O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi?

+11
muffyns28
liisuu
tixit
Cat
siq29
Soulshaker
pariisitar
babyapple
keivi
accra
naxy
15 posters

Go down

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Empty Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi?

Postitamine  naxy Esm 01 Veeb 2010, 09:53

Küsimus pealkirjas.
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Empty Re: Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi?

Postitamine  accra Esm 01 Veeb 2010, 09:58

Esimene kord ma ei and vaid ta ise ubis 8 kuuselt köögikapilt kasekese ja pool pistis nahka.
Mo arvates selle kommiga on aega maa ja ilm.
On ju niipalju muud head ja tervislikku mida lapsele anda.

Ämm mul loomulikult aint söödaks kasekest ja pilvekest sisse (see pidi tervislik olema) Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? 441331 .
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Empty Re: Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi?

Postitamine  keivi Esm 01 Veeb 2010, 10:13

Laps 1 a 4 k ja kommi ega šokolaadi pole veel andnud.
keivi
keivi

Postituste arv : 250
Age : 41
Asukoht : Saku
Registration date : 04/03/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Empty Re: Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi?

Postitamine  babyapple Esm 01 Veeb 2010, 10:16

Suurem poiss sai esimese Pilvekese kui oli just 2a saanud.

Teise lapsega ei plaani ka varem kommi pakkuda. Õnneks ei oska ta veel seda ihaldada.
babyapple
babyapple
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2705
Asukoht : Tallinn ja Suurupi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Empty Re: Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi?

Postitamine  naxy Esm 01 Veeb 2010, 10:23

Olen nõus, et kommi andmisega aega küllalt. Kusagilt olen vist lugenud, et enne kolmandat eluaastat ei soovitata kommi anda. Aga eks igaüks otsustab ise millal õige aeg.
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Empty Re: Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi?

Postitamine  pariisitar Esm 01 Veeb 2010, 10:52

Olivia on shokolaadi maitsta saanud, aga omal algatusel Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? 173454 Ise ei plaani kindlasti komme veel niipea pakkuma hakata.
pariisitar
pariisitar
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Tiitli23
Postituste arv : 2146
Age : 40
Asukoht : Pariis
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Empty Re: Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi?

Postitamine  Soulshaker Esm 01 Veeb 2010, 10:53

Polegi andnud F on 1,3.
Ma lihtsalt ei söö ise ka kodus komme ja ei näe põhjust neid ka lapsele osta.
Aga kooki on küll saanud või väikese ampsu šokolaadist.
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Empty Re: Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi?

Postitamine  siq29 Esm 01 Veeb 2010, 10:55

Vanemate lastega ei mäleta enam, aga pesamuna esimene kommisöömine oli 9-kuuselt jõulude ajal, kui ta sai kätte vanema õe poolt ripakile jäetud kommi. Kuidagi ta oli kommilt paberi kätte saanud ja meie tabasime ta teolt, kommipaber süles ja pool last oli pruunikrju, eriti nägu ja käed. Ja pisipiiga oli ise nii õnnelik! Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? 824600 See komm oli ka ainus komm, mis ta saanud on.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Empty Re: Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi?

Postitamine  Cat Esm 01 Veeb 2010, 10:55

Vàiksem laps ei ole saanud ei kommi ega shokolaadi.
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Empty Re: Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi?

Postitamine  tixit Esm 01 Veeb 2010, 11:37

Karl on 1,3 ja pole siiani saanud ei kommi ega šokolaadi. Ei plaani veel niipeagi anda. Ise sööme nii vähe kommi, et tavaliselt seisavad jõuluks saadud kommid kuskil kausis veel pool aastat hiljemgi, kuni ma lõpuks nad lihtsalt ära viskan.
tixit
tixit
abiAdministraator
abiAdministraator

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Tiitli23
Postituste arv : 2243
Age : 47
Asukoht : Saue
Registration date : 16/02/2009

http://minumaailm-tixit.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Empty Re: Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi?

Postitamine  liisuu Esm 01 Veeb 2010, 12:39

Pole veel andnud ja ei plaani niipea anda ka. Normaalne oleks vähemalt paar aastat sellega oodata. On olemas ka muid võimalusi maiustamiseks.
liisuu
liisuu
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1224
Age : 39
Asukoht : Kuressaare
Registration date : 12/08/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Empty Re: Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi?

Postitamine  muffyns28 Esm 01 Veeb 2010, 13:34

Esimese lapse puhul seda aega ei mäleta aga noorem laps sai oma esimese kommi 1,6.a Jõulude aegus...
muffyns28
muffyns28
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

OMAklubi sõltlane
Postituste arv : 1364
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/06/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Empty Re: Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi?

Postitamine  kaktus18 Esm 01 Veeb 2010, 14:04

Laps oli umbes 1,5-aastane, kui sai kommi. Päevahoius laste sünnipäevadel anti, kuigi ma ütlesin, et ei taha, et laps kommi saaks. Ja neid sünnipäevasid oli päris tihti, minu meelest sai laps liiga palju kommi. Ja kallid vanaemad-vanaisad on ka lapsele kiirelt kommi suhu pistnud, kui ma pole hetkel kullipilguga neid valvanud Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? 809569
Ilma nende lahkete kommijagajateta poleks mu laps siiani veel ühtegi kommi saanud ja ei saaks ka veel niipea. Talle piisab täiesti puuviljadest, jogurtitest ja minu küpsetistest, ma ei saa absoluutselt aru, miks peaks laps kommi saama.
Õnneks siiani on ta kuskile sünnipäevale vms minnes ilusti aru saanud, et tema laua pealt krõpse ja komme ei võta Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? 547149
Aga nüüd ta on päevahoius tagasi ja ma väga loodan, et ei lähe see magusa söömine käest ära.
kaktus18
kaktus18

Postituste arv : 290
Age : 35
Registration date : 14/09/2009

http://www.orkut.com/Main#Profile?uid=4121676722257442861&pcy=3&

Tagasi üles Go down

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Empty Re: Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi?

Postitamine  riinu83 Esm 01 Veeb 2010, 14:17

Ma ei mäletagi, millal suurem poiss esimest korda kommi sõi. Aga väiksem sai shokolaadi maitse suhu paarikuuselt - suur venna jagas oma saaki lahkelt väiksemaga Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? 824600 Nüüd ongi nii, et väiksem saab kommi siis, kui venna otsutab seda temaga jagada, ise pole me pakkunud.
riinu83
riinu83
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 305
Age : 40
Asukoht : Oma pesa
Registration date : 22/05/2009

http://riin-meisterdab.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Empty Re: Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi?

Postitamine  Mirhel Esm 01 Veeb 2010, 16:41

Kris-Markus on traakoni kommi saanud, kogemata leidis maalt selle kuskilt. Aga see talle huvi ei pakkunud ja rohkem kommi ega shokolaadi ta saanud ei ole. on 1.3kuune. Ja ei plaani ka veel..
Mirhel
Mirhel
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1039
Age : 36
Asukoht : Belgia
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Empty Re: Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi?

Postitamine  mannu03 Esm 01 Veeb 2010, 17:22

Minul plika sai 1aasta ja 2kuuselt kommi jõulude ajal.Siis oli kodus kommidest lausa uputus. Ja õed mul nõudsid kommi ja nii õpis ka Mia nõudma kommi.Sai seda vähe ja üritasin ka plikadele(õdedele) selgeks teha ,et kommi ei söö Mia ees.Kuid vahest siiski juhtus ,et sai kommi.Õnneks mitte lutsukaid. Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? 142980
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 34
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi? Empty Re: Kui vanalt andsite oma lastele esimest korda kommi?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele