O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene?

+8
jupijuula
siq29
bostonyx
muffyns28
Soulshaker
Cat
mercaa
Pärlike
12 posters

Go down

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Empty Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene?

Postitamine  Pärlike Nelj 17 Dets 2009, 19:13

Endal see veel ees, aga millised on teie kogemused? Kuulnud olen, et teine peaks enamasti kergem ja lühem olema... Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? 756483
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Empty Re: Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene?

Postitamine  mercaa Nelj 17 Dets 2009, 19:15

Poole kiirem. Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? 514754

Aga no mu sünnitused üldse 4h ja 2h. Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? 848853
mercaa
mercaa
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Detsember 2008 abimode
Postituste arv : 699
Age : 40
Asukoht : Stockholm
Registration date : 30/04/2009

Tagasi üles Go down

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Empty Re: Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene?

Postitamine  Cat Nelj 17 Dets 2009, 19:17

Esimene sùnnitus 11 tundi, teine 8 tundi. Öeldakse jah, et tavaliselt teine sùnnitus kiirem kui esimene aga leidub ka erandeid. Mina, nii nagu sina, otsisin enne teise lapse sùndi infot selle kohta ja lugesin nàiteks ùhe nelja lapse ema juttu, kes ùtles, et neljas sùnnitus oli kôige pikem ja kôige raskem.
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Empty Re: Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene?

Postitamine  Pärlike Nelj 17 Dets 2009, 19:17

mercaa - mul ka esimene oli 4h ja nüüd mõtlen, et ei kujuta ette, mis uus toob...
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Empty Re: Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene?

Postitamine  Pärlike Nelj 17 Dets 2009, 19:20

Cat - mul emal sündis teine laps (armsake) kodus, samas , sõbranna rääkis, et tema sõbranna läks samasuguse südamerahuga, et teine kergem, aga oli palju pikem ja raskem. Järeldusi ilmselt jah teha ei anna, aga teiste kogemusi on ikka hea lugeda ja kui end ette meelestada, et pole hullu, on ka ehk kergem...
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Empty Re: Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene?

Postitamine  Soulshaker Nelj 17 Dets 2009, 19:23

Minu tuttavate kogemusel tuginedes on jah iga järgnev sünnitus lühem ja kiirem.
Endal veel sellist kogemust pole kuna F tuli ju keisriga Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? 173634
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Empty Re: Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene?

Postitamine  muffyns28 Nelj 17 Dets 2009, 19:48

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? 400796


Viimati muutis seda muffyns28 (Esm 11 Juun 2012, 00:14). Kokku muudetud 1 kord
muffyns28
muffyns28
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

OMAklubi sõltlane
Postituste arv : 1364
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/06/2009

Tagasi üles Go down

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Empty Re: Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene?

Postitamine  bostonyx Reede 18 Dets 2009, 14:01

Minul esimene sünnitus 4h 30min ja teine 3h 35min. Vanaema mul rääkis,et tal sünnitused olid nii kerged, et umbes kükitas ja valmis Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? 249607 . Emal teine sünnitus üldse 30min.
bostonyx
bostonyx
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 309
Asukoht : kodus
Registration date : 06/06/2009

Tagasi üles Go down

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Empty Re: Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene?

Postitamine  Soulshaker Reede 18 Dets 2009, 14:18

Pärlike kirjutas:mercaa - mul ka esimene oli 4h ja nüüd mõtlen, et ei kujuta ette, mis uus toob...

Mul tuli esimene 1,5 tunniga. Sellest 5 minutit oli valus ehk pressid.
1,5h nagu selg tuikas veidi, äkitselt käis pläts ja maa oli vett täis ja siis kohe kiirelt pressid otsa.
Oleks kodus olnud ja "õigeid" valusid või vete tulekut ootama jäänud nagu esmarasedatele soovitatakse siis oleksingi seal sünnitanud Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? 824600
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Empty Re: Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene?

Postitamine  siq29 Püh 03 Jan 2010, 00:42

Esimene sünnitus kestis 8,5 tundi. Esimese sünnituse kohta polnudki eriti valus.
Teine sünnitus kestis 3 tundi. Oli neist kolmest sünnitusest ka kõige valusam.
Kolmas sünnitus kestis 1,5 tundi. Ja ainult head mälestused, ei jõudnudki korralikult valutama hakata, kui juba oli tirts käes.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Empty Re: Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene?

Postitamine  Külaline Püh 03 Jan 2010, 08:52

esimene kestis 13 tundi ja 24 mintsa ja no mitte mingeid õigeid valusid polnud, lihtsalt kopp oli ees lõpus juba Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? 824600
teine sünnitus kestis minu arvutuste põhjal 2tundi ja 45 mintsa ( kolmveerand 10 kui kutt j2rsku vaagnasse vajus ja lootekoti katki tegi hakkas pihta koheselt 4mintsa vahedega r2iged valud kuni 12:26 juba kaisus oli) aga arstide kirjutuse j2rgi 3tundi ja 26 mintsa Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? 756483 ja minu jaoks oli see sünnitus ikka v2ga hull ja valude rohke ning haigla vastuvõtus sain ka v2ga vastiku vastuvõtu Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? 809569 Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? 809569
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Empty Re: Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene?

Postitamine  jupijuula Kolm 28 Sept 2011, 16:48


1. 10h5min
2. peaaegu 5h
jupijuula
jupijuula

Postituste arv : 182
Age : 40
Asukoht : viljandi
Registration date : 08/09/2009

Tagasi üles Go down

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Empty Re: Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene?

Postitamine  Mustlasplika Püh 10 Juun 2012, 21:25

Ma ei ütleks, et oluliselt lühem. Neiuga kirjas 11 tundi ja pojaga 8.33, need haiglasse saabumisest, aga mõlemale võib umbes tunni otsa lisada. Poja sünnitamisel sain pea lõpuni aru, mis ümber toimus. Muud erinevust nagu polnud.
avatar
Mustlasplika
abimoderaator

Postituste arv : 1654
Age : 37
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 12/08/2010

Tagasi üles Go down

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Empty Re: Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene?

Postitamine  Puhh Esm 11 Juun 2012, 00:01

1. 9h 40min
2. veidi alla 4h

Esimesega olin valmistunud, et esmasünnitajatel lähe pikalt ja küll ma jõuan vanni ka küsida. Aga läks suht kiirelt ikkagi. Teisega olin valmis nii selleks, et lähe kiiremini kui sellega, et või minna raskemini (kunagi ei tea, mis komplikatsioonid tekkida võivad). Näis mis kolmas kord toob. Väga kiiret ka ei taha - tahaks jõuda ikka lapsed ära viia ja ise tahaks ka võimalikult terveks jälle altpoolt jääda. Seega pigem kannataks ajaliselt mõne tunni kauem kui pärast paraneks nädalaid.
Puhh
Puhh

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Tiitli23
Postituste arv : 104
Asukoht : Eesti
Registration date : 09/09/2009

http://siisublogi.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Empty Re: Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene?

Postitamine  elefant Esm 11 Juun 2012, 00:23

1) ca 5-6h esimestest valutuigetest (haiglas 4h) Mõned õmblused ka kingiks.
2) 2h- ülinapilt jõudsime 9.15 haigla ukse taha (siis hakkasid pressid), kiiruga juhatasid tädid palatisse, 25 min. pärast oli kõik ühel pool ja kirjutati ikka haiglasse sisse ka (arvasin, et veidi kauem ikka läheb ja kodus ootamise aega rohkem). Õmblustest pääsesin, 1 pisike marrastus oli.
3) 1h- sündis kodus, issi võttis vastu. Kiirabi saabudes 10-15min hiljem ütlesime lapse sünniaja. Pääsesin täitsa terve nahaga.


Viimati muutis seda elefant (Laup 28 Juul 2012, 20:14). Kokku muudetud 3 korda
elefant
elefant
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 406
Asukoht : enda varjust samm eespool
Registration date : 10/03/2009

http://www.ehted.webnode.com

Tagasi üles Go down

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Empty Re: Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene?

Postitamine  jupijuula Kolm 04 Juul 2012, 15:17

jupijuula kirjutas:
1. 10h5min
2. peaaegu 5h
3. umbes 3h aga noh ettevalmistus käis juba nädalaid libakate näol
jupijuula
jupijuula

Postituste arv : 182
Age : 40
Asukoht : viljandi
Registration date : 08/09/2009

Tagasi üles Go down

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Empty Re: Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene?

Postitamine  Triibuliine Reede 18 Jan 2013, 22:35

Minul oli teine sünnitus aeglasem ja raskem. Esimene oli lausa lust ja lillepidu.
Triibuliine
Triibuliine
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2870
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/07/2012

Tagasi üles Go down

Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene? Empty Re: Kas teine sünnitus oli kiirem, kui esimene?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele