O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kindlad söögiajad lastel.

3 posters

Go down

Kindlad söögiajad lastel. Empty Kindlad söögiajad lastel.

Postitamine  Külaline Kolm 15 Juun 2011, 15:57

Kas Teie lapsed söövad kindlatel söögiaegadel, või söövad nii nagu juhtub?

See küsimus tekkis pärast seda kui olin rääkinud hambaarstiga. Tema arvas, et lastel peaks olema kindlad söögiajad ja vahepeal näksimine pole hammastele hea. Et hambad peavad ka puhkust saama.
Nüüd olengi kahevahel, kas teha Luisale kindlad söögiaajad Kindlad söögiajad lastel. 756483 . Kuna ta on niigi nii pisikese söömaga, siis olen õnnelik, kui ta midagigi sööb. Varem pole ma sellele tähelepanu pööranud, et ta näksib liiga palju. Tegelikult suurem osa tema söömisest ongi näksimine. Ja kui ma nüüd näksimise ära jätan, siis äkki ta ei söö enam üldse. Igastahes olen täitsa ummikus. Kuidas Teie peres see söömine välja näeb?
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kindlad söögiajad lastel. Empty Re: Kindlad söögiajad lastel.

Postitamine  tixit Kolm 15 Juun 2011, 17:21

Meil käib söömine enam-vähem kindlatel aegadel. Sellist pidevat näksimist ma ei poolda. Olen oma poisi pealt täheldanud, et kui satub vahepeal veidi rohkem näksima, siis kaob söögiajal isu täiesti ära. Seda olen ma ka kuulnud, et hammastele näksimine ei meeldi.

Ma arvan, et kui Luisal selle näksimise ära jätad ei juhtu ka midagi hullu. Eks ta alguses protestib ja ei söö eriti korralikult aga mõne aja pärast lähevad asjad paika. Üldjuhul hakkavad lapsed siis ka paremini sööma.
tixit
tixit
abiAdministraator
abiAdministraator

Kindlad söögiajad lastel. Tiitli23
Postituste arv : 2243
Age : 47
Asukoht : Saue
Registration date : 16/02/2009

http://minumaailm-tixit.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Kindlad söögiajad lastel. Empty Re: Kindlad söögiajad lastel.

Postitamine  erlex Kolm 15 Juun 2011, 20:50

Arvan,et varsti saad asjad paika Kindlad söögiajad lastel. 547149
Kui laps näksimise lõpetab siis asi paraneb usu mind Kindlad söögiajad lastel. 866508


Minul oli pisikesega sama probleem mitte üldse ei tahtnud süia ainult näksis siit sealt.Kuna perearst soovitas kindlad toidukorrad teha siis asi meil paranes Kindlad söögiajad lastel. 547149
Hetkel ei lurista enam piima pudelist ja sööb supper hästi vähemalt täna on seda teinud Hommikul sõib pudru lõunal kartulipüree ja õhtul nüüd kartulipüreed kanaga.
Näkisida ma tal enam ei lase küpsiseid jne vahest annan õuna või porgandit aga magusal on kriips peal Kindlad söögiajad lastel. 547149
erlex
erlex
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Kindlad söögiajad lastel. Tiitli23
Postituste arv : 5078
Asukoht : Mulgimaa
Registration date : 15/12/2009

Tagasi üles Go down

Kindlad söögiajad lastel. Empty Re: Kindlad söögiajad lastel.

Postitamine  Mustlasplika Kolm 15 Juun 2011, 22:33

Söögiajad enam- vähem kindlal ajal. Näksimist tuleb ette, aga isu on neiul hea. Peamiselt nihkuvad ajad hommikusöögiga, kui hiljem tõusta, siis pole ju isu kohe 2 tunni pärast lõunat süüa.
avatar
Mustlasplika
abimoderaator

Postituste arv : 1654
Age : 37
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 12/08/2010

Tagasi üles Go down

Kindlad söögiajad lastel. Empty Re: Kindlad söögiajad lastel.

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele