O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

+11
Pärlike
armsake
minake
imeline
maszke
Mirhel
kats
ˇmiio23
pariisitar
Soulshaker
naxy
15 posters

Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  naxy Teis 23 Veeb 2010, 13:37

Milliseid puu-ja juurvilju oma lastele annate ja millised maitsevad kõige rohkem?
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Re: Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  naxy Teis 23 Veeb 2010, 13:39

Mina annan oma lapsele iga päev puu-või juurvilju.

Värskelt meelivad järgmised juurviljad:

* kurk
* porgand
* kartul

neid on nõus igal ajal sööma.

Puuviljadest eelistab:

* õun
* mandariin
* viinamari
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Re: Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  Soulshaker Teis 23 Veeb 2010, 15:19

Freyale juurikad väga meeldivad, nagu mulle endalegi.

Puuviljad talle väga ei maitse. Õunad ja pirnid on täitsa OUT. Banaani vastu on meil allergia, see muidu maitses väga.
Mandariinid, apelsinid, viinamarjad ja pomelo maitseb. Pigem siis sellised tsitruselised lähevad hästi kaubaks.

Aga mis Freyale väga maitseb on jõhvikad ja mustikad ja muud marjad. Mul on neid talveks sügavkülma varutud ja laps on neist täiesti sillas.
Ja marineeritud kurgid Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? 824600
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Re: Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  naxy Teis 23 Veeb 2010, 16:14

Kenelyle maitsevad ka marineeritud kurgid ... aga pidevalt neid ei anna (vahel harva ... siis vaadatakse käed ka üle, et kas midagi äkki emmele kätte ka jäi). Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? 824600
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Re: Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  pariisitar Teis 23 Veeb 2010, 17:38

Me ise soome v2ga palju erinevaid puu ja juurvilju ja 8nneks armastab Olivia ka neid. P8him8tteliselt pole ma leidnud juurikat v8i puuvilja, mida ta ei soo. Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? 866508 Sama lugu oli ka Olivia v2ikese sugulasega, aga alates 3 eluaastast ei v8ta ta enam peale 8una mitte yhtegi v2rsket asja suhu Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? 232488 Loodame, et meiega nii ei l2he...
pariisitar
pariisitar
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Tiitli23
Postituste arv : 2146
Age : 40
Asukoht : Pariis
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Re: Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  Soulshaker Teis 23 Veeb 2010, 17:56

pariisitar kirjutas:Me ise soome v2ga palju erinevaid puu ja juurvilju ja 8nneks armastab Olivia ka neid. P8him8tteliselt pole ma leidnud juurikat v8i puuvilja, mida ta ei soo. Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? 866508 Sama lugu oli ka Olivia v2ikese sugulasega, aga alates 3 eluaastast ei v8ta ta enam peale 8una mitte yhtegi v2rsket asja suhu Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? 232488 Loodame, et meiega nii ei l2he...

Huvitav, miks see nii läks?
Kas selleks vanuseks on nad saanud juba nii palju erinevaid asju proovida, et tekib mingi kindel maitse eelistus? Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? 756483
Ma mäletan endast, et oli mingi periood kus ma oleks ainult kartulisalatist elanud Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? 824600 Või Kondents piimast Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? 296785

Ma olen suht karm lapsevanem selles osas ja eraldi sööki ei viitsi ega kavatse küll vaaritama hakata Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? 28787
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Re: Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  ˇmiio23 Teis 23 Veeb 2010, 18:08

Mirko sööb ka peaaegu kõike, üldse armastab ta väga süüa Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? 662237
ˇmiio23
ˇmiio23
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Tiitli23
Postituste arv : 1075
Age : 46
Asukoht : mulklandia
Registration date : 12/12/2009

http://jeazelle.weebly.com/

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Re: Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  kats Teis 23 Veeb 2010, 18:23

Markusele juurviljad ja puuviljad maitsevad väga. Lemmikud on banaan, õun, maasikas, porgand, kaalikas,apelsin ja viinamari. Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? 394294
kats
kats
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Tiitli23
Postituste arv : 2780
Age : 42
Asukoht : Keila
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Re: Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  Mirhel Teis 23 Veeb 2010, 18:55

puuviljad anna ainult kätte... kõike sööb aga mitte palju, et nii maitseks ja siis piisab...banaaniga on nii, et võib ühe päevas süüa 2 päeva järjest ja siis 2 nädalat ta banaani ei taha.

juurvilju võin aga ise süüa.... Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? 824600 üritame neid aga talle toppida...
Mirhel
Mirhel
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1039
Age : 36
Asukoht : Belgia
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Re: Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  maszke Teis 23 Veeb 2010, 23:13

Ei armasta kahjuks. Kusjuures kuni 2 aastaseni sõi kõike ja igal kujul aga siis oli mingi klõps ja enam ei söönud. Natuke kindlasti aitas kaasa see, et läksime mõlemad täisajaga tööle/lasteaeda ja ma ei õhtuti enam nii palju ei vaaritanud ning jäi see nati tahaplaanile.
Hetkel oleme asja saanud nii kaugele, et proovib ta kõike. Ja ainuke mida ta ei proovi ka on porgand. Nüüd olen seda hakanud riivima toidu sisse ning siis läheb kaubaks küll.
Eraldi toitu pole talle kunagi teinud ning alati on taldrikul sama toit , mis meilgi aga sundinud ka pole. Jälgin, et maitseks ning loodan, et ühel päeval käib klõps tagasi.
maszke
maszke
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 384
Asukoht : Tallinn
Registration date : 23/11/2009

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Re: Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  imeline Kolm 24 Veeb 2010, 08:55

Mul lapsed söövad ka enamus asju.
imeline
imeline
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Tiitli23
Postituste arv : 1318
Age : 43
Asukoht : Viimsi
Registration date : 17/02/2009

http://mugulalugu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Re: Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  minake Kolm 24 Veeb 2010, 08:56

Puu- ja juurvilju armastab küll süüa, andke aga kätte. Midagi ilgelt eksootilist ei söö, aga tavapärane õun, porgand, apelsiin lähevad hästi peale, muidugi ei saa vastu koduaias kasvatatule.
minake
minake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2383
Age : 43
Asukoht : Suure-Jaani
Registration date : 04/12/2009

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Re: Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  armsake Kolm 24 Veeb 2010, 10:17

Lisandra armastab ka puu- ja juurvilju. Porgand meeldib küll ainult toorena, keedetult väga ei maitse. Lemmikuteks puuviljadeks on tsitruselised. Marjadest armastab väga pohli ja jõhvikaid, anna ainult ette. Ainus mis talle eriti ei maitse niisama on banaan, küll aga sööb seda kui ma teen puuviljasalatit.
armsake
armsake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Tiitli23
Postituste arv : 3632
Age : 37
Asukoht : Viljandi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Re: Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  pariisitar Kolm 24 Veeb 2010, 12:17

Soulshaker kirjutas:[
Huvitav, miks see nii läks?
Kas selleks vanuseks on nad saanud juba nii palju erinevaid asju proovida, et tekib mingi kindel maitse eelistus? Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? 756483

Novot ei tea t2pselt. Oli n2dal aega vanaema juures ja tagasi tulles ei tunnistanud enam midagi v2rsket. Ju siis k2is mingi kl8ps. Nyyd siis elabki makaronidest ja lihast ja kommidest, ise peaaegu olematu. Muidugi tydrukule on seda head iseloomu ka kuhjaga jagatud ja ma tegelikult arvan, et ta lihtsalt ise otsustas, et nyyd seda "r2mpsu" enam ei soo Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? 329369 8de on tal nyydseks 5ne ja soob ilusti k8ike.
pariisitar
pariisitar
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Tiitli23
Postituste arv : 2146
Age : 40
Asukoht : Pariis
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Re: Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  Pärlike Kolm 24 Veeb 2010, 17:04

Laine-Liise sööb kenasti kõiki puuvilju ja marju, mida seni talle andnud oleme. Meil on puuviljad põhiline näksimine kodus. Juurviljadega on Liise natuke valivam - nt. kaalikas ja porgand kõlbavad ainult keedetult.
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Re: Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  Liblikanaine Nelj 25 Veeb 2010, 21:41

minu lapse asendamtu lemmik on banaan ,aga meeldib ka kiivi ja apelsin.kuigi mulle tundub ,et apelsin tekitas väike allergia
Liblikanaine
Liblikanaine

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Tiitli23
Postituste arv : 28
Age : 37
Asukoht : Tallinn
Registration date : 07/02/2010

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Re: Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  bostonyx Nelj 25 Veeb 2010, 21:55

Meeldivad kõik puuviljad.Üldiselt ka enamus juurviljad lähevad kaubaks.
bostonyx
bostonyx
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 309
Asukoht : kodus
Registration date : 06/06/2009

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Re: Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  Külaline Püh 28 Veeb 2010, 08:51

Erik sööb kõike puu- ja juurvilju. Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? 866508
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Re: Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  muffyns28 Püh 28 Veeb 2010, 22:13

Lemmikud on :õun,banaan,viinamari.Köögiviljadest:kapsas,porgand,peet!
muffyns28
muffyns28
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

OMAklubi sõltlane
Postituste arv : 1364
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/06/2009

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Re: Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  magnificat Esm 12 Juul 2010, 21:56

minul söövad tütred enamasti ikka puuvilju kuid samas ei keeldu nad söömast ka juurvilju näit. porgandit ja kapsast,mis peavad olema muidugi toored. Aedviljadest on väga suured lemmikud maasikad (mida saab hetkel maalt).
magnificat
magnificat

Postituste arv : 175
Age : 40
Asukoht : Kuressaare
Registration date : 12/06/2010

Tagasi üles Go down

Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju? Empty Re: Kas teie lapsed armastavad süüa puu-ja juurvilju?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele