O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lemmikud pildistamisobjektid

+2
VäikeTama
Heleen
6 posters

Go down

Lemmikud pildistamisobjektid Empty Lemmikud pildistamisobjektid

Postitamine  Heleen Esm 23 Veeb 2009, 11:21

Tekkis küsimus, et mida pildistad Sa kõige meelsamini?
Minu lemmikuks inimeste (loomulikes poosides, ilma poseerimata, sh eriti laste), sündmuste (perepeod, erinevad üritused jmt)ja toitude pildistamine (oma retseptiblogi jaoks). Varem meeldis loodust ka pildistada, aga peale mehega tutvumist ja tema piltide nägemist läks isu ära Lemmikud pildistamisobjektid 662237 . Mul pole sellist tehnikat, millega lihilähedasigi pilte teha, pealegi saan nende eest kõva kriitikat Lemmikud pildistamisobjektid 662237 . Nüüd aga meil sobiv :weak: tööjaotus - mina pildistan üritustel ja inimesi, samuti valmistatud toite, tema pildistab looduses ja reisidel.

Ütlen juurde, et ma olen küll kauaaegne fotohuviline olnud, aga tasemelt üsna algaja. Nüüd siis võtsin asja lõpuks korralikult käsile ja loodan kiiresti areneda ses vallas :10: .
Heleen
Heleen
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 421
Age : 45
Asukoht : Tallinn
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Lemmikud pildistamisobjektid Empty Re: Lemmikud pildistamisobjektid

Postitamine  VäikeTama Esm 23 Veeb 2009, 12:37

Minule meeldib teha pilte reisidel, huvitava nurga alt ja huvitavaid objekte. Pildistan reisidel ka kohalikke interjööre (tihti kasvöi pönevaid wc-sid kohvikutes-restoranides, teistsuguseid menüü-kaarte jne, ning ka sealset loodust. Mikro-makro pilte ma ei tee, kuna pole vastavat varustust.
Olen ka seltskonnafotograaf olnud tuttavatele, kuid siis ei ole saanud keskenduda pildi tasakaalule jne kuna ise ka ju peomöllust osa vötnud Lemmikud pildistamisobjektid 824600 Nuuh... lohutuseks seegi, et seal tehtud pildid on olnud siiski tiba paremad teiste külaliste suvalt tehtud piltidest....
VäikeTama
VäikeTama
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1513
Age : 44
Asukoht : Quintana Roo, Mehhiko
Registration date : 17/02/2009

http://elukuiseiklus.ee

Tagasi üles Go down

Lemmikud pildistamisobjektid Empty Re: Lemmikud pildistamisobjektid

Postitamine  Cat Esm 23 Veeb 2009, 12:38

inimesi ma pildistada ei oska aga nàiteks loodus, eriti maastikuteemad, aastaajad - see on minu pàrusmaa mida ma armastan aga ega ma ekspert ei ole.
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Lemmikud pildistamisobjektid Empty Re: Lemmikud pildistamisobjektid

Postitamine  liisa003 Esm 23 Veeb 2009, 13:49

lemmikud on putukad, lilled, ilmastikud. Ka üritustel on alati fotokas kaasas, aga samamoodi nagu VäikeTamagi, kuna ise võtan ka poest osa siis on need pildid "lihtsalt klõpsitud" Fotokas on olnud ka alles aasta, niiet arenemisruumi on küll ja küll ja küll ja küll igas valdkonnas Lemmikud pildistamisobjektid 824600
Tahan oma pilte lasta suurelt ilmutada ja siis koju seinale (looduspildid) Kui ka neid peab veel lihvima, et ilmutades ka kvaliteet ei kannataks.. Lemmikud pildistamisobjektid 866508
liisa003
liisa003
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 751
Age : 36
Asukoht : Saaremaa
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Lemmikud pildistamisobjektid Empty Re: Lemmikud pildistamisobjektid

Postitamine  Külaline Teis 24 Veeb 2009, 15:37

Minu vaieldamatud lemmikud pildistamisobjektid on mu oma lapsed.
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Lemmikud pildistamisobjektid Empty Re: Lemmikud pildistamisobjektid

Postitamine  pincel Nelj 26 Veeb 2009, 10:01

Minagi pildistan peamiselt inimesi. Makrod ja arhitektuur ei lähe üldse peale, kuid loodusvaateid ja detailipilte satub küll vahel sekka. Kõige õnnestunumad siiski peamiselt inimestest tehtud pildid.
Mul on juba pikemalt olnud plaanis oma fotolehe avamine, kuid millegi pärast on see alati ideeks jäänudki. Nüüd on pildid piki internetti laiali ja ühtset ülevaadet raske saada.
pincel
pincel
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 660
Age : 44
Registration date : 17/02/2009

Tagasi üles Go down

Lemmikud pildistamisobjektid Empty Re: Lemmikud pildistamisobjektid

Postitamine  Külaline Laup 28 Veeb 2009, 21:31

oeh, mina olen paadunud loodus, loomade ja lindude pildistamises... eks inimesi saab ka pildistatud aga need kolm esimest on minu lemmik objektid Lemmikud pildistamisobjektid 527939
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Lemmikud pildistamisobjektid Empty Re: Lemmikud pildistamisobjektid

Postitamine  VäikeTama Laup 28 Veeb 2009, 21:39

pincel kirjutas:Minagi pildistan peamiselt inimesi. Makrod ja arhitektuur ei lähe üldse peale, kuid loodusvaateid ja detailipilte satub küll vahel sekka. Kõige õnnestunumad siiski peamiselt inimestest tehtud pildid.
Mul on juba pikemalt olnud plaanis oma fotolehe avamine, kuid millegi pärast on see alati ideeks jäänudki. Nüüd on pildid piki internetti laiali ja ühtset ülevaadet raske saada.

Sama siin Lemmikud pildistamisobjektid 848853
PS su avatari pilt on väga hea näide su oskustest- pilkutömbav ja mönsa vaadata!
VäikeTama
VäikeTama
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1513
Age : 44
Asukoht : Quintana Roo, Mehhiko
Registration date : 17/02/2009

http://elukuiseiklus.ee

Tagasi üles Go down

Lemmikud pildistamisobjektid Empty Re: Lemmikud pildistamisobjektid

Postitamine  Tupsu003 Reede 27 Jan 2012, 21:38

Mullegi meeldib pilte teha reisidel,looduses,loomadest, lastest...jne neid on ikka meeletult palju Lemmikud pildistamisobjektid 866508
Tupsu003
Tupsu003
abimoderaator

Postituste arv : 2114
Age : 30
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 10/01/2012

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001811496966

Tagasi üles Go down

Lemmikud pildistamisobjektid Empty Re: Lemmikud pildistamisobjektid

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele