O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lapsed ja vitamiinid

+4
siq29
kristi0310
Lote35
Triibuliine
8 posters

Go down

Lapsed ja vitamiinid Empty Lapsed ja vitamiinid

Postitamine  Triibuliine Esm 03 Sept 2012, 15:06

Kas Te annate oma lastele vitamiine? Milliseid?
Triibuliine
Triibuliine
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2870
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/07/2012

Tagasi üles Go down

Lapsed ja vitamiinid Empty Re: Lapsed ja vitamiinid

Postitamine  Lote35 Esm 03 Sept 2012, 16:05

Praegu ei anna. Talvel D-vitamiini peaks ikka andma, ka suurematele, ise võtan ka Lapsed ja vitamiinid 866508
muid vitamiine....ma ei teagi, vahel oleme kuuri teinud, aga üldiselt meil seda head-paremat oma aed täis (talvel sügavlülm ja sahver), pole nagu vajadust olnud väga.
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Lapsed ja vitamiinid Empty Re: Lapsed ja vitamiinid

Postitamine  kristi0310 Esm 03 Sept 2012, 18:40

Mina ei anna oma lapsele vitamiine, saab piisavalt aiasaadusi nii suvel kui talvel. Ma ei näe põhjust miks peaks ma keemiat lapsele söötma, öelgu need ravimitootjad mida tahes, et neil on 100% looduslik kraam, ega ikka ei ole küll...
kristi0310
kristi0310
abimoderaator

Postituste arv : 463
Age : 35
Asukoht : VILJANDI
Registration date : 15/10/2010

Tagasi üles Go down

Lapsed ja vitamiinid Empty Re: Lapsed ja vitamiinid

Postitamine  siq29 Esm 03 Sept 2012, 19:21

Minu kolmeaastane kahjuks on vitamiinide peal, sest tema sünnist saati närb isu püsib siiani. Laps on kahvatu ja veri ei ole ka analüüside järgi kõige parem. Nii ta mul sööbki kompleksvitamiine, kaltsiumi ja lisaks rauasiirupit. Liha ei söö, mitte mingisugust (ka mitte hakklihana ega kotletidena), juustusid ka mitte. Kartulit, makarone, riisi ja selliseid asju näksib aint, enamasti paljalt, ilma kastmeta. Aedvilju ka ei taha eriti. Magus on talle keelatud (seega ei saa talle ka jogurteid anda, kui aint väga harva), samuti ei tohi talle anda vorste-viinereid, kuigi neid ta pisut isegi sööks. Piima ka tüdruk natuke joob. Kui laps sööb õhtul ära kaks väikest keedukartulit, on pidu. Uuritud on teda iga kandi pealt haiglas ja isutuse põhjus on siiani leidmata. Ju ta lihtsalt ongi selline.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Lapsed ja vitamiinid Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Lapsed ja vitamiinid Empty Re: Lapsed ja vitamiinid

Postitamine  Marianne Teis 04 Sept 2012, 17:25

Ernst saab D-vitamiini tilkadena. Kuni 2-aastaseni andsime iga päev aga nüüd on harvemaks läinud see andmine. Talvepoole tuleks kindlasti korralikult jälle tegelema hakata sellega.
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Lapsed ja vitamiinid Empty Re: Lapsed ja vitamiinid

Postitamine  Mustlasplika Nelj 06 Sept 2012, 00:07

Kuuridena annan vitamiine, siiani on D- vitamiini ka saanud. See suvi tuli paus sisse, aga varsti uuesti hakkan uuesti andma.
avatar
Mustlasplika
abimoderaator

Postituste arv : 1654
Age : 37
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 12/08/2010

Tagasi üles Go down

Lapsed ja vitamiinid Empty Re: Lapsed ja vitamiinid

Postitamine  minake Nelj 06 Sept 2012, 08:39

kristi0310 kirjutas:Mina ei anna oma lapsele vitamiine, saab piisavalt aiasaadusi nii suvel kui talvel. Ma ei näe põhjust miks peaks ma keemiat lapsele söötma, öelgu need ravimitootjad mida tahes, et neil on 100% looduslik kraam, ega ikka ei ole küll...

Lapsed ja vitamiinid 547149 Arvan sama, vitamiinid jäävad minu poolt apteeki.
minake
minake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2383
Age : 43
Asukoht : Suure-Jaani
Registration date : 04/12/2009

Tagasi üles Go down

Lapsed ja vitamiinid Empty Re: Lapsed ja vitamiinid

Postitamine  lemming Nelj 06 Sept 2012, 12:29

mu varsti 4-aastane saab D3 vitamiini aastaringi, suvel olen vahele jätnud n-ö rannapäevadel ainult. v siis mõnikord kui unustan, mida ka ikka juhtub Lapsed ja vitamiinid 908934 Lapsed ja vitamiinid 142980 . pisikesele pooleaastasele preilile ka muidugi annan tilkadena D-d, ehkki juhtub temagagi neid unustamise päevi. mõtlesingi just siin, kas poisile oleks vaja mingit kaltsiumipreparaati lisaks, sest oma laktoositalumatuse tõttu saab ta piimatoodetest pm vaid laktoosivaba juustu ja putru keedan siiani 1+ titepiimaga. nohja laktoosivaba võid panen ka, kuhu vähegi saab. aga seda ikkagi kardetavasti liiga vähe kokkuvõttes. muidu ta ikka sööb midagi igast toiduainete grupist, nii et muid vitamiine hetkel ei plaani anda. ehk gripihooajal väike C kuur ainult

siq29 lapse toidusedel on ikka küll julm. tunnen täiega kaasa, sest tean, kui jube nuputamine see on, kui teatud asjad on keelatud Lapsed ja vitamiinid 790180
lemming
lemming
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 930
Age : 46
Asukoht : Tallinn/Nõmme
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Lapsed ja vitamiinid Empty Re: Lapsed ja vitamiinid

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele