O.M.A. klubi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kiired ja lihtsad snäkid!

3 posters

Go down

Kiired ja lihtsad snäkid! Empty Kiired ja lihtsad snäkid!

Postitamine  Merike T Kolm 15 Sept 2010, 16:01

Mul mure, abikaasal sünnipäev tulemas! (Reedel-ülehomme- tulevad juba esimesed külalised!) Tahaks panna mingeid kiiresti ja lihtsalt valmivaid snäkke lauale. No tiba keerukam võiks olla, kui pakendi avamine ja siis ahju suskamine Kiired ja lihtsad snäkid! 824600 Kuid pisipiiga kõrvalt ei ole võimalik siin teab mis gurmeešedöövreid valmistada!

Esimene variant oleks peekoni-juustu miniampsud.
Et siis lehttaignast teha sellised pisikesed keerusaiad peekoni tükkide ja juustuga! Kiire ja lihtne.

Veel leidsin ürdilavaši tšipsid juustukastmega
Lavašš lõigata tükkideks (algul ruuduks ca 3-5cm- ja siis kolmnurgaks) määrida või või üliga, puistata peale ürte, küpsetada ahjus ca 5 min 175 C juures, või kuni on krõbedad. Sinihallitusjuust ja toasoe või ühtlaselt saumikseriga vahule, lisada veini hapukoort ja maitseaineid.

No ja siis veel vbl köögivilja dipp.

Aga midagi võiks veel olla. Äkki kellelgi on häid ideid?! Paar magusat snäkki võiks ka olla.

Tänud juba ette ära Kiired ja lihtsad snäkid! 866508
Merike T
Merike T
Omaklubi pronks
Omaklubi pronks

Postituste arv : 344
Asukoht : Tallinn
Registration date : 29/07/2010

http://merike-tiivits.cetera-desunt.com/

Tagasi üles Go down

Kiired ja lihtsad snäkid! Empty Re: Kiired ja lihtsad snäkid!

Postitamine  tixit Kolm 15 Sept 2010, 16:32

Meie perele maitsevad väga lihtsad lavaširullid. Need on esimesed, mis laualt otsa saavad. Kiired ja lihtsad snäkid! 394294

Lavašile määrida küüslauguga toorjuustu, peale laotada singi-ja kurgiviilud. Kõik see kokku rullida ja kile sisse külmkappi seisma jätta. Hommikul teha siis peale lõunat on juba väga hääd.
tixit
tixit
abiAdministraator
abiAdministraator

Kiired ja lihtsad snäkid! Tiitli23
Postituste arv : 2243
Age : 47
Asukoht : Saue
Registration date : 16/02/2009

http://minumaailm-tixit.blogspot.com/

Tagasi üles Go down

Kiired ja lihtsad snäkid! Empty Re: Kiired ja lihtsad snäkid!

Postitamine  Soulshaker Kolm 15 Sept 2010, 17:21

Ma olen pannud lavashi rulle erineva sisuga: Makra, Sink, lõhe need on tõepoolest esimesed, mis laualt otsa lõppevad.
Mina teen nii, et määrin sulajuustuga, panen peale salatilehti, siis sink (vahel panen juustuviile ka lisaks) või lõhe/forell.
Rullin kokku ja panen tunnikeseks külma.
Ja lahti peab neid alati lõikama natuke viltu, siis ei lagune kätte ära rullid Kiired ja lihtsad snäkid! 866508
Siis erinevad lõiked.
Singirulle on kiire ja kerge teha.
Makaroni salat on kõige kiiremini valmiv salat üldse. Singiga või hoopis tuunikalaga.
Soulshaker
Soulshaker
Omaklubi kristall
Omaklubi kristall

Postituste arv : 2577
Registration date : 16/02/2009

Tagasi üles Go down

Kiired ja lihtsad snäkid! Empty Re: Kiired ja lihtsad snäkid!

Postitamine  Külaline Kolm 15 Sept 2010, 17:55

Magusaks võiksid teha äkki puuviljabooli?
Arbuus, pehmemat sorti pirn, viinamarjad, apelsin, kiivi ja muud meeldivad puuviljad väikesteks tükkideks lõigata ja otsa valada kas vahuvein või Sprite.

Soolastest ampsudest lähevad minu sõpradele eriti hästi peale täidetud munad ja kiluleivad.

Juustu-puuviljavalik ei puudu ka meie peolaualt kunagi.
Anonymous
Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kiired ja lihtsad snäkid! Empty Re: Kiired ja lihtsad snäkid!

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele