O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

+15
e4
minake
Lote35
Tupsu003
anjuuša
armsake
kiisumari
imeline
kertu009
pariisitar
Soulshaker
andza
kats
carissime
lumemari
19 posters

Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  lumemari Nelj 25 Märts 2010, 18:26

Siia teemasse võiks kirja panna laste vahvad ütlemised, mis omajagu nalja pakuvad.

Siin on minu lapse oma:

Hommikul riietusin, Marinel vaatas rõõmsalt pealt
ning seletas tähtsalt: "Täpp-täpp peitu." Ja nii ikka mitu korda. Ma
ise ei pööranud sellele suuremat tähelepanu, preili oli vaja riidesse
panna ning lasteaeda saata issiga.
Õhtul töölt tulles käisin veel poest läbi, silma jäi üks pesu mida mul
ilmtingimata-hädasti-vaja-oli. Otsingi ära. Seejärel kimasin lapsele
aeda järele.
Tuppa jõudes panin poekotid kööki tooli peale ning kadusin riideid
vahetama, preili jäi kööki toimetama. Ühel hetkel oli ta mul
magamistoas, äsjaostetud rinnahoidjad ettesirutatud kätel ning teatas
tähtsalt: "Emme, täpp-täpp peitu!"
Järgmisel hommikul teatas ta rõõmsalt issile, et emme võtab täpid kaasa.



Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 824600
avatar
lumemari

Postituste arv : 219
Age : 42
Asukoht : Pirita jõe ääres
Registration date : 05/06/2009

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  carissime Reede 26 Märts 2010, 14:13

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 296785
carissime
carissime
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Tiitli23
Postituste arv : 1020
Age : 42
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

http://imedekamber.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  kats Reede 26 Märts 2010, 15:41

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 296785
kats
kats
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Tiitli23
Postituste arv : 2780
Age : 42
Asukoht : Keila
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  andza Teis 30 Märts 2010, 11:05

Kui minu Kennert oli kahe aastane hommikul riide pannes teda hakkas ta tahtma saali,ma siis seletasin et ei Kennert täna esmaspäev täna te ei lähe saali teil lasteaias on kolmapäeviti saalis tund,Kennert ikka seletab saali,saali ja saali.mina juba hädas et Kennert täna ei saa saali.Kennert juba pea aegu nutab,ma siis lohutan ok ju siis saate täna saali.Siis äkki Kennert läheb oma kapi juurde tõmbab salli kapist,vot mis oli tema tahtis salli,mite saali.ma siis võtsin salli käte näitan Kennertile see on sall.,aga see kus te lasteaias laulmas käite on saal.
Siis kevad ,pigem juba suve algus,mässan Kennertiga puude kuuris,Kennert avastab oma kelgu,võtab kelgu ja tirib õuele,ma siis naeran Kennert kuhu sa sellega lähed lund ju pole.Kennert aga asjalikult istub kelgule vaatab ringi ja seletab -vasti tuleb.
Kennert oli tihti minu vanemate juures minu ema kutsus ta Babaks(mu ema venelane) nu ja miks ,kuidas see juhtus aga minu isa ta hakkas hüüdma vanaema.Kui mu isa kusagile läks jooksis Kennert järgi hüüdis vanaema kuhu lähed:P Kennert on mul nüüd 7-me aastane ja vahest ikka viskab sellise killu et naera ribadeks:d
Kervin meil on veel pisike nu juba 17 arill saab 2. Tema siin vahepeal kutsus issit emmeks,nii kui issi tuli jooksis röömsalt vastu kilgates-emme.Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 824600
andza
andza

Postituste arv : 26
Age : 44
Asukoht : lääne-virumaa
Registration date : 21/03/2010

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  Soulshaker Teis 30 Märts 2010, 11:54

Freya 1 aasta ja 5 kuune karjub igal hommikul oma toast, oma voodist:
"Emmeee!" (keegi ei reageeri)
"Vennnnaaaa!!" (me ikka ei lähe veel)
"Vennakee.."
"Isssiiii!!!" (me ikka ei reageeri)
Ja siis käratab "EIKKIII!!!!" (Issi nimi on Heikki) Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 296785

Või siis käib mööda tuba ja kobiseb "Eikki tule alla!!" (tegelt pole meest koduski Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 824600 )


Kusjuures, mina oma meest kunagi nimepidi ei kutsu nii, et täitsa hämming kuidas ta sedasi nime ära on fikseerinud Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 633777
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  pariisitar Teis 30 Märts 2010, 12:30

V2ga lahedad lood Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 547149 Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 296785
pariisitar
pariisitar
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Tiitli23
Postituste arv : 2146
Age : 40
Asukoht : Pariis
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  kertu009 Teis 30 Märts 2010, 13:28

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 296785 Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 296785 Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 296785
kertu009
kertu009
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 460
Age : 37
Asukoht : Kopenhaagen, Taani
Registration date : 10/06/2009

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  imeline Teis 30 Märts 2010, 14:58

Mul oli vanaemal süda rütmist ära ja ta läks haiglasse. Ennem minekut uuris CR mis toimub ja siis teatas mulle:
"Emme, Mamma läheb kiirabisse, sest tal tisside pealt valutab!" Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 824600

Kuna meil on oma voodis magamine CR jaoks suur probleem, siis ta räägib mulle: " Emme, kui ma suureks kasvan ja issiks saan, siis ma magan ikka veel sinu kaisus." Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 61639

Ühel päeval teatab mulle: "Emme, ma hakkan nüüd neegriks!" Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 998953

CR Emma kohta: "Emme, kui Emma mustaks saab, siis me peame ta prügikasti viskama." Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 94721
imeline
imeline
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Tiitli23
Postituste arv : 1318
Age : 43
Asukoht : Viimsi
Registration date : 17/02/2009

http://mugulalugu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  kiisumari Teis 30 Märts 2010, 15:51

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 296785 Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 296785 lapsesuu
kiisumari
kiisumari
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2061
Age : 45
Asukoht : tallinn
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  armsake Teis 30 Märts 2010, 21:27

Mõned näited Liisu suust.
Täna "komissar Rex" mängis ja Rex haukus filmis. Liisu läks teleka juurde ja tõstis näpu ning ütles "fuu".
Ükspäev istusid koeraga koos koera voodis. Liisul oli kaka püksi tulnud. Mina küsisin,et Liisu häbi-häbi, kes kakas püksi. Liisu vaatas mind suurte silmadega, näitas näpuga koera peale ja ütles "Mõmmi" (koera nimi siis meil).
Täna andsin Liisu kätte krõbinaid, et tema annaks koerale (vahel teeme nii, et anna ühe kaupa Liisu kätte ja siis tema annab koerale). Liisul said krõbinad otsa, koer hakkas Liisu käsi nuuskima, Liisu lükkas koera eemale ja ütles "Ei. Kõik"

Pidevalt miskit põnevat toimub-juhtub-ütleb, aga läheb kiiresti meelest mul ära ka kahjuks.
armsake
armsake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Tiitli23
Postituste arv : 3632
Age : 37
Asukoht : Viljandi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  anjuuša Esm 24 Mai 2010, 22:33

Üks hea nali,mida ikka igal pool ja kõigile räägin oli,kuidas tegime Miaga (2a) süüa.. Suppi vist. Igatahes külmutatud juurviljad olid lauale valmis pandud. Mia siis hakkab neid sööma ja mina räägin: "ei,Mia,neid ei saa süüa,need peab enne ära keetma" vms. Mia siis võtab ühe herne,krõmpsutab ära ja hüüab rõõmsalt :"SAIN!" Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 440975
anjuuša
anjuuša

Postituste arv : 7
Asukoht : tln
Registration date : 24/05/2010

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  Tupsu003 Laup 28 Jan 2012, 23:47

eriti lahedad lood.. Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 824600 Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 824600 Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 824600
Tupsu003
Tupsu003
abimoderaator

Postituste arv : 2114
Age : 30
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 10/01/2012

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001811496966

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  Lote35 Esm 30 Jan 2012, 09:45

Meil peres siis see kaalujälgimise teema üleval. Vot ja eks siis väikestel ka midagi sellega seoses kõrvataha jäänud. Ükspäev astus Rebeka (2,5-aastane) kaalule, ise on ta meil selline kleenuke ja pisike, vaatas numberid kaalul ja ütles sellise pettunud häälega: "No mida pekki!!!" Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 824600
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  minake Esm 30 Jan 2012, 10:24

Lote35 Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 296785 Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 296785 no mida nalja!!

Mäletan kui Anders väike oli, ei mäleta enam kui väike aga pidevalt rääkisime talle et turvavöö tuleb autos ikka kinni panna muidu politseionu tuleb ja teeb trahvi. Ükskord oli teemaks jälle sama asi, poiss mõtleb ja mõtleb ning siis küsib "emme kas see trahvisaamine on ka väga valus" Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 824600
minake
minake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2383
Age : 43
Asukoht : Suure-Jaani
Registration date : 04/12/2009

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  Soulshaker Esm 30 Jan 2012, 19:55

Freya räägib omaette.. "peeglike peeglike seina peal, kas olen kaunis või jaa"

F paneb peokleidi selga ja keerutab kodus ringi, siis läheb issi juurde ja teatab "Issi, onju ma olen LIIGA ilus!?"
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  Tupsu003 Esm 30 Jan 2012, 20:16

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 296785
Tupsu003
Tupsu003
abimoderaator

Postituste arv : 2114
Age : 30
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 10/01/2012

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001811496966

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  Tupsu003 Teis 04 Dets 2012, 21:02

Laps on endale uue nime võtnud.. ta nüüd meil Bobi Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 824600

Brigitta laulab : "päkapikud, kõike teavad kõik läheb meelest ära..." Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 296785

Tupsu003
Tupsu003
abimoderaator

Postituste arv : 2114
Age : 30
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 10/01/2012

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001811496966

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  e4 Reede 07 Dets 2012, 15:40

Meil nagu naljakaid lugusi polegi rääkida...rohkem on naljakaid sõnu. Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 866508
Mind aga ajas hilujuti see naera....olin köögis tegin pliidi ääres süüa, preili mängis samal ajal teises toas..äkki aga ruttab mu juurde käed puusas tõsine nägu peas ja ütleb: ''Emme mis sul viga on? vot see ajas jubedalt naerma Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 824600
e4
e4

Postituste arv : 54
Age : 36
Asukoht : Tallinn/pelgulinn
Registration date : 05/12/2012

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  Marianne Laup 08 Dets 2012, 17:13

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 572355
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  HoneyMoon Laup 08 Dets 2012, 17:34

Neljane: Emme, eksju see on vanaaegne mänguasi?

Emme: EEEII, see on sellest ajast, kui mina laps olin

Neljane õe juurde joostes: Noh, emme ütles ka, et see on vanaaegne asi!



***********



Neljane: Emme..kui sina laps olid, kas siis olid dinosaurused?

Emme: eeei......


Neljane: Ei saanud olla jah, nad olid ammu...mamma ajal said olla Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 824600
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  Triibuliine Nelj 20 Dets 2012, 12:13

Olime preilaga (3,8 aastat) sünnipäeval. Panin talle siis ilusa kleidi ja tegin soengu korda. Ütlesin veel, et: "Sa oled ikka nii ilus". Preili siis vastas mulle: "Jah emme, Sa ju kaunistasid mu ära" Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. 61639
Triibuliine
Triibuliine
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2870
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/07/2012

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  lepatriinu Reede 21 Juun 2013, 01:39

Lisaks oma tütre naljad ka....

Tüdruk võis mul olla 2.aastane,kui istusime mängupargis ja ehitasime liivakooke,olid ka teised emad oma lastega liivakastis.
Mingi aeg sõitis politseibuss lasteparki ja mul tütar nägi seda,näitas näpuga ja ütles kõva häälega -näe vöötoravad tulid- (kuna meie majas seda sõna ei kasutatud,siis mees arvas,et tütar noppis mehe sõbralt selle sõna,kuna sõber oli lapse kuuldes politsei kohta vöötorav öelnud).

Mees tegi köögis midagi kanamunadega ja mina istusin tütrega köögilaua taga.Tüdruk hakkas siis kanamuna karpi uurima ja vaatas kanamunasid seal sees,kohe tükk aega.Ühel hetkel teatab rõõmsa häälega- emme eksju need on eesti kanamunad.3.aastane

Kolmene tütar istub haigla koridoris ja ootab kannatamatult millal emme beebiga saabub.
Lõpuks kui beebi riides ja koridori astusin siis vaatas suur õde tükk aega beebit.
Issi võttis siis turvatooli kätte ja tütar küsib,et kas beebi tuleb koju.Issi vastas,et emme ja beebi saavad haiglast koju.
Tütar teatab siis sellepeale -aitab küll,vaatasin beebi üle,nüüd võiks haiglasse jätta-
lepatriinu
lepatriinu

Postituste arv : 76
Asukoht : tallinn-viljandi
Registration date : 26/05/2013

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  minake Reede 21 Juun 2013, 09:24

Vanaisa remondib autot, esmalt veab Laura talle kõige suuremad mutrivõtmed ja siis küsib "Noh ei saa hakkama jah???"
minake
minake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2383
Age : 43
Asukoht : Suure-Jaani
Registration date : 04/12/2009

Tagasi üles Go down

Väikeste rääkijate naljakad ütlemised. Empty Re: Väikeste rääkijate naljakad ütlemised.

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele