelised sõbrad nii ei tee, nii et siis vähemalt said teada, kes on tõeline sõber ja mitte.
Kõik olete tublid, et kõige ja kõigi kiuste lapsed ilmale tõite ja raskustele vastu astusite.
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

Teismelised emad :) Empty Re: Teismelised emad :)

Postitamine  annukas18 Reede 04 Dets 2009, 12:13

mina olin 18 kui synnitasin,17 aastaselt jäin rasedax.
meest teadsin ammu-ammu,nyydsex tean oma 4-5 aastat.
vanematel võttis algul see tykk aega seedimist,kuna see oli nende jaoks nii ootamatu,aga nyydsex on oma lapselapse yle väga uhked ja õnnelikud:)
alati kui kylla lähme neile siis mutkui teglevad ja mängivad taga,
sõbrad toetasid väga.keegi selga ei pööranud.ja olen nede yle väga uhke.muidugi paljud ei uskunud algul,aga kui nägid suure kõhuga siis oli üllatus neil suur:)
aga ise olen oma pisikese yle nii uhke ja õnnelik,nyydsex tast sirgunud juba 7me kuune poisi põnn:)
annukas18
annukas18
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Mailapsed 2009 abimode
Postituste arv : 1418
Age : 33
Asukoht : viljandi
Registration date : 21/07/2009

Tagasi üles Go down

Teismelised emad :) Empty noored emmed

Postitamine  soe suur süda Püh 07 Märts 2010, 11:01

olete kõik tublid, ja soovin teile ikka palju jaksu ja rõõmu.
mina olin 15 kui rasedaks jäin ja sünnitasin ka 15 aastaselt, alles 2 kuu möödudes sain 16. kuigi olin üksi oma väikse beebiga ei oskanud midagi karta, kõik tuli kui ise enesest.
kui teile nii suur kingitus tehti siis taevaisa teadis et teie olete valmis emaks saama.
kuulake oma südant siis tulevad lahendused ise enesest, teie kohe saate aru mida beebi vajab teilt, kui nutab.
rõõmurohkeid päevi teile kõigile.
soe suur süda
soe suur süda

Postituste arv : 279
Age : 53
Asukoht : seal kus lõpevad mured ja hakkab õnn
Registration date : 02/03/2010

Tagasi üles Go down

Teismelised emad :) Empty Re: Teismelised emad :)

Postitamine  Tupsu003 Kolm 11 Jan 2012, 10:04

Minagi sünnitasin 16aastaselt,19 juuli ja 9dal augustil sain 17. Rääkisin oma rasedusest emale, ta alguses veits ehmatas ära, et ma nii noor ja käin veel koolis, et mis edasi saab jne.. aga lõpetasin ilusti kooli...ja kõik lahenes iseenesest Teismelised emad :) 866508 Ja kui pisike sündis olimu ema väga väga õnnelik!!Teismelised emad :) 866508Teismelised emad :) 866508
Tupsu003
Tupsu003
abimoderaator

Postituste arv : 2114
Age : 30
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 10/01/2012

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001811496966

Tagasi üles Go down

Teismelised emad :) Empty Re: Teismelised emad :)

Postitamine  Skyle Nelj 19 Jan 2012, 11:59

16 jäin rasedaks. 17.aastaselt sünnitasin. Emale ei julgenud alguses rääkida, aga 20ndal nädalal ütlesin, et ootan last siis muutusid ema-isa-õde hüsteeriasse. Nii kui laps sündis muutus kõik. Kohe peale lapse sündi nunnutasid mu pojad.
Skyle
Skyle

Postituste arv : 6
Asukoht : Vana-Antsla
Registration date : 19/01/2012

Tagasi üles Go down

Teismelised emad :) Empty Re: Teismelised emad :)

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele