O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Köögitehnika (jäätisemasin)

3 posters

Go down

Köögitehnika (jäätisemasin) Empty Köögitehnika (jäätisemasin)

Postitamine  Heleen Teis 12 Mai 2009, 09:34

Tahtsin küsida, kas kellelgi on olemas jäätisemasin? Olen viimasel ajal sellest palju netist/blogidest lugenud ja tundub, et mul on seda kohe vaja help . Kellel ja mis firma oma on? Olen kuulnud kiitust Philipsi osas, sest sellel peab ainult disci sügavkülma panema, mitte kogu masina. Kiitke-laitke! Kas olete ostuga rahul?
Heleen
Heleen
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 421
Age : 45
Asukoht : Tallinn
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Köögitehnika (jäätisemasin) Empty Re: Köögitehnika (jäätisemasin)

Postitamine  Mannu:) Esm 18 Mai 2009, 00:13

Nendel masinatel pannaksegi ainult see "kauss" külma, mitte terve masin.
Elektroonika osa, ma usun, ei peaks kaua sellele külmutamisele-sulatamisele vastu.

Kui ma tööl veel käisin, siis meil tööjuures oli see jäätisemasin.Firmat ma ei oska öelda, saksamaalt oli see toodud. Väga nämmad asjad tulid sealt. Retseptide jaoks ja mallide võtmiseks soovitaksin Angeelika Kangi raamatut "Jäised ahvatlused", vist oli see nimi. Seal raamatus õpetas minu mäletamist mööda tegema jäätiseid ka ilma selle spets masinata, kuigi sellega muidugi lihtsam.

Jäätised selle masinaga olid muidugi superhead ja kui vähegi fantaasiat, saab igasugu superpõnevaid asju valmis meisterdada. Ja kõige parem selle kõige juures on ju see, et tead täpselt, millest jäätis tehtud on. :smaili:

Kui võimalik on ja normaalse hinnaga ja ise jäätisesõber oled, siis soovitaksin küll seda masinat.
Mannu:)
Mannu:)
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 581
Age : 39
Asukoht : Kodu:)
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Köögitehnika (jäätisemasin) Empty Re: Köögitehnika (jäätisemasin)

Postitamine  Heleen Esm 18 Mai 2009, 08:39

Huvitav, Nami-nami foorumis oli just välja toodud, et osta tasub ainult sellise, millel käib külma väike kassett, mitte terve masin. Väidetavalt nõuavad enamused masinad suurt sügavkülma. Ma ise olin ka üllatunud :hmmm:
Aitäh Mannu Köögitehnika (jäätisemasin) 866508 nõuannete eest! Lehitsesin ühel päeval just sedasama "Jäiste ahvatluste" raamatut ja mõtlesin, kas osta või mitte. Kel veel huvi, siis see praegu Rahva Raamatus soodsa hinnaga müügil.
Ma nüüd ostan selle Philipsi ära. Varsti annan teada, kas oli väärt ost :01: .
Heleen
Heleen
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 421
Age : 45
Asukoht : Tallinn
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Köögitehnika (jäätisemasin) Empty Re: Köögitehnika (jäätisemasin)

Postitamine  HoneyMoon Esm 18 Mai 2009, 09:22

Anna jah. Ja pood ka kust saab. Ma terve eelmine suvi kiibitsesin aga ära ei ostnud kuna ei tea mida tahta. Ja mis hinnani on mõistlik.
HoneyMoon
HoneyMoon
abiAdministraator
abiAdministraator

Köögitehnika (jäätisemasin) Tiitli23
Postituste arv : 3447
Age : 43
Asukoht : Tartu
Registration date : 16/02/2009

http://www.lihtsadheadtoidud.blogspot.com

Tagasi üles Go down

Köögitehnika (jäätisemasin) Empty Re: Köögitehnika (jäätisemasin)

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele