O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Millistest lastesaadetest tunnete puudust?

5 posters

Go down

Millistest lastesaadetest tunnete puudust? Empty Millistest lastesaadetest tunnete puudust?

Postitamine  usercameron Teis 08 Jan 2013, 20:23

Selge on see, et lapsevanemad soovivad lastesaadetes näha vähem vägivalda (või siis üldse ilma igasuguse vägivallata) ja rohkem õpetlikku ning harivat. Kuid milliseid valdkondi tuleks lastesaadetes rohkem käsitleda? Millised valdkonnad pakuvad teie lastele kõige rohkem huvi?
Ette tänades!
usercameron
usercameron

Postituste arv : 1
Asukoht : tallinn
Registration date : 08/01/2013

Tagasi üles Go down

Millistest lastesaadetest tunnete puudust? Empty Re: Millistest lastesaadetest tunnete puudust?

Postitamine  mannu03 Teis 08 Jan 2013, 22:08

Minu 4aastase vaieldamatu lemmik on lendav laev,pipi pikksukk,Ну погоди,tom&Jerry.Uuematest vaatab Secret of the Wings Millistest lastesaadetest tunnete puudust? 866508
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 34
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

Millistest lastesaadetest tunnete puudust? Empty Re: Millistest lastesaadetest tunnete puudust?

Postitamine  accra Kolm 09 Jan 2013, 09:14

Meil juba pikemat aega on Maša ja karu multa lemmik,isegi pelmeene hakati tänu sellele sööma. Maša ju sööb ja siis nemad kah.
Jänku Juss sebra peal ei jookse jne ehk Juss teab mis Juss räägib.

Viimasel ajal nad õnneks on hakand mul emakeelseid asju vaatama ja kõik kinos vaadatud filmid peavad nüüd kodus olemas olema .

Aga siis ikka elulised ja õpetlikud multikad ,saated lähevad peale mo 4 aastasele.



accra
accra
Moderaator
Moderaator

Millistest lastesaadetest tunnete puudust? Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Millistest lastesaadetest tunnete puudust? Empty Re: Millistest lastesaadetest tunnete puudust?

Postitamine  Marianne Kolm 09 Jan 2013, 11:34

Meil poiss vaatab:

*Muumitrollid
*Teletupsud
*Lotte
*Tutitu (Youtube)
*Pocoyo (Youtube)
*Pingu (Youtube)
*Hunt Kriimsilm (Youtube) - vana hea multa! Millistest lastesaadetest tunnete puudust? 824600
*Jänku Juss

Ükskord vaatasime kõik koos Futuramat ja siis oli üks jube koht mis meilegi ootamatult tuli ning laps hakkas sellepeale lohutamatult nutma. Seletasime talle ära, et tegelikult selliseid asju ei ole. Aga enam koos selliseid täiskasvanute multikaid ei vaata.

Tegelikult vahet ei ole mida näitad, alati peab seletama mida laps nägi. Näiteks üks osa Pinguga oli see kus pingviinilaps halba und nägi. See mõjus isegi mulle natuke pahasti. Jälle oli palju seletamist. Poiss küsis veel palju päevi, et mida Pingviin unes nägi. Juusiis oli ikka traumeeriv.

Üksinda oma last ma Youtube'i niipea kolama näiteks ei lase nagu mõned seda teevad. Vabanduseks toovad selle, et laps alati küsib mida panna võib. Mina olen veendunud, et üks moment enam ei küsi, kasvõi kogemata. Sama asi on keerama õppimisega beebidel. "Mina tohin oma last küll üksi voodile jätta mõneks sekundiks sest ta veel keerata ei oska" - jaja, muidugi. Millistest lastesaadetest tunnete puudust? 232488
Ja neid multikaid ka ei näita enam mida ise pole näinud.
Kõrval peab olema ja lapse küsimustele vastama. Millistest lastesaadetest tunnete puudust? 894987
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Millistest lastesaadetest tunnete puudust? Empty Re: Millistest lastesaadetest tunnete puudust?

Postitamine  Triibuliine Kolm 09 Jan 2013, 11:57

Maša ja karu on meil ka lemmikuks.

Triibuliine
Triibuliine
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2870
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/07/2012

Tagasi üles Go down

Millistest lastesaadetest tunnete puudust? Empty Re: Millistest lastesaadetest tunnete puudust?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele