O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Millal värvisite/lubasite värvida oma tütrel küüsi?

4 posters

Go down

Millal värvisite/lubasite värvida oma tütrel küüsi? Empty Millal värvisite/lubasite värvida oma tütrel küüsi?

Postitamine  Triibuliine Esm 30 Juul 2012, 22:09

Millal värvisite/lubasite värvida oma tütrel küüsi?
Triibuliine
Triibuliine
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2870
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/07/2012

Tagasi üles Go down

Millal värvisite/lubasite värvida oma tütrel küüsi? Empty Re: Millal värvisite/lubasite värvida oma tütrel küüsi?

Postitamine  HoneyMoon Teis 31 Juul 2012, 10:48

Meil just tekkis see teema päevakorda, plika on kaheksa. Värvisin esialgu ise väga tagasihoidliku tooniga. Õpetasin, kuidas puhtaks teha küüsi ja millal on hea aeg puhtaks need teha (no kui kusagilt värv "narmendama" hakkab). Lisaks leppisime kokku, et värvime ainult koolivaheajal. Ehk siis koolis veel ei luba. Ehk järgmisel aastal. Laps oli üllatavalt rahul ja nõus. Millal värvisite/lubasite värvida oma tütrel küüsi? 633777
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Millal värvisite/lubasite värvida oma tütrel küüsi? Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Millal värvisite/lubasite värvida oma tütrel küüsi? Empty Re: Millal värvisite/lubasite värvida oma tütrel küüsi?

Postitamine  mannu03 Teis 31 Juul 2012, 11:18

Mina olen värvinud oma peagi 4aastasel lapsel Millal värvisite/lubasite värvida oma tütrel küüsi? 866508 Enamasti olen värvinud roosaks selliseks heledaks,aga teeme seda nii harva.Nii oleme saanud lahti ka küünte närimisest(mingi aeg oli see vaikselt teemaks Mial).
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 34
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

Millal värvisite/lubasite värvida oma tütrel küüsi? Empty Re: Millal värvisite/lubasite värvida oma tütrel küüsi?

Postitamine  mercaa Kolm 01 Aug 2012, 14:19

Toyale panen ma lihtsalt mõned küünekleepsud kaunistuseks kui endal lakin ja ta ka ilusaid küüsi tahab. Millal värvisite/lubasite värvida oma tütrel küüsi? 866508


Viimati muutis seda mercaa (Reede 03 Aug 2012, 18:42). Kokku muudetud 1 kord
mercaa
mercaa
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Detsember 2008 abimode
Postituste arv : 699
Age : 40
Asukoht : Stockholm
Registration date : 30/04/2009

Tagasi üles Go down

Millal värvisite/lubasite värvida oma tütrel küüsi? Empty Re: Millal värvisite/lubasite värvida oma tütrel küüsi?

Postitamine  Triibuliine Kolm 01 Aug 2012, 20:47

Ma vaatasin ka poes neid kleepse just selle mõttega, et lapsele kleepsud ja mulle lakk. Ostma veel ei hakanud, sest meil siin selveris puuduvad suurel osal asjadel hinnad Millal värvisite/lubasite värvida oma tütrel küüsi? 441331
Triibuliine
Triibuliine
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2870
Asukoht : Eesti
Registration date : 03/07/2012

Tagasi üles Go down

Millal värvisite/lubasite värvida oma tütrel küüsi? Empty Re: Millal värvisite/lubasite värvida oma tütrel küüsi?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele