O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meie arvutid.

+16
Merike T
magnificat
enny
Mirr
lilleke
liisuu
lemming
Mannu:)
HoneyMoon
mannu03
Ivika25
pariisitar
Bibi
VäikeTama
tixit
Iirlane
20 posters

Go down

Millist interneti brauserit kasutad?

Meie arvutid. Vote_lcap49%Meie arvutid. Vote_rcap 49% 
[ 35 ]
Meie arvutid. Vote_lcap21%Meie arvutid. Vote_rcap 21% 
[ 15 ]
Meie arvutid. Vote_lcap17%Meie arvutid. Vote_rcap 17% 
[ 12 ]
Meie arvutid. Vote_lcap1%Meie arvutid. Vote_rcap 1% 
[ 1 ]
Meie arvutid. Vote_lcap4%Meie arvutid. Vote_rcap 4% 
[ 3 ]
Meie arvutid. Vote_lcap7%Meie arvutid. Vote_rcap 7% 
[ 5 ]
 
Kokku Hääli : 71
 
 

Meie arvutid. Empty Meie arvutid.

Postitamine  Iirlane Nelj 21 Mai 2009, 02:59

Raakige mis arvuteid kasutate?
Millega surfate netis?
Palju nendega midagi teha oskate?

mul on Fujitsu Siemensi Amilo lapaks Windows XP-ga
Ostsin kasutatult kui oma vanale lapakale veini jootsin ja ta alkoholi myrgitusse suri. Meie arvutid. 321824
netis surfasin enne Windows internet Exsploreriga (IE),aga viimasel ajal olen firefoxile yle lainud.Meie arvutid. 1q1
Muidu kasutan IE-d enamasti.
Kodus meil 3 arvutifriiki ,igal oma masin.
ja kaks kasvamas... Meie arvutid. 292234
Meie arvutid. C445e241faa098792a23386609ef2034
Iirlane
Iirlane
Meeskonna liige
Meeskonna liige

(tegelt naiskonna)
Postituste arv : 4902
Asukoht : Lõuna Iirimaa
Registration date : 16/02/2009

http://lillysmuul.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  tixit Nelj 21 Mai 2009, 09:30

Minul on Dell Vostro 1510 läpakas Windows Vistaga.

Netis istun Firefoxiga.
Plikal on mingi iidne HP Pavilioni läpakas.

Ega ma mingi osavnäpp polegi. Kodukasutaja värk ja enamasti iseõppinud. Googeldamine on üks kasulik oskus Meie arvutid. 857642
tixit
tixit
abiAdministraator
abiAdministraator

Meie arvutid. Tiitli23
Postituste arv : 2243
Age : 47
Asukoht : Saue
Registration date : 16/02/2009

http://minumaailm-tixit.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  VäikeTama Nelj 21 Mai 2009, 10:09

Mul on väike MacBook läpakas ja surfan Safariga. Eks ta mul ongi muretsetud kerguse, kompaktsuse ja pika aku pidavuse pärast. Reisidel lihtsalt suurepärane ja viirusi kartma ei pea.
Hetkel on ta mul punnis piltidest ja muusikast :smaili:
VäikeTama
VäikeTama
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1513
Age : 44
Asukoht : Quintana Roo, Mehhiko
Registration date : 17/02/2009

http://elukuiseiklus.ee

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  Bibi Nelj 21 Mai 2009, 10:22

Mul on HP Pavilion dv6-116 läpakas Vistaga.
Netti kasutan firefoxiga.
Olen iseõppija ja oma oskuste kohapealt hätta ei ole veel millegiga jäänud :01: Kõik saab tehtud kui hästi tahta.
Bibi
Bibi
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Meie arvutid. Tiitli23
Postituste arv : 900
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  pariisitar Nelj 21 Mai 2009, 11:02

Mul on ka v2ike must MacBook ja surfan Firefoxiga :01:
pariisitar
pariisitar
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Meie arvutid. Tiitli23
Postituste arv : 2146
Age : 40
Asukoht : Pariis
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  Ivika25 Laup 23 Mai 2009, 16:51

Mul on kodus HP Pavilion dv5134ea. Sai ta muretsetud 3 aastat tagasi, nii et praeguseks on ta suhtkoht vanaraud. Aga noh, asja ajab ära. Mina kasutan surfamiseks Mozilla Firefoxi.
Arvutitega olen nii palju kokku puutunud, et olen õppinud ITd 2 aastat ja arvutivõrgundust ka 2 aastat, seega midagi ikka oskan ka Meie arvutid. 173454
Ivika25
Ivika25
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

August 2010 abimode
Postituste arv : 1192
Age : 41
Asukoht : Tartumaa- Lähte
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  mannu03 Laup 23 Mai 2009, 18:44

Mul on ordi ja aus olla siis ei tea arvutitest eriti midagi.Kasutan seda internetis käimiseks ja vahepeal referaatide jms tegemiseks.
Internetis käin Internet Explorer 8 ´ga.Olen õppinud arvutigraafikat ja algkursuse arvuti alaselt omandanud põhikoolis :chees:
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 33
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  HoneyMoon Teis 26 Mai 2009, 13:05

Ja nüüd tunnistage üles- kellel on arvutisse sisselogimissalasõna "minaise" Meie arvutid. 173454 (uus kasutaja tuletas oma nimega meelde, et oma suureks üllatuseks avastasin ka teistel sama salasõna- kuigi olin oma arust väga originaalne) :hmmm:

Ehk siis- minul vanasti oli Meie arvutid. 662237
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Meie arvutid. Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  Iirlane Teis 26 Mai 2009, 13:10

sellise s6na peale pole veel tulnud...
Ma vahepeal hakkasin kasutama salas6naks antud veebilehe nime,aga siis unustasin kuskil jalle ara ja nyyd lihtsalt kirjutan ylesse,kui kuskile uue panen.
Igalpool ikka erinevad s6nad,et valtida info varastamist. Meie arvutid. 848853
Iirlane
Iirlane
Meeskonna liige
Meeskonna liige

(tegelt naiskonna)
Postituste arv : 4902
Asukoht : Lõuna Iirimaa
Registration date : 16/02/2009

http://lillysmuul.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  Mannu:) Teis 30 Juun 2009, 11:18

Minul on arvutiks ML-i MS-1057B. Ostetud miskine 2a tagasi.
Pisike 12" mahub hästi igale poole käekotti. Kooli oli hea kaasa vedada. Aga nüüd hakkab juba vaikselt koppa viskama see lukuaugust neti piilumine Meie arvutid. 824600

Netis käin Mozilla FF-ga.

Arvutiasja olen õppinud koolis natu ja natuke ka ülikoolis.
Mannu:)
Mannu:)
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 581
Age : 39
Asukoht : Kodu:)
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  lemming Püh 20 Juun 2010, 10:57

Iirlane kirjutas:mul on Fujitsu Siemensi Amilo lapaks Windows XP-ga
täpselt sama. aga mul polnud see üldse hea ost. esiteks läks suht kiiresti aku läbi ja 6 kuud hiljem juba ekraan tumenes ära kuidagi. nii kiired ajad olid, et garantiisse ei jõudnud ka minna. minu itimehest vend vangutas ka pead, kui sellega koju tulin, et viimane asi, mida tasub osta. aga oli sooduspakkumine noh. nüüd istun siin oma tumeda ekraaniga ja juhet ka ei saa tagant ära võtta Meie arvutid. 441331

mehel õnneks hea laia ekraaniga ja kiire lauaarvuti, hetkel mingit marki ei oskagi öelda ja ei viitsi teise tuppa vaatama ka minna. aga mega vahe on arvuti kiiruses ja üldse kõiges. mehel veel HP mingi läpakas ka. internett tuleb igalt poolt läbi Firefoxi
lemming
lemming
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 930
Age : 46
Asukoht : Tallinn/Nõmme
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  liisuu Püh 20 Juun 2010, 11:21

Meil 2 läpakat: vana suur 15,4 tolline FS Amilo (väga vana, mingi 4a juba, aga peab vastu, ainult viimasel ajal on aeglane ja kuumeneb üle, peab jahutuse ostma) ja Samsung N220 http://www.dealgiant.co.uk/wp-content/uploads/2010/03/Samsung_N220_Netbook_Review.jpg (pisike 10,1 tolline, aku peaks teoreetiliselt vastu pidama kuni 12h).
Esimesel on peal XP (minu lemmik, sest uus Windows 7 pole mu teema), teisel on Windows 7 Starter.
Suurega on kohe mõnus netis surfata ja kõike muudki teha, väikesega on jama, aga kuna see on kiirem, siis on farmid jms pean sellega ära mängima. Muidugi on väikest hea koos netipulgaga igale poole kaasa vedada.
Ise kasutan mõlemas arvutis Mozillat, mees hakkab ka vaikselt Mozilla-usku pöörduma, muidu kasutab IE, aga see on hoopis aeglasem.
liisuu
liisuu
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1224
Age : 39
Asukoht : Kuressaare
Registration date : 12/08/2009

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  lilleke Püh 20 Juun 2010, 12:35

Kolm aastat vana Fujitsu Siemens Amilo ja IE8. Meie arvutid. 866508
lilleke
lilleke

Postituste arv : 102
Age : 48
Registration date : 27/05/2009

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  Mirr Reede 09 Juul 2010, 22:16

2-aastane Fujitsu Siemens Amilo Meie arvutid. 866508 . Siiani olen rahule jäänud. Adobe programmid töötavad ka korralikult (ei uima nagu vanas läpakas, mis oli üks Acer, väga hea arvuti oli omal ajal, aga jäi vanaks kahjuks).
Mirr
Mirr

Postituste arv : 70
Asukoht : Viljandi
Registration date : 22/07/2009

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  enny Laup 10 Juul 2010, 22:12

Nimelt ülikooli ajal oli mul vaja kaalult kerget läpakat, mida on hea kooli ja kodu vahet tarida. Ja aku kestvus pidi ka hea olema. Seepärast saigi siis soetatud Lenovo IdeaPad. Selle ekraan on küll 10" ja sellel ei ole nt cd/dvd lugejat. Aga see mind ei häiri. Seda oli ikka super hea kaasas kanda ja aku kestab sellel 6h! Mälu on ka sellel rohkem, kui mu lauaarvutil Meie arvutid. 633777 . Aga siiski pikemalt käin netis oma lauaarvutiga, kuna sellel on ülisuur monitor Meie arvutid. 547149 Samuti on selle tava klaviatuuriga mugavam teha trükitöid.
Netis käin mõlemaga Mozillaga. Oskustelt olen iseõppija ja ei ole veel siiamaani mitte ühegi programmiga hätta jäänud Meie arvutid. 400796
enny
enny

Postituste arv : 239
Age : 37
Asukoht : Viljandi, Soome
Registration date : 10/11/2009

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  magnificat Reede 06 Aug 2010, 17:13

Minul on Ordi classic,Windows7 home premium ja netis käimiseks kasutan mozillat. Täna tõime maimukese alles koju ja pooled asjad veel peale panemata . Meie arvutid. 633777 See kuidas ta meeldima hakkab ütlen alles hiljem Meie arvutid. 400796
magnificat
magnificat

Postituste arv : 175
Age : 40
Asukoht : Kuressaare
Registration date : 12/06/2010

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  Merike T Reede 06 Aug 2010, 22:56

lemming kirjutas:
Iirlane kirjutas:mul on Fujitsu Siemensi Amilo lapaks Windows XP-ga
täpselt sama. aga mul polnud see üldse hea ost. esiteks läks suht kiiresti aku läbi ja 6 kuud hiljem juba ekraan tumenes ära kuidagi. nii kiired ajad olid, et garantiisse ei jõudnud ka minna. minu itimehest vend vangutas ka pead, kui sellega koju tulin, et viimane asi, mida tasub osta. aga oli sooduspakkumine noh. nüüd istun siin oma tumeda ekraaniga ja juhet ka ei saa tagant ära võtta Meie arvutid. 441331

mehel õnneks hea laia ekraaniga ja kiire lauaarvuti, hetkel mingit marki ei oskagi öelda ja ei viitsi teise tuppa vaatama ka minna. aga mega vahe on arvuti kiiruses ja üldse kõiges. mehel veel HP mingi läpakas ka. internett tuleb igalt poolt läbi Firefoxi


hmmm.. minu eelmine arvuti oli ka just too sama Fujicu Siemens Amilo.. ei ostnud küll soodukaga.. aga hiljem tuli välja, et ikka täielik saast on see arvuti. Viskas ekraani tumedaks ja pilti enam ette ei saanud. Kestis mingi 2,5a, järelmaks oli võetud 3a peale. Pool aastat maksin surnud hobust Meie arvutid. 232488
Hetkel kasutan Dell Inspiron 1521 ja olen vägagi rahul. Ainut DVD/CD kirjutaja jamab. 2 korda olen suutnud kõvaketta õhtale saata. Kuid garantii tingimustes on see mul kenasti ära parandatud.

Aga nüüd asjast
Surfan netis põhiliselt Google Chromeiga- sest see on kõige optimaalsem ja kiirem. Kuna tegelen palju piltidega, siis on oluline, et võimalikult palju ruumi jääks piltide jaoks ja võimalikult vähem brauseri jaoks. Ja mis veel, üks väga oluline omadus on GC-l ta on KIIRE!! Kõvasti kiirem kui IE või FF.
Arvuti on mind kogu aeg paelunud. Kui meil koolis 96-98 toimusid esimesed arvuti tunnid, siis ahmisin teadmisi nagu hull. Muidugi meie tegelesime palju asisemate asjadega kui tänapäeva noored Meie arvutid. 824600 ja internetist pold tollel ajal suurt midagi kuuldud Meie arvutid. 296785
Siiamaani ikka üritan end kuigi palju arvuti asjandusega kursis hoida. Kuid pean tunnistama,e t teatud asju ikka ise ei oska teha- nagu näiteks kuidas luua wireless ühendus teise arvutiga printimiseks Meie arvutid. 725301 . Kuid olen valmis nokitsenud algelise kodulehe html'is, Fototöötlus programmi olen nüüdseks üle 5a kasutanud, nati kogemust on selles vallas, olen proovinud ka vektrograafikat teha. Siis ccs keelt kasutada kogulehtede tegemisel. Hetkel ikka põhirõhk fotoga seonduval ja netis surfamine ja GOOGELDAMINE ja GOOGELDAMINE!
OS on palju kirutud Vista.
Merike T
Merike T
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 344
Asukoht : Tallinn
Registration date : 29/07/2010

http://merike-tiivits.cetera-desunt.com/

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  Klaaser Esm 30 Dets 2013, 17:46

Mul on ise kokku pandud lauaarvuti, kuid kangesi oleks vaja siia uut videokaarti, kuna hetkene tahab väga üles öelda, ei saa mänge üldse mängida, tänu sellele et videokaart on kohe kökimöki... Aga kasutan sellist veebibrauserit nagu "Torch" see on kuidagi google chromega sarnane & nad on vist ühendatud, kuid väga kiire veebibrauser soovitan soojalt. Aga windows8le on hea Internet Explorer, kuna windows 8 IE pole enam nii laggine ega midagi Meie arvutid. 866508
Klaaser
Klaaser

Postituste arv : 27
Age : 26
Asukoht : Estonia, Tartu
Registration date : 30/12/2013

http://www.mnaudid.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  tsunaami Laup 04 Jan 2014, 18:08

Kodus miske Asus läpakas ja Windows 8 ning Mozila ff, töö juures miski uus HP läpakas ja sinna saime asendatud Windows 7 tagasi 8 asemele ja kasutan Chromet. Telefonis Chrome
tsunaami
tsunaami
Administraator

Postituste arv : 733
Age : 42
Asukoht : Soome
Registration date : 15/05/2012

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  Tupsu003 Laup 04 Jan 2014, 22:49

Meil läks just enne jõule läpakas katki ja tegime siis jõulukingituse endale, soetasime ka Asuse läpaka aga see Windows 8 nii keeruline/harjumattu.. loodame, et saame vana läpaka korda siis võtan tolle omale Meie arvutid. 824600
Tupsu003
Tupsu003
abimoderaator

Postituste arv : 2114
Age : 30
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 10/01/2012

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001811496966

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  accra Püh 05 Jan 2014, 17:31

Mul kah ASUS ja no  Meie arvutid. 441331 .Valisin ACERi ja ASUSE vahel ja no ma ei tea mis mul küll peas see hetk oli ,et ma ikka asuse valisin.
Igatahes peale umbes 4-5 tundi kasutamist paari päeva jooksul läks emaplaat  Meie arvutid. 441331 .Käis remondis äraja nüüd sada muud häda alalilma kallal.Järgmine kord Eesti minnes võtan kaasa viin uuesti remonti tagasi .

Nutan taga oma HP´sid  Meie arvutid. 321824 .
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Meie arvutid. Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  HoneyMoon Püh 05 Jan 2014, 17:42

Dell inspiron 17tolli. Igati ok lauasülearvuti (aku andis 2 aastaga järgi ja nüüd elab mu läpakas laual, juhe seinas).

Siis ka Samsung Note, tahvel, (praeguseks juba lapse käes)

Tahaks uut. Samsungi midagi päris uut või ehk isegi kunagi applelt airi nt.
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Meie arvutid. Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  mannu03 Püh 05 Jan 2014, 17:50

Mina oma ASUSEga väga rahul Meie arvutid. 866508
mannu03
mannu03
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Postituste arv : 6231
Age : 33
Asukoht : Hakunila
Registration date : 16/02/2009

http://mialoree.beebiveeb.net/1/1/

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  tsunaami Püh 05 Jan 2014, 17:53

mul oli ka varem Acer ja olin samuti väga rahul, miniläpakas on samuti Aceri oma ja ka rahul. Praegune Asus on väga mugav. Windows 8 oli alguses väga harjumatu, aga nüüd käib küll kodu arvutisse. Tööd ma sellega ei teeks

Mul on arvutitega üldiselt vedanud, kõik on vähemalt 3-4 aastat kenasti kestnud.

Lapsel on Blaupunkti tahvel ja saab neid siis autos kasutada korda mööda miniläpakaga. Õnneks pole aku probleemi ka, sest autos laadimiseks stepsel olemas - pikad sõidud lähevad kiiremalt ja lõbusamalt
tsunaami
tsunaami
Administraator

Postituste arv : 733
Age : 42
Asukoht : Soome
Registration date : 15/05/2012

Tagasi üles Go down

Meie arvutid. Empty Re: Meie arvutid.

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele