O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Juustesse kohevust

5 posters

Go down

Juustesse kohevust Empty Juustesse kohevust

Postitamine  Pärlike Esm 06 Dets 2010, 13:58

Nagu paljudel "emmestunud" naistel, on mul tekkinud tunne, et vajan vaheldust ja sära oma välimusse. Alustada sooviksin juustest. Need vajavad ennekõike hooldavat lõikamist ning midagi, mis neile sära juurde annaks. Rääkisime mehega ükspäev erinevatest juuksevärvide toonidest, kui ta välja ütles selle, mida isegi mõelnud olen, et tegelikult oleks mu juustesse pigem kohevust kui värvi vaja. Hakkasin siis netist eri variante otsima ja nüüdseks on "juhe koos" Juustesse kohevust 824600 Räägitakse kohevuslokist, keemilisest lokist, volüümlokist jne. Tahaks midagi lainelist ja pigem suuremat lokki, kuid kohati kuuleb ka tagasisidet, et selliseid pikematesse juustesse väga ei tehtagi Juustesse kohevust 756483 Pikendusi (tihendusi) hetkel ei tahaks - see juba kord läbitud etapp. Igapäevane lokkide tegija ma lihtsalt poleks, aga soov oleks just midagi mõnda aega püsivat, mida saaks õigete toodetega kerge vaevaga hooldada.
Millised on teie kogemused, kas keegi oskab jagada kogemusi kaunite lokkide või kohevuse saavutamisel või üleüldse ootan soovitusi, nõuandeid ja arvamusi...
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Juustesse kohevust Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Juustesse kohevust Empty Re: Juustesse kohevust

Postitamine  Soulshaker Esm 06 Dets 2010, 18:44

Mul volüüm lokk see mis tehakse juure juurde ei toiminud.
Seda tehakse suure rulliga ja hästi peadligi.

šampoonidest toimib mul Dermoshopi volüümshapoon, muidu suht ludupea.
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Juustesse kohevust Empty Re: Juustesse kohevust

Postitamine  Külaline Esm 06 Dets 2010, 20:13

Keemilised lokid vajavad pidevalt uuendamist, kui neid kohevuse eesmärgil teha tahad - juured kasvavad ju kiiresti välja ning on sama sirged kui varem, nii et kui ei taha käia ringi soenguga "juured ludus, muidu kahus", siis pead üle kahe kuu laskma lokki uuendada, mis kahjustab juukseid korralikult.

Kas sul on juuksed pulksirged, või on natuke loomulikku lainet ka? Kui juuksed vähegi ise lainelised on, siis oleks kõige lihtsam viis kohevust saada nii, et lased juuksed järku lõigata ja teed kodus soengut mingi lokke rõhutava kreemi abil. Igal profisarjal peaks selline olemas olema - Schwarzkopfil "Twin Curl" ja Sebastianil "Texturizer" näiteks. Paned seda kreemi niisketesse juustesse ja kuivatad difuuseriga fööniga, samal ajal juukseid "kortsutades". Las juuksur näitab üks kord ette, kui ise ei oska, see on väga lihtne.

Teine võimalus on peale peapesu juuksed cornrow patsidesse punuda ja ööseks patsid pähe jätta - hommikul on korralikud juurelt kohevad patsilokid ilma juukseid kahjustamata olemas.
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Juustesse kohevust Empty Re: Juustesse kohevust

Postitamine  Pärlike Teis 07 Dets 2010, 13:14

Peaksin ka shampoonivalikut üle vaatama minema, olen viimasel ajal laisalt midagi poeletilt võtnud, aga eks hooldustooted määravad üksjagu. Tean, et päris hea tulemuse sain varemalt Goldwelli toodetega.

Mul ei ole pestud ja kammitud juustes mitte ühtegi lainet. Kas need cornrow-patsid on nn. kalasabad?

Eile leidsin netist sellise artikli: http://www.ohtuleht.ee/115391 . Kasutasin sealt viimast nippi: "Kiiretele argiinimestele, kel hommikul soengutegemiseks aega ei jää, võib soovitada lihtsat vanaemadeaegset nippi: niisuta õhtul enne magamaminekut juuksejuuri veidikese õlle või juuksevahuga ning seo ööseks paela või pehme kummiga pealaele kokku. Hommikul ei vaja juuksed isegi tupeerimist; juuksejuuretele võib soovi korral veidi lakki lasta.". Päris mõnus tulemus jäi vahelduse mõttes Juustesse kohevust 547149

Keemilise loki mõte on alati ahvatlev olnud, aga see juuste kahjustumise ja järjepidevuse osa paneb tõesti kahtlema. Ja volüümloki puhul on vist tõesti oht, et ei jäägi pähe (mulle jäävad lokid üldse väga halvasti pähe). Peab vast lokid ikka ühekordse soengutegemise teemaks jätma.
Pärlike
Pärlike
abiAdministraator
abiAdministraator

Juustesse kohevust Tiitli23
Postituste arv : 3307
Age : 39
Asukoht : Otepää
Registration date : 18/02/2009

Tagasi üles Go down

Juustesse kohevust Empty Re: Juustesse kohevust

Postitamine  tixit Teis 07 Dets 2010, 13:35

Meil on vist üsna ühtemoodi need juuksed. Mul on pulksirged, suht peadligi hoidvad juuksed. Kaks korda oma elus olen proovinud seda juurelokki teha ja mitte mingit kasu sest polnud. Praeguseks olen oma juuksed õlgadeni püganud, kasutan volüümi andvat šampooni, föönitan pea alaspidi ja mõnikord kasutan kasutan mingit vahendit tütre riiuli pealt (sealt võib hea tahtmise korral igasuguseid asju leida Juustesse kohevust 824600 ). Lokke teen väga harva ja siis läheb ikka väga palju lakki nende hoidmiseks tarvis.
tixit
tixit
abiAdministraator
abiAdministraator

Juustesse kohevust Tiitli23
Postituste arv : 2243
Age : 47
Asukoht : Saue
Registration date : 16/02/2009

http://minumaailm-tixit.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Juustesse kohevust Empty Re: Juustesse kohevust

Postitamine  siq29 Teis 07 Dets 2010, 14:10

Ma hea meelega annaks teile ära poole oma juuste kohevusest! Natuke lokke jagaks ka. Juustesse kohevust 824600 ma üritan alati peale juustepesu oma juukseid just võimalikul sirgeks kuivatada, aga nagu ma õue lähen, on jälle lokk lokis kinni...
siq29
siq29
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Juustesse kohevust Tiitli23
Postituste arv : 2910
Age : 44
Asukoht : Pärnu
Registration date : 02/01/2010

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&

Tagasi üles Go down

Juustesse kohevust Empty Re: Juustesse kohevust

Postitamine  Mõrumantsik Nelj 01 Sept 2011, 15:54

Ma avastasin ühe väga hea nipi libedatele juustele, mis ei taha kuidagi ilusti hoida. Tuleb juustesse lasta natukene juuksepuudrit. No see peaks olema see sama asi enam-vähem mis on kuivshampoon. Mul on sprayna see puuder ja olen sõltuvuses Juustesse kohevust 824600 Samas võtab see ka juuste rasvasuse ära.
Mõrumantsik
Mõrumantsik
Omaklubi hõbe
Omaklubi hõbe

Postituste arv : 747
Age : 44
Asukoht : Soome, Kangasala
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Juustesse kohevust Empty Re: Juustesse kohevust

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele