O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otsitakse uut kaanetüdrukut Kalevi "Maiuspala" kommikarbile!

5 posters

Go down

Otsitakse uut kaanetüdrukut Kalevi "Maiuspala" kommikarbile! Empty Otsitakse uut kaanetüdrukut Kalevi "Maiuspala" kommikarbile!

Postitamine  siq29 Nelj 31 Märts 2011, 13:19

http://www.ohtuleht.ee/420680

Oodatakse 3-7 aastaseid heledapäiseid tüdrukuid osalema "Maiuspala" uue kaanetüdruku konkursil! Blondide printsesside vanemad, haarake võimalusest kinni. Kahju, et mul pole kedagi konkursil esitleda, noorem tütar on mul 2-aastane ja piisavalt blond pole ta ka.
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Otsitakse uut kaanetüdrukut Kalevi "Maiuspala" kommikarbile! Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Otsitakse uut kaanetüdrukut Kalevi "Maiuspala" kommikarbile! Empty Re: Otsitakse uut kaanetüdrukut Kalevi "Maiuspala" kommikarbile!

Postitamine  erlex Nelj 31 Märts 2011, 13:29

Minu pisike veel väike ja blond enam ei ole Otsitakse uut kaanetüdrukut Kalevi "Maiuspala" kommikarbile! 824600
erlex
erlex
Omaklubi teemant
Omaklubi teemant

Otsitakse uut kaanetüdrukut Kalevi "Maiuspala" kommikarbile! Tiitli23
Postituste arv : 5078
Asukoht : Mulgimaa
Registration date : 15/12/2009

Tagasi üles Go down

Otsitakse uut kaanetüdrukut Kalevi "Maiuspala" kommikarbile! Empty Re: Otsitakse uut kaanetüdrukut Kalevi "Maiuspala" kommikarbile!

Postitamine  mitike Nelj 31 Märts 2011, 21:58

Mina nägin juba ühte imearmast blondi türdukut siit Otsitakse uut kaanetüdrukut Kalevi "Maiuspala" kommikarbile! 68116
mitike
mitike
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

Postituste arv : 1107
Age : 41
Asukoht : Linna lähedal maal
Registration date : 05/06/2009

Tagasi üles Go down

Otsitakse uut kaanetüdrukut Kalevi "Maiuspala" kommikarbile! Empty Re: Otsitakse uut kaanetüdrukut Kalevi "Maiuspala" kommikarbile!

Postitamine  Soulshaker Reede 01 Apr 2011, 07:59

MEie Freya pilt on seal jah üleval, kuigi ta alles 2,6 aga avastasin selle vanuse piirangu hiljem.
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Otsitakse uut kaanetüdrukut Kalevi "Maiuspala" kommikarbile! Empty Re: Otsitakse uut kaanetüdrukut Kalevi "Maiuspala" kommikarbile!

Postitamine  muffyns28 Reede 01 Apr 2011, 13:29

Minul ka blond kodus aga pilti ei lase lisada.Olen mitmeid kordi proovinud,paari päeva jooksul.Ja ,mida pole on lapse pilt Otsitakse uut kaanetüdrukut Kalevi "Maiuspala" kommikarbile! 232488
muffyns28
muffyns28
Omaklubi kuld
Omaklubi kuld

OMAklubi sõltlane
Postituste arv : 1364
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/06/2009

Tagasi üles Go down

Otsitakse uut kaanetüdrukut Kalevi "Maiuspala" kommikarbile! Empty Re: Otsitakse uut kaanetüdrukut Kalevi "Maiuspala" kommikarbile!

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele