O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine

4 posters

Go down

Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine Empty Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine

Postitamine  Pärlike Esm 28 Nov 2011, 11:44

Kui pikalt on teil läinud, et pärast imetamist rind piimast tühjeneks ja kuidas see toimunud on? Mul on pea üheksa kuud imetamise lõpust ning vahel on (eelnevatel kuudel umbes kord kuus) õrnalt midagi a la duši all immitsenud. Viimased nädal aega on aga rinnad valulikud ja tulitavad, täiesti nagu oleks piimapais. Ühel päeval ka mees ehmus, et kuule, sul tuleb rinnast piima ja siis tulid tõesti mitu arvestatavat tilka järjest. Eriliselt ebamugav on kummardades jms, ühesõnaga selline tunne nagu siis, kui pigem piim tekib või ülearu koguneb (vahetult enne või pärast sünnitust ja põletiku ajal)... Kas see võib tulla sellest, et lõpuks hakkab see vähene tootmine ka lõppema - on kellegil nii olnud, et lõpliku kadumise eel hakkavad rinnad trikitama... Muidu mõtlen ennast juba ogaraks, mis variandid veel võivad olla... Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine 888847
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine Empty Re: Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine

Postitamine  Pärlike Reede 02 Dets 2011, 21:20

Käisin eile naistearstil ja lähen paari nädala pärast söömata-joomata-seksimata-stressamata ( Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine 866508 )tagasi - uuritakse, et mu ajus poleks "moodustist", mis põhjustab suuremat prolaktiini (hormoon, mis mõjutab rinnapiima teket, rindade valulikkust jms) tootmist... Olen selle seisundi kohta üksjagu nüüd uurinud ja hoolimata selle healoomulisusest loodan südamest, et midagi ebatavalist ei leita.


Viimati muutis seda Pärlike (Esm 30 Jan 2012, 11:08). Kokku muudetud 1 kord
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine Empty Re: Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine

Postitamine  minake Esm 30 Jan 2012, 10:29

Pärlike kas said omal asjad korda?

Nimeli mul ka sama mure, imetamise lõpust juba varsti aasta möödas ning mõnikord tunnen kuidas rinnad pakitsevad ning vagepal ka immitseb sealt midagi.
minake
minake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2383
Age : 43
Asukoht : Suure-Jaani
Registration date : 04/12/2009

Tagasi üles Go down

Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine Empty Re: Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine

Postitamine  Pärlike Esm 30 Jan 2012, 11:07

Käisin detsembri lõpus analüüse andmas ja vastused tegid südame kergemaks - minul prolaktiini tase normis. Aga immitsemist ikkagi on veel, kuid harva, pakitsustunnet rohkem. Soovitati üht looduslikku käsimüügiravimit rindade tundlikkuse leevendamiseks ka, aga ma seda võtma ei hakanudki, seega ei oska isiklikku arvamust avaldada. Kui sind ikkagi väga vaevab, siis räägi sellest murest oma arstiga, tema kindlasti oskab täpsemalt arvata, kas see on normaalne või peaks midagi uurima või mõnd ravimit soovitama vms.
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine Empty Re: Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine

Postitamine  Cat Esm 30 Jan 2012, 11:25

Aga minul on ka alati olnud, àkki mônel làhebki kauem aega? Ma ei ole sellepàrast kùll muretsenud... Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine 633777
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine Empty Re: Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine

Postitamine  Pärlike Teis 14 Veeb 2012, 20:09

Täitsa lõpp, minu rinna"jamad" lähevad aina imelikumaks - eilsest tunnen kaenla alt algavat suurt tükki kuni rinnanibuni. See on järjest valusamaks läinud - isegi, kui laps õrnalt pihta läheb, on terav valu - ja nüüd pigistasin kergelt ning kohe hakkas kollakat piima immitsema Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine 725301 Kusjuures, enesetunne läheb ka aina sandimaks - loodan, et mul mingit rinnapõletikuga seonduvat palavikku veel üles ei löö.... Ma ei saa üldse arugi, kuidas see võimalik on... Kapsalehte mul ka varuks pole Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine 866508 Vääga imelik värk igatahes.
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine Empty Re: Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine

Postitamine  Monique Teis 14 Veeb 2012, 20:19

Pärlike, see on tõesti imelik, et Sul nüüd juba pea aasta möödas, kui imetamise lõpetasid, ja ikka veel Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine 232488 Ma täpselt ei mäleta, aga mul üle kuu aja küll ei võtnud aega kui piim täielikult rinnast ära kadus. Pead kindlasti arstiga uuesti konsulteerima.
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine Empty Re: Imetamise lõpetamine ja rinnapiima kadumine

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele