O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuulest viidud

2 posters

Go down

Tuulest viidud Empty Tuulest viidud

Postitamine  Cat Püh 20 Okt 2013, 10:00

Margarett Mitchell'i populaarne romaan, kindlasti on kôik näinud vähemalt filmi vôi lugenud läbi lugenud raamatu, elades kaasa Scarletti ja Rhetti armastusele!

Kes on lugenud, kes pole lugenud? Tuulest viidud 824600 

Vôib-olla leidub neidki, kes on lugenud läbi Alexandra Ripley kirjutatud järje romaanile ja mis kannab nime: "Scarlett"

Isiklikult tunnistan, et olen need kôik läbi lugenud ja mulle meeldis rohkem Scarlett, kui Tuulest viidud, mis vahepeal viib meid sôjakeerisesse. Scarlett on armastuslugu, millel on hea lôpp, samal ajal kui minu kurvastuseks Tuulest viidud lôpp jäâb lahtiseks Tuulest viidud 232488 Ma räägin siis Scarletti-Rhetti-Ashley armastusekolmnurgast. Kolmnurgaks ma nimetan seda sellepärast, et lôppkokkuvôttes jäigi arusaamatuks, kas Ashley armastas Scarletti vôi ei, kas Rhett armastas Scarletti vôi ei ja keda armastas üldse Scarlett! Tuulest viidud 329369 

Teie arvamused on oodatud! Tuulest viidud 329369

Tuulest viidud Autant-en-emporte-le-vent-1939-01-g
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Tuulest viidud Empty Re: Tuulest viidud

Postitamine  tsunaami Kolm 30 Okt 2013, 16:37

Ma pole kaua ühtki sarja nii palju ahminud (jah, just ahminud) kui Tuulest Viidud osasid. Emotsioonid hüppasid pidevalt seinast seina. Olin vahest pahane Scarlettile, et ta kamandas ja muidu ka väga isekas oli. Eelkõige kurvastas aga hoolimatus oma lapse suhtes..
Viimastes osades ei saanudki aru, kuhu tütar ja poeg jäid ja kas nende teed veel ristusid.

Minu Rhett oli Dimothy Dalton Tuulest viidud 343143 
tsunaami
tsunaami
Administraator

Postituste arv : 733
Age : 42
Asukoht : Soome
Registration date : 15/05/2012

Tagasi üles Go down

Tuulest viidud Empty Re: Tuulest viidud

Postitamine  Cat Kolm 30 Okt 2013, 18:09

Tsunaami - kas sa hakkasid juba Rhetti raamatut ka lugema?

Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Tuulest viidud Empty Re: Tuulest viidud

Postitamine  tsunaami Nelj 31 Okt 2013, 15:24

ma pole seda leidnud ja ausalt üteldes, ei teagi, kas tahan seda lugeda. Viimane "Scarlett" lõppes nii hästi ja pere sai taas kokku Tuulest viidud 756483 
tsunaami
tsunaami
Administraator

Postituste arv : 733
Age : 42
Asukoht : Soome
Registration date : 15/05/2012

Tagasi üles Go down

Tuulest viidud Empty Re: Tuulest viidud

Postitamine  Cat Nelj 31 Okt 2013, 15:46

Ausalt öeldes mulle meeldiski Scarlett' raamat kôige rohkem, seal oli juttu Rhetti emast ja kokkuvôttes väga hästi kirjutatud.

"Tuulest viidud" oli kurb, nagu Jane Eyre ja lôpp jääb lahtiseks. Rhett lahkub siis, kui Scarlett môistab, et mees on tema eluarmastus.

Eluline! Tuulest viidud 662237 
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Tuulest viidud Empty Re: Tuulest viidud

Postitamine  tsunaami Nelj 31 Okt 2013, 16:02

mulle meeldis see osa raamatust, kus Scarlett ämma juures elas. Mull jäi arusaamatuks, kes järjestas Rhetti ja selle õpetajanna asjad nii, et nad olid sunnitud abielluma. Õpetajanna oli ju ise suht arake
tsunaami
tsunaami
Administraator

Postituste arv : 733
Age : 42
Asukoht : Soome
Registration date : 15/05/2012

Tagasi üles Go down

Tuulest viidud Empty Re: Tuulest viidud

Postitamine  Cat Nelj 31 Okt 2013, 16:15

See oli imelik jah, et Rhett teisega abiellus. Aga romaan ise vahva ja hästi kirjutatud, soovitan kôigile!

Sama ei saa öelda Jane Austeni romaani "Uhkusja eelarvamused" kohta, mille ühte (inglise keeles on palju "järgesid" üks hullem, kui teine - niipalju, kui ma kommentaaridest loetud arvamuste pôhjal oskan öelda) järge ma lugesin ja mis kirjeldas Elizabethi ja Darcy nelja täiskasvanud tütre elu. Darcy ja Elizabeth ennast me raamatu lehekülgedel ei kohta ja jutustus ise on reproduktiiv Uhkusest ja Eelarvamusest, kus siis noorem tütar pôgeneb seal mingi mehega. Ma ausalt tunnistan, et minu jaoks oli see nii halb imitatsioon, et ainult lehitsesin ja panin siis raamatu riiulisse. Tuulest viidud 228271 
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Tuulest viidud Empty Re: Tuulest viidud

Postitamine  tsunaami Nelj 31 Okt 2013, 17:08

nende järgedega on jah veider lugu, väga ei julge lugeda - muudab kogu ootusärevuse (kuigi loed raamatut juba 50. korda) olematuks. Ma ei taha, et ma pean teadma, et romantika saab kord otsa.. Tuulest viidud 149785

Ja Rhetti õde käitus väga halvasti, et ämmale jäetud kirjakese katki rebis. See oli vist ainus siiras kiri, mille Scarlett kunagi kirjutanud oli
tsunaami
tsunaami
Administraator

Postituste arv : 733
Age : 42
Asukoht : Soome
Registration date : 15/05/2012

Tagasi üles Go down

Tuulest viidud Empty Re: Tuulest viidud

Postitamine  Cat Nelj 31 Okt 2013, 17:52

Ma hakkasin môtlema, et kas ma Scarletti (jârje siis) filmi ka näinud olen ja olengi kunagi ammu-ammu!

Sa ka tsunaami?

Panen lühivideo siia ka:
Cat
Cat
Administraator

Postituste arv : 5936
Asukoht : Siin ja seal :)
Registration date : 16/02/2009

http://nicoloan.wordpress.com/

Tagasi üles Go down

Tuulest viidud Empty Re: Tuulest viidud

Postitamine  tsunaami Nelj 31 Okt 2013, 19:38

ma ainult seda olengi vaadanud.. Seal palju asju välja mõeldud, aga samas Rhett on sümpaatne Tuulest viidud 27425 Tuulest viidud 27425 

Olen ka seda Ameerika treilerit vaadanud ja nii palju kui Youtube pakub, pole mees minu maitsele Tuulest viidud 329369 
tsunaami
tsunaami
Administraator

Postituste arv : 733
Age : 42
Asukoht : Soome
Registration date : 15/05/2012

Tagasi üles Go down

Tuulest viidud Empty Re: Tuulest viidud

Postitamine  tsunaami Nelj 31 Okt 2013, 19:42

Üks mu lemmikumaid lugusid taustaks

M
tsunaami
tsunaami
Administraator

Postituste arv : 733
Age : 42
Asukoht : Soome
Registration date : 15/05/2012

Tagasi üles Go down

Tuulest viidud Empty Re: Tuulest viidud

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele