O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi) vol.123

+2
ˇmiio23
accra
6 posters

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Go down

Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi) vol.123 - Page 2 Empty Re: Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi) vol.123

Postitamine  Cat Kolm 04 Veeb 2015, 19:20

Ma sunnin ennast sporti tegema!

Kaalunumbrit alla ei saa, söögiisu on pidurdamatu, mida teha? Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi) vol.123 - Page 2 587224

Sõbranna, seitsme lapse ema, on peenika nagu piitsavars!!! Näeb sama sale välja, kui ta teismeline tütar.

Ohkama võtab.

Ainuke hobi, mis mul on, on vaaritamine. Ma ei koo, ei ômble, ei kogu liblikaid Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi) vol.123 - Page 2 824600 Aga kulinaarsed saavutused kukuvad mul kenasti välja ja maitsev on ju ka ja kui teed, siis ka sööd ja nii ta läheb.
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi) vol.123 - Page 2 Empty Re: Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi) vol.123

Postitamine  accra Kolm 04 Veeb 2015, 19:25

Õhtust.

Ma elan ehk ma ikka helistasin arstile ja käisin kohal kah ja sain 3 karpi rohte.Diagnoosiks siis raskekujuline migreen.
Peale rohtude võtmist läks algul vabsee hulluks asi asi aga nüüd 4 tundi hiljem olen nagu uus inimene.
Nüüd tuleb vaid loota ,et tagasi ei tule see valu ehk homme kuden veel kodus.

Sain isegi haiguslehe kuigi mo töökoht ei tahagi seda nii lühiajalise puudumise eest.
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Võidab see, kes viimase vastuse kirjutab (12 tundi) vol.123 - Page 2 Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2 Previous  1, 2

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele