O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seikluspark/ seiklusrada.

4 posters

Go down

Seikluspark/ seiklusrada. Empty Seikluspark/ seiklusrada.

Postitamine  Lote35 Nelj 16 Aug 2012, 12:29

Kas olete kusagil seikluspargis käinud? Kus? Kuidas meeldis?

Meil plaanis minna perega Nõmmele seiklema. Hetkel ei oska veel midagi arvata. Kevadel sai Alutagusel käidud, see oli küll igati vahva kogemus. (kuigi hirmsasti kardan kõrgust Seikluspark/ seiklusrada. 888847 )
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Seikluspark/ seiklusrada. Empty Re: Seikluspark/ seiklusrada.

Postitamine  Triibuliine Nelj 16 Aug 2012, 16:35

Mind huvitab ka info seiklusradade kohta. Seikluspark/ seiklusrada. 400796
Triibuliine
Triibuliine
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2870
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/07/2012

Tagasi üles Go down

Seikluspark/ seiklusrada. Empty Re: Seikluspark/ seiklusrada.

Postitamine  Marianne Reede 17 Aug 2012, 00:24

Ma võtan juba kolmandat aastat hoogu, et Nõmme Seiklusparki minna.. meil see kiviga visata! Seikluspark/ seiklusrada. 824600
Kui ma lapse sünnitanud olen siis sügisel vast lähen ka. Oleneb muidugi ka mis seisus ma siis olen. Äkki lükkub jälle miskipärast edasi. Seikluspark/ seiklusrada. 908934
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Seikluspark/ seiklusrada. Empty Re: Seikluspark/ seiklusrada.

Postitamine  Pärlike Laup 18 Aug 2012, 12:00

Eelmisel aastal käisime mehe ja ta vennaga Otepää seikluspargis. Meeldis väga Seikluspark/ seiklusrada. 547149 Plaanime millagi korrata, kuid seni pole aega leidnud.
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Seikluspark/ seiklusrada. Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Seikluspark/ seiklusrada. Empty Re: Seikluspark/ seiklusrada.

Postitamine  Lote35 Kolm 22 Aug 2012, 14:23

Meil siis plaanis homme Nõmmele minna, aga paraku ei näi ilm meie ettevõtmist soosivat, niiet eks siis näis....
Kahju oleks küll, kui jääks käimata, nii kaua plaanisime ja klapitasime aegu, et ikka kõik saaksime minna.
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Seikluspark/ seiklusrada. Empty Re: Seikluspark/ seiklusrada.

Postitamine  Marianne Nelj 23 Aug 2012, 20:03

Anna siis teada kuidas oli (kui läksite muidugi)!
Marianne
Marianne
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3012
Age : 40
Asukoht : Tallinn, mõnus roheline rajoon
Registration date : 01/09/2009

Tagasi üles Go down

Seikluspark/ seiklusrada. Empty Re: Seikluspark/ seiklusrada.

Postitamine  Lote35 Nelj 23 Aug 2012, 22:57

Käisime ikkagi täna seiklemas ja väga tore oli. ilm oli sel hetkel ilus ja alles siis, kui Tallinnast kodu poole hakkasime sõitma, hakkas sadama.
Alguses käisin radasid puude all kaemas ja tundus, et pole hullu, aga tegelikult väsisin 4. raja(või oli see 5. rada? igatahes eelviimane) lõpus ikka päris ära Seikluspark/ seiklusrada. 824600
Ma isegi ei oska praegu võrrelda Alutagusega, sest need laskumised olid seal jah pikemad, aga rajad tundusid lühemad (vot nii 100% ei oska öelda, sest seal sai kevadel käidud), igatahes ma ei väsinud seal üldse ära. Võib-olla oli omajagu selles ka asi, et hommikupoole sai kodus toimetatud ja varakult juba üleval oldud, selleks ajaks kui Nõmmele jõudsime oli kell mingi 16 või rohkemgi ja mina vähemalt väsin õhtu teisel poolel juba tublisti ära Seikluspark/ seiklusrada. 824600 Vot ja siis juhtuski nii, et lasin ennast lõpuks puu otsast alla aidata Seikluspark/ seiklusrada. 633777 Lapsed (17-aastane ja 12-aastane)tegid ikka rajad lõpuni ja said preemiaks pika laskumise. Mulle jäi see asi pisut kripeldama ja tahaks kunagi korrata.
Aga kui nüüd veel selle kõrgusekartuse kohapealt rääkida, siis jah, mis seal salata, kardan ikka kõrgust küll Seikluspark/ seiklusrada. 824600 Eks need emotsioonid seal puu otsas mind lõpuks kätte said ja kui alla jõudsin, siis tundsin, et kahe jalaga maa peal olla on ikka kõikse parem Seikluspark/ seiklusrada. 824600
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Seikluspark/ seiklusrada. Empty Re: Seikluspark/ seiklusrada.

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele