O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Millised Tartu juuksurisalongid on teie arvates parimad?

2 posters

Go down

Millised Tartu juuksurisalongid on teie arvates parimad? Empty Millised Tartu juuksurisalongid on teie arvates parimad?

Postitamine  naxy Nelj 03 Dets 2009, 11:52

Milliseid Tartus asuvaid juuksurisalonge soovitaksite ja miks? Mille poolest teie soovitatud on parim?
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Millised Tartu juuksurisalongid on teie arvates parimad? Empty Re: Millised Tartu juuksurisalongid on teie arvates parimad?

Postitamine  Pärlike Nelj 03 Dets 2009, 12:01

Mina olen Tartus ainult Juuksestuudios käinud. Lasin seal pikendused panna ja ka pulmasoengu teha. Jäin teenindusega ja kõige sinnajuurde kuuluvaga rahule, nii et julgen soovitada. Samas, hinna poolest leiab Tartus ka odavamaid kohti.
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Millised Tartu juuksurisalongid on teie arvates parimad? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Millised Tartu juuksurisalongid on teie arvates parimad? Empty Re: Millised Tartu juuksurisalongid on teie arvates parimad?

Postitamine  naxy Nelj 03 Dets 2009, 12:11

Minul juuksuri juures käies selline põhimõte: asi ei pea olema odav aga peab olema täpselt selline nagu klient soovib. Samas odavamate juuksurite juures olen tähele pannud, et ühe kliendi aja sisse võetakse mitu klienti ja siis see klient kellele aeg algselt oli pandud jäetakse lõpuks ikka unarusse - töö pole korralik vaid nii öelda poolik. Selliseid salonge püüan mitte külastada kuigi tartus neid leidub.
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Millised Tartu juuksurisalongid on teie arvates parimad? Empty Re: Millised Tartu juuksurisalongid on teie arvates parimad?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele