O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kas teete ise soenguid ja/või punutisi?

+3
Lote35
Triibuliine
Pärlike
7 posters

Go down

Kas teete ise soenguid ja/või punutisi? Empty Kas teete ise soenguid ja/või punutisi?

Postitamine  Pärlike Kolm 29 Aug 2012, 21:05

Kas oskate teha huvitavaid soenguid punutud või muul moel? Kas rakendate seda igapäevaelus tihti ja sel juhul enda või laste peal?


Oskan vaid lihtsat punumistehnikat, kuid vahel olen ka sellest kokku suutnud midagi põnevamat teha. Pigem teen aga punupatsi või nt papiljottidega lokid ja need siis omakorda kinnitan üles klambritega.
Lahtiseid soenguid või nt lokitangidega lokke ise ei tee.
Punumise olen küll võtnud nõuks rohkem selgeks saada. Kasvõi juba kahe pisitüdruku pärast, kes kodus kasvamas Kas teete ise soenguid ja/või punutisi? 866508
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Kas teete ise soenguid ja/või punutisi? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teete ise soenguid ja/või punutisi? Empty Re: Kas teete ise soenguid ja/või punutisi?

Postitamine  Triibuliine Kolm 29 Aug 2012, 21:09

Nii armas on vaadata, kui pisikestel piigadel igasugu punutised peas Kas teete ise soenguid ja/või punutisi? 61639
Kahjuks ma ise teha ei oska. Aga väga kurb ma praegu selle pärast pole, sest minu tibinal veel suht õhukesed juuksed. Hea tahtmise korralgi ei saa sinna keerulisi patse punuda. Aga eks tulevikus tuleb ennast täiendada sellel alal.
Triibuliine
Triibuliine
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2870
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/07/2012

Tagasi üles Go down

Kas teete ise soenguid ja/või punutisi? Empty Re: Kas teete ise soenguid ja/või punutisi?

Postitamine  Lote35 Kolm 29 Aug 2012, 22:32

Selle punumise ja soengutega on meie peres nii, et suuremad teevad juba ise ja väiksele piigale kuni lähiajani ei õnnestunud ühtki klambrit, juuksekummivms pähe panna. Polnud lihtsalt nõus. Viimasel ajal olen juba mõningaid sabakesi ikka teinud. Harjutame tasapisi. Muidu kalasabaga on nii, et endale oskan teha, aga teistele mitte Kas teete ise soenguid ja/või punutisi? 824600
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Kas teete ise soenguid ja/või punutisi? Empty Re: Kas teete ise soenguid ja/või punutisi?

Postitamine  Marianne Nelj 30 Aug 2012, 11:53

Ma teen ka endale kalasaba, väga armas jääb.
Teistele pole veel proovinud teha.
Aga kui tütar sünnib siis eks peab õppima hakkama. Kas teete ise soenguid ja/või punutisi? 866508
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Kas teete ise soenguid ja/või punutisi? Empty Re: Kas teete ise soenguid ja/või punutisi?

Postitamine  Triibuliine Nelj 30 Aug 2012, 12:10

Kus kohast õppisite seda kalasaba tegema?
Tahan ka Kas teete ise soenguid ja/või punutisi? 400796
Triibuliine
Triibuliine
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2870
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/07/2012

Tagasi üles Go down

Kas teete ise soenguid ja/või punutisi? Empty Re: Kas teete ise soenguid ja/või punutisi?

Postitamine  saby Nelj 30 Aug 2012, 14:54

Teen suuremale tüdrukule kalasaba, kui ta soovib. Tal on kahjuks vähe juukseid, et korralikku patsi punuda, aga ehk tulevikus siis...

Youtube-s on väga palju õpetusi näiteks, kasuta otsingus sõna "braid".
saby
saby
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 485
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 08/06/2009

http://www.tiptheauthors.com

Tagasi üles Go down

Kas teete ise soenguid ja/või punutisi? Empty Re: Kas teete ise soenguid ja/või punutisi?

Postitamine  Triibuliine Nelj 30 Aug 2012, 14:59

Tänkju saby Kas teete ise soenguid ja/või punutisi? 400796
Praegu tundus, et see kalasaba punumine polegi mingi suur kunst. Kas teete ise soenguid ja/või punutisi? 824600
Triibuliine
Triibuliine
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2870
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/07/2012

Tagasi üles Go down

Kas teete ise soenguid ja/või punutisi? Empty Re: Kas teete ise soenguid ja/või punutisi?

Postitamine  Monique Nelj 30 Aug 2012, 20:30

Mina ei ole kunagi suur soengutegija olnud. Nüüd hiljuti palusin ka emal õpetada, kuidas seda kalasaba teha ja olen Nele peal kätt harjutanud. Enam-vähem tuleb välja, aga ei ole päris see nagu peaks. Aga eks ma harjutan edasi. Nelel päris pikad juuksed juba ja nüüd püsib paremini paigal. Enne oli talle võimatu mingit soengut teha. Täna nägin ühel tuttava tütrel viljapead ( oli vist selline nimetus). Nii ilus, peaks selle tegemise ka selgeks õppima Kas teete ise soenguid ja/või punutisi? 824600
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

Kas teete ise soenguid ja/või punutisi? Empty Re: Kas teete ise soenguid ja/või punutisi?

Postitamine  accra Nelj 30 Aug 2012, 20:40

Ma vaikselt ,sundkorras igapäev harjutan kätt. Preila siis iga õhta saab pähe kaks kalasaba.
Küll ajaga õpin ka neid keerulisemaid tegema.

Muidu endale ,st kui mul veel pold poisipea vaid pepuni juuksed. Siis ikka alailma tegin endale ise igasugu punutisi.
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Kas teete ise soenguid ja/või punutisi? Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teete ise soenguid ja/või punutisi? Empty Re: Kas teete ise soenguid ja/või punutisi?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele