O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meenutame oma lapsepõlve: millised olid teie lemmiklelud?

3 posters

Go down

Meenutame oma lapsepõlve: millised olid teie lemmiklelud? Empty Meenutame oma lapsepõlve: millised olid teie lemmiklelud?

Postitamine  Pärlike Laup 06 Veeb 2010, 14:20

Rääkige oma lemmikutest mänguasjadest ning tooge välja ka mõni põnev asjakohane seik, kui see olemas on!


Ma mäletan, et mina tohutult hoidsin igasugu pehmeid mänguasju ja vahel oli mul kaisus ligi kaskümmend mänguasja korraga (ma ei tahtnud, et keegi peaks kuskil üksinda kõva riiuli peal magama Meenutame oma lapsepõlve: millised olid teie lemmiklelud? 633777 ). Kui kaisuloomade ja -nukkude pärast ise voodist välja kukkuma hakkasin, panin nad mingi periood õhtuti, kui teised juba magasid, riiulisse pikali, et nad magada saaksid Meenutame oma lapsepõlve: millised olid teie lemmiklelud? 824600 ja hommikul tõstsin jälle püsti. Mõned neist kaisuloomadest olen praegusessegi kodusse kaasa võtnud ja need Laineka mänguasjade hulgas nüüd. Eriti hoian hiigelsuurt mõmmit, kes kingiti mulle siis, kui veel päris pisike olin. Ja mäletan, et meile meeldis ka meie oma isa lapsepõlvest üks karumõmm, mis ka vanemate kodus senini alles on ja millega nüüd Liise ja Lisandra mängida saavad, ehkki ta näeb tõsiselt muuseumi eksemplarina juba välja.

Muidugi suureks unistuseks olid ka Barbied ja eks erinevaid Barbie-taolisi nukke ning ka pärisBarbiesid meil isegi ajapikku kogunes. Ken'e oli aga vähe ja põhiline meesnukk oli mu kõige nooremal õel ja see mees siis käis või abiellus vastavalt sellele, kellega noorem õde paremini läbi sai, kas minu või mu keskmise õe Barbiega Meenutame oma lapsepõlve: millised olid teie lemmiklelud? 824600

Päris kõige lemmikuks oli mul aastate vältel paberist nukkudega mängimine. Joonistasime neid enamasti ise ja kõige parem osa oli selle juures loomulikult neile aina uute riiete disainimine, ideid saime naisteajakirjadest.


Viimati muutis seda Pärlike (Kolm 29 Aug 2012, 21:28). Kokku muudetud 1 kord
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Meenutame oma lapsepõlve: millised olid teie lemmiklelud? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Meenutame oma lapsepõlve: millised olid teie lemmiklelud? Empty Re: Meenutame oma lapsepõlve: millised olid teie lemmiklelud?

Postitamine  Soulshaker Laup 06 Veeb 2010, 22:47

Mina mängisin autode ja mootorrataste ja poistega.
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Meenutame oma lapsepõlve: millised olid teie lemmiklelud? Empty Re: Meenutame oma lapsepõlve: millised olid teie lemmiklelud?

Postitamine  neltzik Esm 08 Veeb 2010, 19:44

Põhiline oli mängud/mänguasjad koos poistega. Autod, jalgrattad...vahel harva nukud
neltzik
neltzik
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 496
Age : 38
Asukoht : Tallinn
Registration date : 20/05/2009

Tagasi üles Go down

Meenutame oma lapsepõlve: millised olid teie lemmiklelud? Empty Re: Meenutame oma lapsepõlve: millised olid teie lemmiklelud?

Postitamine  Külaline Esm 08 Veeb 2010, 20:00

Mina mängisin ka põhiliselt autodega.
Praegu mõeldes ei suuda ma meenutada ühtegi nukku, mis mul oli. Autod on küll väga selgesti meeles Meenutame oma lapsepõlve: millised olid teie lemmiklelud? 633777
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Meenutame oma lapsepõlve: millised olid teie lemmiklelud? Empty Re: Meenutame oma lapsepõlve: millised olid teie lemmiklelud?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele