O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katkenud rasedus

+18
sussidegahobune
minake
karu11
Monique
snyggast
Maris45
neltzik
babyapple
pariisitar
imeline
kats
tirtzzz
krissu787
siq29
anka
saby
Ivika25
naxy
22 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Katkenud rasedus - Page 2 Empty Re: Katkenud rasedus

Postitamine  erlex Püh 06 Märts 2011, 16:57

sussidegahobune kirjutas:oeh..sain ka nüüd siis tunda mis asi see on....eile hommikul ärkasin suure verejooksuga alla jõudes lahmas jubedates kogustes ollust välja terve trepi alla välja ujutasin yle(kahjuks mu poja nägi seda kõike ja võite arvata milline shokk see talle oli) sain koik koristatud mees ärkas ka ja kohe linna erakorralisse.pani haiglasse .saadi kontrolli alla kuid ma olen nii psüühiliselt kui füüsiliselt läbi nigu eesti kroon ja jube depressioon on peal....rasedust oli 10n ja miskit nagu ei tundnudki et valesti oleks olnud.gaasivalude sarnane valu oli alakõhus ja sellele ei pööranud tähelepanu.kurb on see, et meil oli juba kõik ära planeeritud selle lapsega seoses ja nyyd varises kõik kokku....sellist asja läbielada ei sooviks ka suurimale vaenlasele sest see on kohutav.
tunnen kõigile kaasa kes selle läbi teinud ja imetlen teid et te olete julgenud veel rasestuda mina hetkel olen arvamusel et ma ei julge enam kunagi rasestuda...


Katkenud rasedus - Page 2 71266 Katkenud rasedus - Page 2 790180 Ole tugev!
erlex
erlex
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Katkenud rasedus - Page 2 Tiitli23
Postituste arv : 5078
Asukoht : Mulgimaa
Registration date : 15/12/2009

Tagasi üles Go down

Katkenud rasedus - Page 2 Empty Re: Katkenud rasedus

Postitamine  Monique Püh 06 Märts 2011, 17:33

Pole lihtsalt sõnu... Katkenud rasedus - Page 2 71266 Katkenud rasedus - Page 2 71266
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

Katkenud rasedus - Page 2 Empty Re: Katkenud rasedus

Postitamine  Lote35 Esm 07 Märts 2011, 08:17

Kurb....väga kurb Katkenud rasedus - Page 2 71266
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Katkenud rasedus - Page 2 Empty Re: Katkenud rasedus

Postitamine  LeeloKaulen Esm 15 Okt 2012, 14:01

Mina kuulun ka kahjuks teiega samasse gruppi...
Lugu siis selline: Olen oma mehega koos juba 3 aastat, eelmine aasta augustis otsustas mees, et nüüd proovime last saada, seega ma jätsin pillid ära ja juba esimese ovulatsiooniga jäin rasedaks. Ei suutnud oma õnne uskuda, olin pilvedes. Kahjuks esimene halb uudis tuli juba nädal hiljem UH-s käies...diagnoos: emakaväline. Kujutate ette mu shokki, ma olin nagu puuga pähe saanud, mõtlesin aina, et kuidas see võimalik on, mul pole olnud IIAL munasarjapõletikku ega põiepõletikku...midagi, mis sellist asja põhjustaks... Pidin siis 2 nädalat veel ootama uut UH, et kindlaks teha, kas ikka on emakaväline, aga kahjuks nii kaugele ei jõudnudki..
1,5 nädalat hiljem hakkas mul verejooks, läksin traumapunkti, kus tuli välja, et mul küll polnud emakaväline, aga mu kõhubeebi ei arenenud...keegi ei teadnud miks, ajaliselt oli mul 8 nädalat, lootemuna suuruse järgi 4 nädalat, tehti tablettidega puhastus, mis õnnestus(jumal tänatud)
Teist korda rasestusin selle aasta mai lõpus... arsti juurde ei jõudnudki, jaanipäval katkes jälle ära...
Juulis läksin arsti juurde ja lasin teha kõik testid: PAP-testid, UH, vereproovid, kromosoomitestid...ja tuli välja, et mul on trombofiilia...ühesõnaga mul on nii paks veri, et lootemunasse see ei jõuagi, sest sellel on nii väikesed kapillaarid ja ta kuivab lihtsalt ära...
Aga nüüd olen ma taaskord rase, 4 nädalat. Läksin nädal peale ovulatsiooni kohe arstile, sest sain testile imeõrna triibu...arst kinnitas rasedust ja määras mulle Hjertemagnyli verevedeldajana ja Duphastoni toetuseks...
Mõlemad mehega loodame, et seekord õnnestub...ei usu, et mõistus selgeks jääks, kui midagi juhtuks..
Mul on täielik WC foobia...igakord lähen hirmuga sinna....kardan leida ebameeldiva üllatuse... Katkenud rasedus - Page 2 232488
LeeloKaulen
LeeloKaulen

Postituste arv : 2
Asukoht : Tallinn
Registration date : 15/10/2012

Tagasi üles Go down

Katkenud rasedus - Page 2 Empty Re: Katkenud rasedus

Postitamine  Marianne Esm 15 Okt 2012, 19:09

Kui nüüd arstid ravimitega toeks on siis on lootust, et seekord läheb kõik ikka hästi!!
Katkenud rasedus - Page 2 790180

Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Katkenud rasedus - Page 2 Empty Re: Katkenud rasedus

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele