O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Millal jätsite oma lapse esimest korda kellegi teise hoolde?

5 posters

Go down

Millal jätsite oma lapse esimest korda kellegi teise hoolde? Empty Millal jätsite oma lapse esimest korda kellegi teise hoolde?

Postitamine  Külaline Püh 16 Mai 2010, 21:46

Kui vana oli Sinu laps siis, kui jätsid ta esimest korda kellegi teise hoolde pikemaks ajaks? Vanaema? Lapsehoidja?
Kuidas laps sellele reageeris?

Luisa-Martha oli aastane, kui esimest korda jätsime ta 24 tunniks vanaema juurde. Öösel oli ta natuke nukker, aga see ka arusaadav, kuna ta oli siis veel tissilaps. Muidu oli hea laps, ei jonninud. Kui järgi talle läksime, siis oli kõik tavaline, käitus nii nagu me polekski ära käinud.
Täna viisime Luisa jälle vanaema juurde, nüüd jääb juba pikemaks ajaks.
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Millal jätsite oma lapse esimest korda kellegi teise hoolde? Empty Re: Millal jätsite oma lapse esimest korda kellegi teise hoolde?

Postitamine  Soulshaker Püh 16 Mai 2010, 22:08

Aasta ja kolm kuud oli vist kui vanaema soovile järgi andsin ja ta nädalaks sinna jätsin Mina põdesin rohkem kui laps seda nädalat.
Aga muidu ta meil sedasi hoius väga polegi käinud, tavaliselt kui mehega välja läheme nt klubisse siis panen lapse magama ja kutsun õe meile lapse und valvama.

Üldiselt käime koos lapsega igalpool või siis kui ma sõbrannadega siis hoiab mees.
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Millal jätsite oma lapse esimest korda kellegi teise hoolde? Empty Re: Millal jätsite oma lapse esimest korda kellegi teise hoolde?

Postitamine  anukas Püh 16 Mai 2010, 22:35

Minu siiamaani kõige pikem lapsest eemal oldud aeg on 13h. Vanaema sai lapse hoidmisega väga hästi hakkama. Laps ka mingisuguseid igatsemise tundemärke üles polnud näidanud Millal jätsite oma lapse esimest korda kellegi teise hoolde? 824600 . Kuid minul see-eest need 13h süda tilkus verd
anukas
anukas

Postituste arv : 108
Age : 35
Asukoht : Viljandi
Registration date : 10/01/2010

Tagasi üles Go down

Millal jätsite oma lapse esimest korda kellegi teise hoolde? Empty Re: Millal jätsite oma lapse esimest korda kellegi teise hoolde?

Postitamine  siq29 Püh 16 Mai 2010, 23:38

Pole oma pesamuna veel kellegi hoolde jätnud, ikka ise hoian ja valvan teda, kuigi ta juba üle aasta vana. Noh, mu vanem tütar on teda hoidnud siin viimastel päevadel, kui põllul, peenral ja kasvuhoones olen toimetanud.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Millal jätsite oma lapse esimest korda kellegi teise hoolde? Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Millal jätsite oma lapse esimest korda kellegi teise hoolde? Empty Re: Millal jätsite oma lapse esimest korda kellegi teise hoolde?

Postitamine  mannu03 Püh 16 Mai 2010, 23:53

3kuune jäi oma isa hoolde nädalaks kuna mina olin sunnitud haiglas need päevad veetma.Ei oska öelda kui hästi ta küll hakkama sai või kui hästi Mia taga leppis ,aga pärast seda läks neiu enam rinda ei tahtnud.
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 34
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

Millal jätsite oma lapse esimest korda kellegi teise hoolde? Empty Re: Millal jätsite oma lapse esimest korda kellegi teise hoolde?

Postitamine  lemming Esm 17 Mai 2010, 08:35

mina vist tõeline rongaema siis. kahekuuselt jäi esimest korda 24h hoidu vanaemale, kuna oli ju aastavahetus Millal jätsite oma lapse esimest korda kellegi teise hoolde? 79743 Millal jätsite oma lapse esimest korda kellegi teise hoolde? 79743 pärast seda iga paari kuu tagant jäi ööpäevaks hoida erinevatel põhjustel (olin ise haige või käisime spas või suusatamas või vahest ka lihtsalt klubis ja pärast hotellis magamas). nojah, tegelikult kuna vanaema elab samas majas, siis ikkagi jäi laps nagu oma koju. harjus vanaemaga hästi igatahes ja peale esimest korda ma enam ei põdenud seda lahusolekut vaid püüdsin end välja lülitada, et pärast uue hooga lapse eest hoolitsemisele pühenduda. pikemaks ajaks ei olegi siiani jäänud ja nüüd pole niivõrd vajadust ka enam, kuna paljudesse kohtadesse võtame ta kaasa.
lemming
lemming
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 930
Age : 46
Asukoht : Tallinn/Nõmme
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Millal jätsite oma lapse esimest korda kellegi teise hoolde? Empty Re: Millal jätsite oma lapse esimest korda kellegi teise hoolde?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele