O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

See kohutav puberteet

+4
Mammi
Monique
tixit
Iirlane
8 posters

Go down

See kohutav puberteet Empty See kohutav puberteet

Postitamine  Iirlane Esm 09 Nov 2009, 13:45

Kes on meil siin maadlemas puberteedieas lastega?
Ma olen varskelt sellest ylesaanud (poja 20a) ja tunnen kaasa neile kel need mured veel ees.
Iirlane
Iirlane
Meeskonna liige
Meeskonna liige

(tegelt naiskonna)
Postituste arv : 4902
Asukoht : Lõuna Iirimaa
Registration date : 16/02/2009

http://lillysmuul.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

See kohutav puberteet Empty Re: See kohutav puberteet

Postitamine  tixit Esm 09 Nov 2009, 15:20

Minu tütar on juba 15 ja veel paar aastat tagasi väitsin ma kõigile, et rohkem lapsi ma ei taha. Õnneks läheb kõik halb ruttu meelest ja praegu ei taha eriti pikalt, poja kasvamise peale, ette mõelda.
Praeguseks on meil see See kohutav puberteet 441331 See kohutav puberteet 595792 See kohutav puberteet 273423 aeg läbi. Hetke seis on kohati selline See kohutav puberteet 141593 , siis selline See kohutav puberteet 441331 See kohutav puberteet 135380 ja vahel ka selline See kohutav puberteet 845852 .


Viimati muutis seda tixit (Reede 02 Apr 2010, 21:14). Kokku muudetud 1 kord
tixit
tixit
abiAdministraator
abiAdministraator

See kohutav puberteet Tiitli23
Postituste arv : 2243
Age : 47
Asukoht : Saue
Registration date : 16/02/2009

http://minumaailm-tixit.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

See kohutav puberteet Empty Re: See kohutav puberteet

Postitamine  Iirlane Teis 10 Nov 2009, 01:56

kas sulle ka aegajalt tehakse selgeks et oled eelmine p6lvkond ja sa ei tea midagi ja tema on palju targem? See kohutav puberteet 662237
Iirlane
Iirlane
Meeskonna liige
Meeskonna liige

(tegelt naiskonna)
Postituste arv : 4902
Asukoht : Lõuna Iirimaa
Registration date : 16/02/2009

http://lillysmuul.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

See kohutav puberteet Empty Re: See kohutav puberteet

Postitamine  tixit Teis 10 Nov 2009, 09:41

On ette tulnud jah See kohutav puberteet 535815 Ja seda, et teiste vanemad on hoopis paremad ja mõistlikumad. See tähendab siis seda, et lubatakse kauem väljas olla See kohutav puberteet 824600

Riideid ostmas ei käi ma temaga ammu enam. Ma lihtsalt ei suuda temaga vaielda asjade kasulikkuse ja vastupidavuse suhtes. Õnneks on ta omad vitsad kätte saanud ja suudab juba enam-vähem korralikke riideid omale osta.

Ma olen tähele pannud, et lõpuks teeb ta ikka asju nii nagu minu arvates ok on. Selleni jõudmine võib teine kord lausa pool aastat võtta aga lõpuks saab aru, et tema valitud tee on jama.
tixit
tixit
abiAdministraator
abiAdministraator

See kohutav puberteet Tiitli23
Postituste arv : 2243
Age : 47
Asukoht : Saue
Registration date : 16/02/2009

http://minumaailm-tixit.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

See kohutav puberteet Empty Re: See kohutav puberteet

Postitamine  Iirlane Teis 10 Nov 2009, 18:53

Siis kyll m6istlik tydruk.
mu poiss on kaljukindel, et mu arvamus on vale.
Naiteks otsustas ta s6bra eeskujul peale koolil6petamist 2 aastaks koju jaada. et laheb t88le ja kogub raha enne kolledzisse minekut. ma ei suutnud teda ymber veenda.
Ta olekski koju jaanud kui ma teda kaek6rval poleks kooli viinud.
20 aastane. See kohutav puberteet 998953
Iirlane
Iirlane
Meeskonna liige
Meeskonna liige

(tegelt naiskonna)
Postituste arv : 4902
Asukoht : Lõuna Iirimaa
Registration date : 16/02/2009

http://lillysmuul.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

See kohutav puberteet Empty Re: See kohutav puberteet

Postitamine  Monique Nelj 19 Nov 2009, 19:53

Minul on ka kodus teismeline. Nimelt kasvatan ka oma venda, kes saab kohe 13. Temaga on ikka päris raske. Mind nii õudsalt häirib see, et ta kodus põhimõtteliselt käib ainult magamas ja kui aega saab , siis sööb ka. Oleme talle kindlad reeglid paika pannud, mis kell koju peab tulema ja et hindeid ei tohi käest lasta. Õppimisega on kogu-aeg jama. Ta ei viitsi üldse õppima, ja siis peab kogu-aeg sundima. Kui midagi ei viitsi teha, siis saan mina mööda päid ja jalgu. Sõbranna ütles, et pidin temaga liiga palju targutama, aga ta suht raske iseloomuga help Vahepeal on tunne, nagu elaks 7 aastase poisiga koos. Kogu-aeg peab asju meelde tuletama või sundima. Võibolla sellepärast on ka raske, et pole oma laps. :hmmm:
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

See kohutav puberteet Empty Re: See kohutav puberteet

Postitamine  Mammi Reede 02 Apr 2010, 21:12

Tere, kaaskannatajad See kohutav puberteet 603747
Mul on 13 ja 10 aastased kodus, õnneks teisel veel pole seda See kohutav puberteet 441331 iga käes, temaga saab veel suhelda. Aga vanem plika on ikka paras frukt: tark, iseseisev, tark, vaimukas, tark, parim, tark ( seda oma arust) , kuigi meie meelest on ta ülbe, hooletu, suht laisk jne See kohutav puberteet 173454 Aga eks te teate ise ka ju seda teismeliste "rasket" elu, kus vanemad ja õpsid ja õed-vennad ja poisid on kõik mõttetud olevused See kohutav puberteet 824600
Mammi
Mammi

Postituste arv : 254
Age : 51
Asukoht : Tartu
Registration date : 19/03/2010

Tagasi üles Go down

See kohutav puberteet Empty Re: See kohutav puberteet

Postitamine  soe suur süda Laup 03 Apr 2010, 10:49

tere See kohutav puberteet 603747
mul kodus praegu 3 teismelist.kaksikud on nii erinevad üks käib ainult kodus pesemas ja raha küsimas.kui ütlen et tuleks ema ka aitata siis vastab, ei mina sõpru ei jäta ja kui praegu kodus istun millal veel saan pidutseda.
teine aga istub oma toas ja sa ei kanguta millegiga välja toast.kui tahan et venda vaataks siis lihtsalt maksan.
kolmas kes on kohe kohe 15 on nii tuim et kas sa räägid või ei ta ei tee sind kuulmagi.
koristada ei viitsi ja ainult arvutis istuks.kui ütlen vaata milline on tütarlapse tuba , teatab ma olen ju siga (aasta) ja millal enne siga puhtust armastab. nii et mõttetu vaielda. See kohutav puberteet 441331
ja seda ukse paugutamist, oh ma parem ei mõtlegi.
soe suur süda
soe suur süda

Postituste arv : 279
Age : 53
Asukoht : seal kus lõpevad mured ja hakkab õnn
Registration date : 02/03/2010

Tagasi üles Go down

See kohutav puberteet Empty Re: See kohutav puberteet

Postitamine  Monique Laup 03 Apr 2010, 11:38

soe suur süda oi, sul on kaksikud. Kui vanad nad on? Tüdrukud?
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

See kohutav puberteet Empty Re: See kohutav puberteet

Postitamine  carissime Laup 03 Apr 2010, 13:12

Hirmuga mõtlen selle aja peale.
carissime
carissime
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

See kohutav puberteet Tiitli23
Postituste arv : 1020
Age : 42
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

http://imedekamber.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

See kohutav puberteet Empty Re: See kohutav puberteet

Postitamine  soe suur süda Laup 03 Apr 2010, 15:03

See kohutav puberteet 603747 jah mul on kaksikud tüdrukud, aga juba 18. elavad ikka kodus sest õppivad alles gümnaasiumis.
soe suur süda
soe suur süda

Postituste arv : 279
Age : 53
Asukoht : seal kus lõpevad mured ja hakkab õnn
Registration date : 02/03/2010

Tagasi üles Go down

See kohutav puberteet Empty Re: See kohutav puberteet

Postitamine  kelilika Püh 26 Dets 2010, 19:42

esimene tütar juba 19. elab omaette. ei mäleta, et temaga oleks probleeme olnud. kui, siis juba suuremana. nii, paar aastat tagasi.
teine tütar 13 ja oh õudust. maailmanaba, kõiketeadja, ainult MINA.....jne. no, koli või ise kodust minema. terve elamine on teda täis kui kodus on. See kohutav puberteet 441331
kelilika
kelilika

Postituste arv : 2
Asukoht : läänemaa
Registration date : 25/12/2010

Tagasi üles Go down

See kohutav puberteet Empty Re: See kohutav puberteet

Postitamine  siq29 Püh 26 Dets 2010, 20:21

Minul on kodus äsja 12-aastaseks saanud neiuhakatis ja tegemist on üsnagi mina-teadliku ja egoistliku piigaga. Vastu rääkima ja õiendama on ta meister, parajalt laisk on ta ka ("Miks MINA pean nõusid pesema, pese ise!"). Samas on tal pealehakkamist ja energiat mitme lapse jagu ja rõõmsameelne on ta olnud pisikesest peale. Tark on ta ka, isegi mina olen tema loogilisele mõtlemisele mitmeid kordi pidanud alla vanduma. Mõistust tal jagub, aga jah, mitte alati ei oska ta seda kasutada.

Tal on olnud raske lapsepõlv. 3-5 aastaselt pidi ta sisuliselt omapäi kasvama, sest tema isa (minu ex-mees) käis kaugemal tööl ja oli ainult nädalavahetustel kodus ning mina maadlesin nõrga tervisega pisipoega kimbutavate haigustega. Et tüdruk on olnud maast madalast väga iseseisev, siis polnud see aeg kõige hullem, aga ma tajun, et see on jätnud lapse alateadvusesse negatiivse jälje ja ma tunnen, et ma ise käitunud tol ajal õigesti. See, et poja oli koguaeg haige, on vilets vabandus, samuti see, et olin ise alles väga noor. Ja mul on südamest kahju, et ma jäin osaliselt ilma oma tütre lapsepõlvest. Hilisemas eas nägi tütar kodus pealt asju, mida mitte ükski laps siin ilmas nägema ei peaks. Ta nägi korduvalt pealt füüsilist vägivalda ja kahtlemata on ka kõik see jätnud lapse alateadvusesse väga tugeva jälje ja mõjutanud tema iseloomu kujunemist. Nüüd, kus ta kasvab alkoholi- ja vägivallavabas kodus, on tegu tema lapsepõlve parimate aastatega, aga minu jõud temast üle käi. Minevik on jätnud sellesse lapsesse liiga sügava jälje ja vahel mulle tundub, et ta vihkab kogu maailma.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

See kohutav puberteet Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

See kohutav puberteet Empty Re: See kohutav puberteet

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele