O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lapsele sünnipäevatordi tegemine

+3
Triibuliine
ˇmiio23
tuleneiu
7 posters

Go down

lapsele sünnipäevatordi tegemine Empty lapsele sünnipäevatordi tegemine

Postitamine  tuleneiu Laup 29 Sept 2012, 12:52

Pisem poiss saab mul varsti aastaseks ja seega tahaks l6puks julguse kokku v6tta ja ise talle synnipäevaks tordi valmistada.
Kahjuks olen ma kobakäpp mis puudutab magusamaid asju tehes(mul pole seda magusasoolikat ja elu esimesed kaneelisaiad tegin ka alles aasta tagasi kuna suurem poiss oli piisavalt suur),oskan ainult soolaseid asju teha lapsele sünnipäevatordi tegemine 173634.
Äkki keegi ulatab abistava käe mingi lihtsa retsepti näol mis ta ise on järgi katsetanud ja mis pole väga keeruline.S6ber googel on päris palju retsepte leidnud,kuid ma kardan neid proovida kuna ei taha ehku peale minna.
Ainus asi mida tort ei tohiks sisaldada on alkohol.
Igatahes tänud ette kui keegi viitsib abistada!
tuleneiu
tuleneiu
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 318
Age : 41
Asukoht : viljandi(arkaadia aed)
Registration date : 27/04/2010

Tagasi üles Go down

lapsele sünnipäevatordi tegemine Empty Re: lapsele sünnipäevatordi tegemine

Postitamine  ˇmiio23 Laup 29 Sept 2012, 18:17

Sõltub, mis lapsele endale maitseb. Biskviiti on ju alati lihtne teha. Või siis palju mahlasem tuleb tarretatud tort/kook. Põhjaks panins purudtatud digetive küpsise, fariinsuhkru ja sulatatud või segu. Peale kohupiimapasta-vahukoore(jogurti)- zelatiini segu. Hulka võib panna igasuguseid marju jms. Või siis meekook on ka hea näiteks lapsele sünnipäevatordi tegemine 866508
ˇmiio23
ˇmiio23
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

lapsele sünnipäevatordi tegemine Tiitli23
Postituste arv : 1075
Age : 46
Asukoht : mulklandia
Registration date : 12/12/2009

http://jeazelle.weebly.com/

Tagasi üles Go down

lapsele sünnipäevatordi tegemine Empty Re: lapsele sünnipäevatordi tegemine

Postitamine  Triibuliine Laup 29 Sept 2012, 18:24

Natuke teemast välja aga mina ise olen ülikehva küpsetaja. Õnneks on kaubanduses tänapäeval saada igasugu lapsemeelseid, väga ilusaid, armsaid ja maitsvaid torte. lapsele sünnipäevatordi tegemine 633777

Teemasse, küpsisetort on lihtne. Kaasa lapsed ka torditegusse ja saate mõnusa koosveetmisaja.
Triibuliine
Triibuliine
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2870
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/07/2012

Tagasi üles Go down

lapsele sünnipäevatordi tegemine Empty Re: lapsele sünnipäevatordi tegemine

Postitamine  tuleneiu Püh 30 Sept 2012, 11:31

ma olen ka väga kehv kypsetaja mis puudutab kooke,pirukaid,stritsleid jms.Pole enne olnud vajadust teha kuna ise ei söö eriti magusta ja suurem poiss oli kuni eelmise aastani mu arvates veel liiga pisike.
Miio kas sinna kooki kõlbavad ka need sygavkylmutatud marjad mida poes myyakse?Kas see tuleb ka kogenematul kokkajal välja?
Tahan teha kooki ise,pisem seda veel ei saa kuid suuremad lapsed kes kylla tulevad siis saavad lapsele sünnipäevatordi tegemine 866508 .
tuleneiu
tuleneiu
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 318
Age : 41
Asukoht : viljandi(arkaadia aed)
Registration date : 27/04/2010

Tagasi üles Go down

lapsele sünnipäevatordi tegemine Empty Re: lapsele sünnipäevatordi tegemine

Postitamine  Marianne Püh 30 Sept 2012, 12:13

Külmutatud marjadega on super hea tarretist teha! Nii saab palju kiiremini valmis! Vahukoort peale ja mmmmm!!!

Mul ema tegi kunagi meile jäätisetorti nii, et pani 2 liitrist jäätist suurele taldrikule ja peale palju vahukomme, sisse küünlad põlema. See tort jääb vist eluks ajaks meelde. lapsele sünnipäevatordi tegemine 866508
Superlihtne on aga siis peab kibekähku seda serveerima! lapsele sünnipäevatordi tegemine 824600
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

lapsele sünnipäevatordi tegemine Empty Re: lapsele sünnipäevatordi tegemine

Postitamine  aniitram Püh 30 Sept 2012, 13:22

Minu arvates tarretatud tort pole sugugi nii lihtne, kui kogemus puudub. Zelatiin võib asja päris tuksi keerata. lapsele sünnipäevatordi tegemine 173634
Muidugi midagi võimatult keerulist seal pole, ei taha hirmutada lapsele sünnipäevatordi tegemine 824600 , lihtsalt zelatiin peab kohupiima või jogurtiseguga samalaadsetel temperatuuridel olema. Kui jogurtisegu külmikutemperatuuril ja zelatiin soe, sest just sai sulatatud, siis kisub kõik tükki. Et võta kindlasti konkreetne retsept ette ka, et kogused õiged oleks.

Minu arvates on suhteliselt lihtne kräsupea kook (viitan oma blogisse, aga retsepte on ka mujal) : http://aniitram.blogspot.com/2010/07/krasupea-kook.html. See ei saa väga nässu minna ja maitseb imehea!´

Biskviit´+kohupiim-vahukoor+marjad on ka väga lihtne. Siin : http://aniitram.blogspot.com/2012/09/suvikorvits-tordi-sisse-ka.html tegin biskviidi asemel keeksi, see tagab, et kook jääks hästi mahlane. Väga hea sai, ausalt.

Ja kohe kindlasti tee ise tort, omatehtu ju palju parem ja erilisem kah! lapsele sünnipäevatordi tegemine 866508

aniitram
aniitram

Postituste arv : 159
Asukoht : -
Registration date : 21/11/2009

Tagasi üles Go down

lapsele sünnipäevatordi tegemine Empty Re: lapsele sünnipäevatordi tegemine

Postitamine  ˇmiio23 Püh 30 Sept 2012, 17:10

Minu meelest on tarretatud torti lihtne teha, aga kui sa pole tteinud enne üldse, siis ma ei teagi. Aga saad ise ka ju poolenisti tordi teha, biskviidi ostad poest ja kohupiima-vahukoore segu peale kaunistuseks. kaunistuseks kas nonparelle vms. Neid müügil kasvõi maksimarketis või selveris. Maksimarketis on väga huvitavaid kaunistamisasju müügil. šokolaadist tähed näiteks ja ilus tuub mille sees oleva magusaga saab koogile kirjutada, isegi otsa keeratavad tülled on olemas lapsele sünnipäevatordi tegemine 866508 Nonparelle võiks panna peale alles enne serveerimist, need kipuvad ära sulama.
ˇmiio23
ˇmiio23
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

lapsele sünnipäevatordi tegemine Tiitli23
Postituste arv : 1075
Age : 46
Asukoht : mulklandia
Registration date : 12/12/2009

http://jeazelle.weebly.com/

Tagasi üles Go down

lapsele sünnipäevatordi tegemine Empty Re: lapsele sünnipäevatordi tegemine

Postitamine  accra Püh 30 Sept 2012, 17:42

Mina mega koba köögis sain isegi zelatiiniga hakkama kunagi lapsele sünnipäevatordi tegemine 866508 .
http://www.omaklubi.net/t1648p15-zelatiin-26-jaanuar-8-veebruar siin isegi teema kus mo esimene tarretatud tort ja mmm kui hea see oli.Teise samasuguse tegin hiljem ja kaunistasin poest saadud lillekeste ja lehtedega.
Uhh tuligi nüüd selle Mascarpone- ja laimitort piimašokolaadiga isu peale,peaks homme tegema lapsele sünnipäevatordi tegemine 866508 .Ilus algus nädalale .
accra
accra
Moderaator
Moderaator

lapsele sünnipäevatordi tegemine Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

lapsele sünnipäevatordi tegemine Empty Re: lapsele sünnipäevatordi tegemine

Postitamine  Lote35 Teis 02 Okt 2012, 18:56

Kui želatiiniga ei julge või ei viitsi mässata, siis vaniljekreemipulber (Ekrtröms) sobib imehästi vahukoore-kohupiimasegusse. Kohupiim ei muutu vesiseks ja vajadusel saab isegi serva pritsida. lapsele sünnipäevatordi tegemine 866508

Aga muidu jah, biskviiti on lihtne teha, natuke marju ja kohupiima-vahukoore segu vahele-peale ja tuleb väga maitsev tort lapsele sünnipäevatordi tegemine 662237
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

lapsele sünnipäevatordi tegemine Empty Re: lapsele sünnipäevatordi tegemine

Postitamine  tuleneiu Teis 02 Okt 2012, 21:52

Kas siis kui panen pooleks vahukoort ja kohupiima jääb ta ka ilusasti seisma ja ei valgu laiali.Samuti kui tahan marju panna siis kas ikka tohib panna kylmad marjad sinna peale?ega nad värvi anna v6i maitsetuks jää?Tordi kui sellise ma pean reede tegema valmis,synna aga on laupäeval?
tuleneiu
tuleneiu
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 318
Age : 41
Asukoht : viljandi(arkaadia aed)
Registration date : 27/04/2010

Tagasi üles Go down

lapsele sünnipäevatordi tegemine Empty Re: lapsele sünnipäevatordi tegemine

Postitamine  Lote35 Nelj 04 Okt 2012, 21:41

Mina ei tee väga varakult torti valmis, paar tundi enne seista lasta on täiesti ok. Kui külmutatud marju tordi vahele panna, siis peaks arvestama, et nad hakkavad mingi aeg ju sulama ja kui biskviit on juba piisavalt niiske (immutatud), siis võib tordi vahelt mahla välja hakata immitsema küll. Seda annab vältida, kui tordi vahele panna pisut sulanud marju. maitset see ei muuda. Ise olen julge jänes ja panen endiselt külmutatud marju vahele, immutan tunde järgi ja kuiv ei ole olnud ja tort ei hakka "vesistama" ka lapsele sünnipäevatordi tegemine 866508
Kui vahukoore-kohupiimakreem on piisavalt magus (vaniljet ikka ka sekka) siis ei jää kindlasti maitsetu, marjad annavad ikka head maitset juurde lapsele sünnipäevatordi tegemine 662237
Mina olen jah viimasel ajal kindluse mõttes vaniljekreemipulbrit juurde lisanud ja väga mugav on olnud toimetada tordi määrimisel kui ka pritsimisel.

Lisan ühe pildi (nii ammu pole siia ühetgi pilti laadinud, et enam ei mäletagi, kuidas see käis, aga äkki ikka õnnestub näha lapsele sünnipäevatordi tegemine 866508) Vabandan ette pildi kehva kvaliteedi pärast, ei olnud sel hetkel fotokat kodus ja sai mingi vufliga pilt üles võetud, aga midagi ikka näeb. Pilt on ka täiesti töötlemata. Aga põhimõtteliselt siin siis kohupiimakreem ja sama asjaga pritsitud serv näha.
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/72/image002vo.jpg/

Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

lapsele sünnipäevatordi tegemine Empty Re: lapsele sünnipäevatordi tegemine

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele