O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aed kuude kaupa

3 posters

Go down

Aed kuude kaupa Empty Aed kuude kaupa

Postitamine  HoneyMoon Teis 24 Juul 2012, 10:47

Teeks sellise abimehe siia, et klõpsaks iga kuu enda aia paremad õitsejad/ilunäitajad pildile. + kevadkuudel siis lisaks iga kuu juurde, mida istutate. (see on hea siis selleks, et kui näiteks mina, algaja aednik hakkan hiljem enda aeda taimi kaema, tean vaadata kohe pildilt mida tahan ja mis kuus õitseb/viljub). Võid ka 1 sõnaga juurde kirjutada hea muld, liiv, savi, vari, poolvari, päike. (kasvutingimused sinu aias sellel taimel siis).

Praegu jõuame napilt veel enda JUULI pildid panna, kiirustagem!


Viimati muutis seda HoneyMoon (Kolm 22 Aug 2012, 15:16). Kokku muudetud 1 kord
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Aed kuude kaupa Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Aed kuude kaupa Empty Re: Aed kuude kaupa

Postitamine  carissime Teis 21 Aug 2012, 20:01

Oi, kui mõnus teema. Algajana mulle nagu rusikas silmaauku. Oma pilte pole küll jagada, need laenan netist kuniks enda omadega saan uhkeldada. Uueks aastaks valmistun hoolega ette.
Praegu augusti lõpus tulevad tulbisibulad müüki. Horteses on aga see liiga kaugel, ootan Bauhausi valiku ära. Järgmisel nädal on oodata. Soov siis saada:

Black Hero

Aed kuude kaupa 5987_org

Snow Crystal

Aed kuude kaupa 7134_org

Angelique

Aed kuude kaupa 5883_org

või Elegant Lady

Aed kuude kaupa 5926_org

Istutatakse sept/okt ja õitsevad mais? oli vist

Septembris poolitan ühe Pojendi teise aia nurka. Keegi tark teadis soovitada just seda kuud. Tegu pirtsaka lillega ja kunagi ei tea kuidas asukoht sobib, vähemalt kuuga üritan meeldiv olla.

Lisaks soovin saada Murtud süda `Alba`

Aed kuude kaupa 1217_org

Nii võrratult kaunis taim. See peaks olema vist ka teise taime küljest "virutatav"

Kindlasti soovin veel aeda kaunistama, Kellukas

Aed kuude kaupa 4ea058952c931

Vähemalt unistamine on tasuta Aed kuude kaupa 28787
carissime
carissime
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Aed kuude kaupa Tiitli23
Postituste arv : 1020
Age : 42
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

http://imedekamber.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Aed kuude kaupa Empty Re: Aed kuude kaupa

Postitamine  Lote35 Kolm 22 Aug 2012, 12:27

Aga mul õitsevad praegu nartsissid Aed kuude kaupa 296785 Juhtus selline asi, et panin kevadel sibulad potti ja lootsin, et hakkavad enne õitsema, kui peenralilled, aga vindusid ja vindusid ja üldse ei kavanud. lõpuks juuni algul otsustasin, et panen nad siis maha, istugu seal edasi. Mõnda aega kükitasid sama targalt ja siis ühtäkki otsustasid kasvama hakata ja nüüd siis õitsevad Aed kuude kaupa 662237
Lote35
Lote35
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 906
Age : 48
Asukoht : Virumaa
Registration date : 12/01/2011

Tagasi üles Go down

Aed kuude kaupa Empty Re: Aed kuude kaupa

Postitamine  HoneyMoon Kolm 22 Aug 2012, 15:17

Lote35 kirjutas:Aga mul õitsevad praegu nartsissid Aed kuude kaupa 296785 Juhtus selline asi, et panin kevadel sibulad potti ja lootsin, et hakkavad enne õitsema, kui peenralilled, aga vindusid ja vindusid ja üldse ei kavanud. lõpuks juuni algul otsustasin, et panen nad siis maha, istugu seal edasi. Mõnda aega kükitasid sama targalt ja siis ühtäkki otsustasid kasvama hakata ja nüüd siis õitsevad Aed kuude kaupa 662237
Aed kuude kaupa 824600 väga lahe! Mina hakkan kohe pojenge istutama. Õitsemas on peamiselt põõsasnelgid ja mingi kübar mida ma täpset nime ei mäleta Aed kuude kaupa 824600
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Aed kuude kaupa Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Aed kuude kaupa Empty Re: Aed kuude kaupa

Postitamine  carissime Esm 27 Aug 2012, 13:31

Õitsvatest lilledest on praegu karikakar ja aster ning mõned maeiteamisasjad veel. Daaliad, mis niisama sai mulda pandud hiljem kui peaks on praegu pungadega.

Lillesibulad on kaubandusvõrku saabunud. Black Hero ja Snow Crystali sibulaid ei saanud see-eest tulid mõningad teised. Tulbid võitsid mu südame alles sel aastal kui tuttava aias nägin valgeid tulpe Aed kuude kaupa 68116 Siis oli otsustatud,et ka minul saab pisike lilleaed olema Aed kuude kaupa 28787
carissime
carissime
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Aed kuude kaupa Tiitli23
Postituste arv : 1020
Age : 42
Asukoht : Tallinn
Registration date : 13/03/2010

http://imedekamber.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Aed kuude kaupa Empty Re: Aed kuude kaupa

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele