O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toidutalumatus, tugevad kõhuvalud. Palun abi!

2 posters

Go down

Toidutalumatus, tugevad kõhuvalud. Palun abi! Empty Toidutalumatus, tugevad kõhuvalud. Palun abi!

Postitamine  Lillekerohus Laup 12 Märts 2011, 21:37

Tere.
Minu mure siis selline et pojal 1.5a on peaaegu sünnist saati tugevad gaasivalud. Kuna rp kadus ära hakkas laps saama rpa. Kõhuvalu ning kareda naha peale kirjutas perearst Aptamil Allergy Care. Veidike läks asi paremaks kuid nüüd on hakanud kõhuvalud aina hullemaks minema.
Vaeseke ärkab iga öö suurte valude peale, sülle võttes kuulen tugevaid korinaid kõhus. Pikaldlase masseerimise peale saan ta uuesti magama, kuid nii käib öö jooksul kolm neli korda.
Perearst saatis lõpuks meid eriarstile, kuid sealt pole me ka lahendust leidnud. Tehti Uh kõhust, kuid sealt öeldi et sooled tugevalt gaase täis ning muud erilist polnud. Arst helistab alles järgmisel nädalal et kakaproovi vastused öelda. Verest võetud allergiatest ei näitanud ühtegi allergiat.

Nüüd olen päevi mööda internetti tuhlanud ning lahendust otsinud.
Otsustasin et alustan siis piimatoodete täieliku välja jätmisega. Täna oli esimene päev. Ning nüüd on selline tunne et enam ei oska mitte midagi talle süüa pakkuda. Äkki oskate teie soovitada mida lapse menüüsse lisada, et ta ikka kõhu täis saaks.

Mul endal nii mõtted otsas. Kui aus olla siis kardan nii kohutavalt talle midagi uut süüa pakkuda, sest mõtlen hirmuga kuidas see talle mõjuda võib. Toidutalumatus, tugevad kõhuvalud. Palun abi! 641223
Poja sööb heameelega Hirsiputru, Riisihelbeputru. Kartulit. Tegelikult sööb ta kõike heameelega.
Kuid siin igast materjale sirvides tundub et kõik asjad võivad talle allergiat tekitada. Toidutalumatus, tugevad kõhuvalud. Palun abi! 441331

Millised oleks need toiduained mis kindlasti kõhuvalu ei tekita?


Olen proovinud ka toidupäevikut pidada. Tulutult.

Lillekerohus
Lillekerohus

Postituste arv : 7
Age : 34
Asukoht : Tartu
Registration date : 12/03/2011

Tagasi üles Go down

Toidutalumatus, tugevad kõhuvalud. Palun abi! Empty Re: Toidutalumatus, tugevad kõhuvalud. Palun abi!

Postitamine  accra Laup 12 Märts 2011, 22:13

Meil on allergia teema SIIN .
Äkki leiad sealt natuke tarkuse teri.
Ise kahjuks aidata ei oska.
accra
accra
Moderaator
Moderaator

Toidutalumatus, tugevad kõhuvalud. Palun abi! Tiitli23
Postituste arv : 5652
Age : 40
Asukoht : Joensuu
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele