O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite?

+33
kristi0310
Lote35
Tupsu003
TupsuNunnu
Mustlasplika
erlex
elefant
lemming
siq29
magnificat
minake
kiisumari
LiisuK
-apple-
Tipu
muffyns28
Ivika25
effike
Mirhel
Marianne
Paradiisilind
mannu03
saby
HoneyMoon
Soulshaker
armsake
kaktus18
Monique
Heily
naxy
Cat
Pärlike
pariisitar
37 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Empty Re: Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite?

Postitamine  magnificat Teis 15 Juun 2010, 00:21

Mina olen nelja liikmelisest perest ehk siis ema,isa,mina ja vend. Mees on mul viie liiklemisest perest ehk siis ema(ämm),tema, vend ja 2 õde.
Meie peres on praegu 4 liiget. kuid sügisel on 2 pisikest juures Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 866508
magnificat
magnificat

Postituste arv : 175
Age : 40
Asukoht : Kuressaare
Registration date : 12/06/2010

Tagasi üles Go down

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Empty Re: Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite?

Postitamine  HoneyMoon Teis 15 Juun 2010, 09:55

2 venda+ ise
endil plaanis (plaan täidetud) 1 tütar 1 poeg.
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Empty Re: Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite?

Postitamine  siq29 Teis 15 Juun 2010, 11:02

Olen pärit 3-lapselisest perest ja mul on kaks venda, vanem ja noorem, nii et olen vanuselt keskmine.
Mees on pärit 2-lapselisest perest ja tal on vanem õde.

Ise olen alati unistanud vähemalt kolmest lapsest ja see unistus on nüüd täitunud. Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 824600 Mul on kaks tütrat ja üks poeg.

Et asja veel segasemaks ajada, siis minu ex-mees, kes on mu kahe vanema lapse isa, oli oma vanematel ainus laps. Ja minu elukaaslasel, kellega meil pisipiiga on ühine laps, on eelmisest abielust ka kaks last, poeg ja tütar.

Elukaaslasega kahepeale on meil kokku viis last ja mõlemale on pisipiiga see igatsetud ja unistatud kolmas laps... See on tõeline dream come true värk. Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 824600

Ja ometi oleme oma mehega tüüpiline tänapäeva eesti perekond - mõlemad lahutatud, osad lapsed eelmisest abielust saadud...
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Empty Re: Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite?

Postitamine  Pärlike Teis 15 Juun 2010, 11:36

Olen viie lapsega perest vanim, mees kuuelapselisest perest teine. Ise soovime kõige tõenäolisemalt nelja last: kaks väikese vanusevahega, mõned aastad vahet ja siis jälle kaks väikese vanusevahega.
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Empty Re: Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite?

Postitamine  lemming Teis 15 Juun 2010, 12:51

endal 1 õde 1 vend. praegu 1 laps ja vb aitabki. ei ole mina see suure pere inimene. võib-olla 1 veel kunagi... nii mõne aasta pärast. aga tuleb majanduse pealt vaadata - nii riigi kui enda pere omalt
lemming
lemming
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 930
Age : 46
Asukoht : Tallinn/Nõmme
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Empty Re: Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite?

Postitamine  elefant Teis 15 Juun 2010, 13:43

mina 5 lapselisest vanim (nooremad vennad), mees 6 lapselisest kolmas (poisse-tüdrukuid pooleks). Oma lapsed... 2 poissi on, 1 pesamuna võiks ikka veel olla. Tuleb ka... omal ajal Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 824600
elefant
elefant
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 406
Asukoht : enda varjust samm eespool
Registration date : 10/03/2009

http://www.ehted.webnode.com

Tagasi üles Go down

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Empty Re: Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite?

Postitamine  erlex Esm 06 Sept 2010, 17:54

Mina 5 lapselisest perest ja keskmine olen.Endale soovin 2 last tüdruk juba olemas nii et loodan et järgmine on poiss. Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 824600
erlex
erlex
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Tiitli23
Postituste arv : 5078
Asukoht : Mulgimaa
Registration date : 15/12/2009

Tagasi üles Go down

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Empty Re: Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite?

Postitamine  Mustlasplika Esm 06 Sept 2010, 18:01

Mul on 4 õde ja vend ning kasuvend, ise olen kõige vanem. Tegelt on 1 poolõde ja poolvend. Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 147380
avatar
Mustlasplika
abimoderaator

Postituste arv : 1654
Age : 37
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 12/08/2010

Tagasi üles Go down

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Empty Re: Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite?

Postitamine  TupsuNunnu Püh 12 Sept 2010, 11:17

Mina elasin peres kus oli siis kaks last mina ja mu õde.
Mehe peres oli ka kaks last tema ja ta õde.
Ise tahame ka hetkel kahte last, olemas praegusel hetkel 1 laps.
avatar
TupsuNunnu

Postituste arv : 44
Asukoht : Tallinn
Registration date : 10/09/2010

Tagasi üles Go down

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Empty Re: Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite?

Postitamine  Tupsu003 Esm 09 Apr 2012, 22:33

Minul on noorem õde ja noorem vend (ja vanem poolõde). Omal on pisike tütreke, kindlasti tahame veel 1 last juurde Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 147380
Tupsu003
Tupsu003
abimoderaator

Postituste arv : 2114
Age : 30
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 10/01/2012

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001811496966

Tagasi üles Go down

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Empty Re: Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite?

Postitamine  Mustlasplika Esm 09 Apr 2012, 22:58

Mustlasplika kirjutas:Mul on 4 õde ja vend ning kasuvend, ise olen kõige vanem. Tegelt on 1 poolõde ja poolvend. Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 147380
Mehega pole kunagi jutuks olnud, et mitut last. Tal peres kokku 7 last, 5 õde ja 1 vend, tema eelviimane. Hetkel on 1 tüdruk olemas ja teine sünnib paari kuu pärast ning siis teeks nii 5. aastat pausi ja vaataks edasi, kuidas elu läheb. Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 866508
avatar
Mustlasplika
abimoderaator

Postituste arv : 1654
Age : 37
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 12/08/2010

Tagasi üles Go down

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Empty Re: Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite?

Postitamine  Lote35 Kolm 11 Apr 2012, 12:04

Olen kolmelapseliset perest vanim, endal 6 last ja nii jääbki.
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Empty Re: Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite?

Postitamine  kristi0310 Kolm 11 Apr 2012, 12:20

Olen pärit 3-lapselisest perest, mees samuti. Hetkel on meil 1 laps, plaanis on kindlasti ka 2. laps. Rohkem plaanida ei julge Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 633777
kristi0310
kristi0310
abimoderaator

Postituste arv : 463
Age : 35
Asukoht : VILJANDI
Registration date : 15/10/2010

Tagasi üles Go down

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Empty Re: Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite?

Postitamine  Puhh Kolm 11 Apr 2012, 16:44

Mul on 7a vanem(pool)vend ja 8 a noorem õde. Kuna kasvasime koos, siis olen venda ikka vennaks alati pidanud. Mehel on 5a vanem vend. Hetkel meil siis 2 plikat ja suvel tulemas poisiklutt. Kõigil alla 2 aasta vanuse vahe. Kunagi mõtlesime, et teeme 3-nda (ja 4-nda) siis kui esimene läheb kooli, aga siis tegi mees mulle ettepaneku 3-s kohe teha, mida olin isegi mõttes mõlgutanud. Uue plaani kohaselt siiski jääb 3-s viimaseks ja neljandat ei teegi.
Puhh
Puhh

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Tiitli23
Postituste arv : 104
Asukoht : Eesti
Registration date : 09/09/2009

http://siisublogi.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Empty Re: Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite?

Postitamine  Triibuliine Teis 09 Okt 2012, 15:19

Mina olen kolme lapselisest perest.
Arvan, et kaks on hea number, nii et endale tahaksin kahte last.
Triibuliine
Triibuliine
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2870
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/07/2012

Tagasi üles Go down

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Empty Re: Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite?

Postitamine  e4 Püh 16 Dets 2012, 00:37

Mina olen ise pärid 3 lapselisest perest.Hetkel on üks laps. Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 866508 Kuid kindlasti soovin teist last kunagi veel.
e4
e4

Postituste arv : 54
Age : 36
Asukoht : Tallinn/pelgulinn
Registration date : 05/12/2012

Tagasi üles Go down

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Empty Re: Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite?

Postitamine  Sunshine25 Esm 19 Aug 2013, 13:15

mina olen pärit 6 lapselisest perest,mees aga 3.Praegu ootame teist kuid kokku vöiks lapsi olla 3.Rohkem küll plaanis pole.
Sunshine25
Sunshine25

Postituste arv : 6
Age : 36
Asukoht : Tallinn
Registration date : 19/08/2013

Tagasi üles Go down

Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite? - Page 2 Empty Re: Kui suurest perest olete p2rit ja mitu last teil on/te soovite?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele