O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

+14
Mannu:)
armsake
Malle
Ivika25
accra
lilleke
Lehise
keivi
tirtzzz
pariisitar
Cms
kiisumari
Marianne
Pärlike
18 posters

Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  Pärlike Nelj 29 Okt 2009, 00:56

Mina väga midagi regulaarselt enam ei loegi. Varasem huvi naisteajakirjade vastu on kadunud (paar aastat tagasi olin näiteks suur Cosmopolitani fänn Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? 662237 ), Pere ja Kodu sirvin tavaliselt lihtsalt läbi ning Postimeest loen ka siis, kui kusagil ette juhtub (Naistelehega ka samuti - vot nende Nipiraamat on väärt kraam). Tellisin küll endale ajakirja Tarkade Klubi, aga praegu pole kindel selleski, kui kaua selle lugemiseks huvi jätkub :01: Mul käivad need lugemishuvid ikka väga hoogudena.
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Re: Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  Külaline Nelj 29 Okt 2009, 08:39

Hommikuti vaatan ikka netis "Õhtulehe" läbi. "Pere ja Kodu" asjadega püüan ennast ka kursis hoida. Ega rohkem ei loegi Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? 756483 Ahjaa "Saladusi" loen ka vahest. Lapse kõrvalt on päris raske midagi täiesti läbi lugeda Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? 824600
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Re: Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  Marianne Nelj 29 Okt 2009, 09:09

Ma loen ajakirju vaid siis kui kusagile külla satun või arstikabineti ukse taga istun. Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? 756483
Kodus käib Eesti Päevaleht. Ülejäänud on minu jaoks raha ja aja ***.
..ee.. va disainiajakirjad - need on okei. Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? 824600
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Re: Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  kiisumari Nelj 29 Okt 2009, 10:02

kodus käib Õhtuleht - see all korrusel elava vanatädi pärast tellitud, Pereja Kodu ja Naised. kui aega on, siis loen neid, paraku piirdub asi lappamisega.
kiisumari
kiisumari
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2061
Age : 45
Asukoht : tallinn
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Re: Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  Cms Nelj 29 Okt 2009, 11:48

Mina olen üldiselt suur lugeja ja kui ma ikka lugeda tahan, siis leian selleks ka aja ja koha.
Kodus käib Äripäev, Pere ja Kodu, Oma Maitse ning Toit ja Trend. Vahel ostan mõne muu ajakirja ka... aga tavaliselt mitte Eesti oma.
Cms
Cms

Postituste arv : 135
Age : 40
Asukoht : Tartu
Registration date : 28/02/2009

Tagasi üles Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Re: Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  pariisitar Nelj 29 Okt 2009, 12:33

Yks minu lemmik ajakirju on Geo. Vahel ostan fotograafia ning looduse teemalisi ajakirju, aga mitte regulaarselt. Stiili ostan ka, aga peamiselt sellep2rast, et s8branna kirjutab sinna oma veergu ja mulle ta stiil meeldib. Koju k2ib U.S.A ajakiri Vanity Fair. Uudiseid vaatan telekast ja netist, sest ajalehe koju tellimine on neti olemasolu t8ttu liiga kallis ja samuti tohutu paberi raiskamine.
pariisitar
pariisitar
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Tiitli23
Postituste arv : 2146
Age : 40
Asukoht : Pariis
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Re: Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  tirtzzz Nelj 29 Okt 2009, 13:01

Eesti Ekspress, Oma Maitse. Teisi ajalehti/ ajakirju sirvin külas olles Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? 824600
tirtzzz
tirtzzz
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 802
Age : 40
Asukoht : Tallinn
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Re: Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  keivi Nelj 29 Okt 2009, 14:55

Koju on tellitud ainult Kodu & Aed ja GEO.
Postimeest loen netist. Poest ostan vahel Marie Claire´i ning välismaiseid sisustusajakirju.
Varem sai ikka kõvasti rohkem loetud, aga enam ei leia lapse kõrvalt selleks aega. Kui vaba aega tekib, siis eelistan raamatuid ajakirjadele.
keivi
keivi

Postituste arv : 250
Age : 41
Asukoht : Saku
Registration date : 04/03/2009

Tagasi üles Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Re: Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  Lehise Nelj 29 Okt 2009, 19:12

Kodus käivad: Õhtuleht, Pere ja Kodu, Naisteleht ja Nipiraamat. OmaMaitset lappan õe juures.
avatar
Lehise
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1157
Age : 45
Asukoht : Metsa servas...
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Re: Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  lilleke Nelj 29 Okt 2009, 22:02

Mul on tellitud Kroonika ja Pärnu Postimees. Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? 329369
lilleke
lilleke

Postituste arv : 102
Age : 48
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Re: Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  accra Nelj 29 Okt 2009, 22:09

Suurem osa eesti ajakirjandusest käib mul Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? 173454 ,teineasi on see palju ma neid loen :fou: .
Alati ootan ka pikkisilmi hollandi mingit küünte ajakirja.
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Re: Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  Ivika25 Nelj 29 Okt 2009, 22:36

Ma olen tellinud Pere ja Kodu, seda loen huviga Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? 547149 Mingi aeg käis ka Naisteleht ja Kroonika, aga mingi hetk lihtsalt viskasid üle ja katkestasin tellimuse. Toon maalt mingi posu Kroonikaid ja Saladusi- mu emal on tellitud. Loen lihtsalt hiljem.
Mehel on Playboy tellitud- kinkisin talle sünnipäevaks aastase tellimuse, kui see tuleb, siis sirvin läbi Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? 547149

Ivika25
Ivika25
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

August 2010 abimode
Postituste arv : 1192
Age : 41
Asukoht : Tartumaa- Lähte
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Re: Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  Malle Reede 20 Nov 2009, 21:03

"Oma Maitse"
"Pere ja kodu"
"Digi"
"Arvutimaailm"
"Tarkade klubi"
Malle
Malle

Postituste arv : 58
Age : 42
Asukoht : Tallinn/Nõmme
Registration date : 18/11/2009

http://www.raamat.my.ee/

Tagasi üles Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Re: Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  armsake Reede 20 Nov 2009, 21:28

"Pere ja Kodu"
"Naisteleht"
"Nipiraamat"
armsake
armsake
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Tiitli23
Postituste arv : 3632
Age : 37
Asukoht : Viljandi
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Re: Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  Mannu:) Reede 20 Nov 2009, 22:49

Meil käib kodus Õhtuleht (mees palus miski lehe tellida, et katla hakatuseks hea :01: )
Ajakirjadest käib Toit & Tervis ( see lõppeb nüüd ära, selle asemel hakkab Marie Claire käima) ja Saladused.
Ema juures loen Nipiraamatut, ämma juures Naistelehte.
Vahel, kui miski huvitav esikaanel silma hakkab, siis ostan lisaks ajakirju.
Mannu:)
Mannu:)
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 581
Age : 39
Asukoht : Kodu:)
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Re: Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  Soulshaker Laup 21 Nov 2009, 09:39

Mul on hetkel tellitud
"pere ja kodu"
"annestiil"

poest ostan nipiraamatut.
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Re: Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  imeline Laup 21 Nov 2009, 10:33

Tellitud on:
"Pere ja kodu"
"AnneStiil" aga katkestan sellel kuul, kuna mulle ei meeldi. Ennem käis "Stiil" ja oli väga vahva.
"Marie Claire"
"Kroonika"
Ostan vahest:
"Vogue"
"InStyle"...pea iga kuu
"Diivan"
Ema juures lappan "Eesti Naist" mis on väga hea, aga topelt pole mõtet tellida.
imeline
imeline
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Tiitli23
Postituste arv : 1318
Age : 43
Asukoht : Viimsi
Registration date : 17/02/2009

http://mugulalugu.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Re: Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  Monique Kolm 25 Nov 2009, 19:37

Mina olin ka kunagi Cosmo fänn.Nüüd loen harva mõne sõbranna juures. Kunagi tellisin päris paljusid ajakirju, nagu nt Marie Claire, Naisteleht, Nipiraamat, Meie pere jm. Nüüd on tellitud ainult Pere ja Kodu, mille uut numbrit juba põnevusega ootan ning mehele Autoleht, mille ka tavaliselt läbi sirvin. Ajalehti loen(enamasti Sakalat ja harva ka Õhtulehte)netist kui mahti saan.
Monique
Monique
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Sügiselapsed 2009 abimode
Postituste arv : 4383
Age : 36
Asukoht : Viljandi
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Re: Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  Külaline Nelj 26 Nov 2009, 14:41

Omale tellisin "Naised" ja lapsele "Autod"
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Re: Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  naxy Nelj 26 Nov 2009, 17:09

meie pere
avatar
naxy
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1250
Age : 42
Asukoht : tartu
Registration date : 19/11/2009

Tagasi üles Go down

Milliseid ajakirju (ajalehti) loed? Empty Re: Milliseid ajakirju (ajalehti) loed?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele